Surface Pro 3

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od gulii »

používá někdo na Surface Pro 3 jako hlavní OS Windows 10?
hanys.cz
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob dub 25, 2015 11:20
Zařízení: IPhone 5S

Surface Pro 3

Příspěvek od hanys.cz »

Nejaka rada na neoprenove pouzdro nebo neco podobneho tak rekneme do 1000,- ?? Dival jsem se na ebay a nic moc....
Longerski
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: pon kvě 19, 2008 8:42

Surface Pro 3

Příspěvek od Longerski »

Longerski píše:Zdravím.
Možná to tu někde je, ale nenašel jsem. Vypíná se wifi při uvedení tabletu do režimu spánku? Pokud ano, kde to změnit?
Díky.
Nikdo neví?
hanys.cz
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob dub 25, 2015 11:20
Zařízení: IPhone 5S

Surface Pro 3

Příspěvek od hanys.cz »

Noo to bude problem. To neni ipad ani tabket s androidem ale plnohodnotne windows. Myslim si ze to vypnout nepujde. Nikde jsem to na zadnem pc s windows 8.1 nevidel. Zkus moznosti napajeni.
Longerski
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: pon kvě 19, 2008 8:42

Surface Pro 3

Příspěvek od Longerski »

Jak to tedy delate, kdyz treba chcete neco stahovat nebo byt na prijmu na icq, ale nechcete, aby vam stale svitil display. Jde nejak vypnout jen display?
hanys.cz
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob dub 25, 2015 11:20
Zařízení: IPhone 5S

Surface Pro 3

Příspěvek od hanys.cz »

Zatim jsem nad tim nepremyslel. Ani jsem to nepotreboval.
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od spellshaper »

Longerski
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: pon kvě 19, 2008 8:42

Surface Pro 3

Příspěvek od Longerski »

Pokud to dobře chápu, podle toho instruktážního videa, při zmáčknutí power tlačítka se system uvede do standby režimu, kde by wifi a notifikace měli chodit. Já pokud zmáčknu power, system přejde do režimu spánku a wifi se po chvilince odpojí/stahování se přeruší atd. Někde dělám chybu.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

Longerski píše:Pokud to dobře chápu, podle toho instruktážního videa, při zmáčknutí power tlačítka se system uvede do standby režimu, kde by wifi a notifikace měli chodit. Já pokud zmáčknu power, system přejde do režimu spánku a wifi se po chvilince odpojí/stahování se přeruší atd. Někde dělám chybu.
Tak to fakt neviem. Skús sa pohrať s nastavením napájania. Mne connected standby nefungovalo, len keď som sa hral v registroch s využitim vykonu. (power options, čo surface ma len že balanced)
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

hanys.cz píše:Nejaka rada na neoprenove pouzdro nebo neco podobneho tak rekneme do 1000,- ?? Dival jsem se na ebay a nic moc....
Ja som kúpil neoprénové púzdro v NAY, za 8€ pre 13.3" notebooky. Možno je trošku veľké, ale aspoň sa to dá vpohode držať, keď je tablet vo vnútri
Longerski
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: pon kvě 19, 2008 8:42

Surface Pro 3

Příspěvek od Longerski »

Mám nastaveno při zavření krytu nebo zmáčknutí power přechod do režimu spánku, což je ale špatně. Můžu zkusit nastavit neprovádět žádnou akci. Pak snad po chvíli přejde do režimu standby, ale nevím za jak dlouho, jestli se vypne display atd.
hanys.cz
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob dub 25, 2015 11:20
Zařízení: IPhone 5S

Surface Pro 3

Příspěvek od hanys.cz »

Hoj hoj...jak rychle Vam dosel SP pomoci UPS? Vcera jsem objednal a dneska mi poslali sledovaci cislo, ale neni tam zatim predpokladany datum doruceni.... DNeska je streda v patek svatek ... tak to asi az tak pondeli ze
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Guli ja mám Windows 10 ako hlavný systém.
Čo sa puzdra týka mám kupené puzdro aj s vlastnou potlačou od Snupped.com a to s tým že som mal na to puzdro 50% zlavu priamo od Microsoftu za kúpu Surface. Mám aj link, je možné, že Vám pôjde tiež, čudujem sa trošku že ste tu zlavu nedostali...
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

S tým standby režimom, či iným aktivnym s notifikaciami riskujete ale slušne výcuc baterky. Ja mám teda pekne nervy ked rano chytim surface ktorý nebol na nabijacke v noci a on je bez sťavy!
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Surface Pro 3

Příspěvek od veigy »

Ono se občas u Surface stane, že to vycucne v Connected Standby baterku? Já měl spoustu laciných tabletů, které tento problém měly, ale teď jsem měl doma Thinkpad Tablet 8 a u toho se mi to za 14 dní nestalo ani jednou... Myslel jsem že je to otázka odladěných ovladačů, které Surface určitě má ;oI
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Mám tam Windows 10 TP, tak to pripisujem tomu. Verim že si to MS ustráži a dodá vo finále osladené veci aj na Surface. PS: za posledné 2-3 týždne som mal asi 4 updaty na HW. To ma celkom teší
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Surface Pro 3

Příspěvek od veigy »

Tak to jo, už jsem se lekl :) o Surfacu začínám velmi vážně uvažovat jako o portable zařízení hlavně do školy, tak bych byl rád aby mi někdo potvrdil jak to vypadá s Connected Standby na W8...
hanys.cz
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob dub 25, 2015 11:20
Zařízení: IPhone 5S

Surface Pro 3

Příspěvek od hanys.cz »

Ano nedostal jsem, zalezi v jakem obchode kupujete, asi ho mate z rakouska nebo nemecka. Ja ho mam z Francie kde byla 100EUr sleva a TypeCover mam z Irska (myslim), protoze jsem chtel anglicky layout... Takze jsem poukaz ani zadny obal nedostal
:-(((((

Co se tyce te doby dodani, asi nikdo nevi?
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Ja som to mal do 5 pracovnych dni doma.
Ten snupped.com obal na surface je celkom schopný. Skusim sem dat link a ak tam bude zľava 50% pre všetkých tak si to skuste objednať.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

hanys.cz píše:Hoj hoj...jak rychle Vam dosel SP pomoci UPS? Vcera jsem objednal a dneska mi poslali sledovaci cislo, ale neni tam zatim predpokladany datum doruceni.... DNeska je streda v patek svatek ... tak to asi az tak pondeli ze
Neviem, tie baliky sa prevažaju väčšinou v noci. Mne zo servisu prišiel z Nemecka na Slovensko do 2 dní.
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů