Surface Pro 3

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Surface Pro 3

Příspěvek od veigy »

Connected standby se jmenuje connected, protože je tablet/pc připojen k síti a přijímá notifikace atd... Bohužel z vlastní zkušenosti vím, že notifikace obecně na W8 moc nefungují :(

I když napadá mě jedna věc a to ta, že pokud vygenerujete report o baterii (powercfg /batteryreport), tak je tam vidět connected standby a suspended, tak to zkuste někdo udělat a podívat se na to, popřípadě to někam nauploadovat :)
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

No jasné, ale len kym sa úplne uspi, a na to máme battery/power Management (alebo ako sa to presne volá), takže ak nastavim aby sa masina uspala po 10 minútach tak CS bude len 10 min. Nie?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Surface Pro 3

Příspěvek od veigy »

CS by právě měl být celou dobu, aby se ti stahovala pošta, skype atd... stejně jako na telefonu.... On je právě problém že CS je nová funkce a vymyká se jakýmkoliv zažitým zvyklostem kolem spánku PC ;) a jestli někdy upadá Surface do hlubšího spánku, což nepředpokládám, tak je to určitě až po několika hodinách...

Něco k počtení:
http://www.microsoft.com/surface/en-us/ ... d-wake-pro" onclick="window.open(this.href);return false;

tenhle článek trošku nabořuje mojí teorii :???:
https://support.microsoft.com/en-us/kb/2998588/en-us" onclick="window.open(this.href);return false;
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

No určite môžem prehlásiť, že môj surface spí ako zabitý a žiadne notifikácie po určitom (nespecifikovanom/neznamom) čase neprijíma. Zapnem ho a potom dofrčia, ale skusim sa na to zamerať a prečítam si tvoje odkazy.
Longerski
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: pon kvě 19, 2008 8:42

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od Longerski »

Nechal jsem ted Surface pul hodiny v klidu a nic, display zustal rozsviceny. Na pozadi mi nic nebezi, mam ho prakticky po cisty instalaci, nainstalovano pouze chrome, ale zakazn beh na pozadi. Nekde mi tam nejspis neco hapruje.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Surface Pro 3

Příspěvek od veigy »

Zkus se ještě kouknout do nastavení oznámení, dá se tam nastavit na noc doba klidu :)

Longerski: Dělal jsi čistou instalaci, nebo obnovení do továrního nastavení? Příkaz "powercfg /requests" ti může prozradit co stojí za nabořeným spánkem....
Longerski
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: pon kvě 19, 2008 8:42

Surface Pro 3

Příspěvek od Longerski »

Prechazel jsem z WIN10 na WIN8.1 pomoci recovery usb disku.
"powercfg /requests" mi vypsal vsude "NONE"
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

wallax píše:To si šťastný človek, ja ked som sa rano zobudil nemal surface už stavu ;-)
No vidíš, mne za cca 8hodin spánku to zožralo len 26% batérie :D a to na pozadí bežalo wifi, hudba (4% hlas) a par programov :-D


Niekto sa pýtal na battery report. Občas to suspended mam, ale vravím, nič nesmie byt na pozadí, a nesmiem sa tabletu dotknúť... asi pol hodinu, neviem ako to mam nastavené. https://onedrive.live.com/redir?resid=C ... hoto%2cpng" onclick="window.open(this.href);return false;
Longerski
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: pon kvě 19, 2008 8:42

Surface Pro 3

Příspěvek od Longerski »

http://1drv.ms/1zX8Jsi
Mám na levé straně displaye svislý žlutý pruh. Je to normální nebo je to na reklamaci?
Hanys
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 18, 2012 11:35
Zařízení: iPhone 5s, Surface pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od Hanys »

Tohle bych reklamoval.... displey je chlouba a to hlavni co me na SP zaujalo, takze by sel.....
Longerski
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: pon kvě 19, 2008 8:42

Surface Pro 3

Příspěvek od Longerski »

Ok, zadám reklamaci na MS support. Vytisknu štítek pro UPS. Přijede dopravce pro balíček automaticky nebo ho musím nějak kontaktovat sám?
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

Musíš kontaktovať najbližšie stredisko, nech si pre to prídu
Hanys
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 18, 2012 11:35
Zařízení: iPhone 5s, Surface pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od Hanys »

hoj asi mam nekde neco spatme ale posledni 2 dny kdyz zmacknu tlacitlo na vypnuti tak se sp normal uspi ale pokid je uspany par minut tak kdyz zmovu zmacki cudlik na zapnuti tak skoci logo surface protoci ikona a nabehne. nechapu proc se takto vypina nikdy to nedelal a byl vzdy uspanej. taky vam to dela? mam win 8.1

zjistuji ze mi zmizela z nabidky akce po stisku tlacitka napajeni moznost rezim spanku?? nechapu je tam jen vypnout a hybernovat, takze se mi asi hybernuje
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Surface Pro 3

Příspěvek od veigy »

neinstaloval si náhodou Hyper-v?
Hanys
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 18, 2012 11:35
Zařízení: iPhone 5s, Surface pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od Hanys »

nee vubec jen jsem si odemcel vsechny profily napajeni.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Surface Pro 3

Příspěvek od veigy »

tak to je to samé, jen jsem předpokládal, že si to udělal omylem :D odpověděl sis sám...
Hanys
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 18, 2012 11:35
Zařízení: iPhone 5s, Surface pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od Hanys »

tak sem to zase vypl a spanek je zpet . diky
Longerski
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: pon kvě 19, 2008 8:42

Surface Pro 3

Příspěvek od Longerski »

Pokud by měl někdo zájem, vyměnil bych svůj šedý type cover za modrý. Chtěl bych změnu. Mám ho včetně krabice a nepoužitého(nenalepeného) držáčku na pero.
http://1drv.ms/1AYozO1
saadlo
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř pro 19, 2012 17:51
Zařízení: 8S by HTC

Surface Pro 3

Příspěvek od saadlo »

zdar, včera přišel ve verzi i5/128GB a jsem z toho úplně špatný.

Jednak to strašně vaří, hned po prvním zapnutí a zkoušení všeho možného se vypl a nešel zapnout.
Druhak kickstand má "drobnou" (cca 3-5mm) vůli doplněnou o strašně levně znící plastové lupnutí.

Překvapila mě i váha, čekal jsem ho lehčí. Každopádně už mě doma čeká touchCover. Takže za chvíli valím na další testování.

Nejvíc mě děsí ten ohřev. Čekal jsem, co všechno budu muset podstoupit, abych roztočil větrák a on se pouští na dobré slovo :(((
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

Pri prvom zapnutí sa všetko aktualizuje, drivery, aplikacie systém. To je logické. Ak však počuť aj niečo iné okrem prudenia vzduchu tak jedine reklamovať
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů