Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veigy »

Dyť ti říkám, ze na 535 DS to pres insider jde :D
drazic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: stř úno 25, 2015 18:37
Zařízení: Lumia 640 dual

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od drazic »

Jo je pravda ze by to melo jit. Psalo se ze se to pusti i na model L735 a myslim ze i na l830....
Damillo
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát bře 27, 2015 9:54
Zařízení: Lumia 535 DS, Galaxy S4

Re: Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Damillo »

veigy píše:Dyť ti říkám, ze na 535 DS to pres insider jde :D
Jo, teď jsem koukal na video, vypadá to víc než dobře. Zítra se do toho pustím. Vyřešit problém s klávesnicí a je to neodolatelný telefon.

EDIT: Na co čekat... Už to jede :-D
Damillo
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát bře 27, 2015 9:54
Zařízení: Lumia 535 DS, Galaxy S4

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Damillo »

Dotyk se zlepšil, ale že by to byla nějaká hitparáda, to se říct nedá :-( Je to veliká škoda, telefon je to dobrej... Každopádně GDR2 jede, vypadá to dobře, rozdělení nabídky nastavení na kategorie jen prospělo. Možnost přejmenovat si telefon je drobnost, která potěší. Jen ten dotyk opravit, jen ten dotyk...
Marosek
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: stř bře 11, 2015 14:55
Zařízení: Lumia 640 LTE

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Marosek »

IMHO L640 je lepší volba. Rozdíl +/- 1000 kaček za to prostě stojí...
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od osso »

Tak prisla lumia z nemeckého servisu a dotyk je uz úplne v pohode zlepšenie 200 % dokonca aj skrolovanie v menu je plynulejšie multitouch je uz ok uz to nepreklikáva takze zatim spokojnosť vyzera to ze uz to fixli, potestujem nejaky čas a dam vediet :D
PML930
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř lis 05, 2014 9:06
Zařízení: Lumia 930

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od PML930 »

Z jakého servisu? Kam to mám poslat? Opraví to stejně i někde v Česku? Díky.
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od osso »

neviem aky sevis poslali to z mobilpc.sk kde som kupoval
Damillo
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát bře 27, 2015 9:54
Zařízení: Lumia 535 DS, Galaxy S4

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Damillo »

No já se můžu podělit o jednu zajímavost... Mobil jsem si kupoval v ČR a protože jsem chtěl na display Tempered Glass, vzal jsem nějaký z eBay. Co to bylo za značku netuším, ale na mobilu jsem to měl až do včerejška. Celou dobu byly problémy s dotykem, chvíli větší chvíli menší. Co jsem si všimnul, vliv na chyby měl i fakt, jak moc "upatlané" krycí sklo bylo. No včera jsem ho sundal a ... Od té chvíle bez problémů. Dotyk je sice citlivější, to je pravda, ale když píšu zprávu, nemusím po sobě kontrolovat každé písmenko a ovládání telefonu se podstatně zlepšilo. Neotvírají se mi samovolně aplikace při listování, je to jako bych telefon vyměnil. Uvidíme, jak dlouho to vydrží, protože už jsem byl rozhodnutý, že si objednám 640XL DS...
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od osso »

no mne po oprave sa uz tiez nahodne neotvaraju apky pri scrolovania v menu takze pokrok to je velky a multitouch chodi uz dobre detekuje v pohode 5 prstov, akurat ze to neni take plynule ako na vyssich modeloch ale hlavne sa zlepsilo scrolovanie v setingoch kde to pred tym strasne sekalo teraz je to ok, takze asi si ho necham
lukylt
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon bře 23, 2015 12:47
Zařízení: Microsoft Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lukylt »

Dobrý den,

potřeboval bych od vás poradit. Jelikož jsem chtěl zkusit Windows od Androidu, tak mě oslovil tento model "MS Lumia 535" za skvělou cenu. Koupil jsem si ho přesně před měsícem a třemi hodinami. I když jsem si přečetl pár recenzí, většina z nich byla negativní, pevně jsem "věřil", že dostanu bezproblémový kousek, ale bohužel, asi jsem nevěřil, až tak pevně.

K problému:
Telefon jsem dnes používal normálně na SMS a internet do vybití a vypnutí. Telefon, když se vypnul, tak jsem zapojil do nabíječky, chvilku nechal a potom zapnul. Normálně mi "naskočilo" Logo Microsoftu s textem "Microsoft" o chvilku později klasicky logo Windowsu, když se zapl, viděl jsem horní řádek. (Čas, signál atd..) Zobrazila se mi normálně i zamykací fotka s kterou, když jsem vyjel normálně nahoru čekalo nemilé překvapení. ČERNO. Nevidím, tam žádné ikony, nic s tím telefonem nejde dělat. Co s telefonem lze je vypínat a zapínat. A vidím pouze horní lištu + zamykací úvodovku (fotku s časem)

Neměli jste někdo takový problém? Nevíte jak dal? Zda by nějak pomohl kompletní restart - nastavit ho do továrního nastavení a jak?
Zkouším psát tady, než ho budu odesílat do servisu.

Děkuji s pozdravem Luky.
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od osso »

skusili ste vybrat bateriu a nastartovat? alebo potom podla navodu tuna http://www.windowsphone.com/sk-sk/how-t ... t-my-phone" onclick="window.open(this.href);return false;
lukylt
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon bře 23, 2015 12:47
Zařízení: Microsoft Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lukylt »

Ano, zkoušel jsem vyndat i baterii.
Váš návod mi nepomůže, protože nemohu kliknout na nastavení, defakto na nic. Protože je všechno černé, kromě zamykací fotky.

Edit1: Tak uvidíme, přehlédl jsem, že lze ještě pomocí tlačítek nastavit ten mobil. Za chvilku se ozvu, jak to dopadlo. Zatím DÍKY.

EDIT2: Tak tovární nastavení pomohlo. Děkuji za poslání návodu. :)
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od osso »

neni zac :)
drazic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: stř úno 25, 2015 18:37
Zařízení: Lumia 640 dual

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od drazic »

Přidávám se....je mi to líto ale myslím si, že je to na 100% servis. Mě se tohle stalo hned druhý den co jsem užíval L535.
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od osso »

PML930 píše:Z jakého servisu? Kam to mám poslat? Opraví to stejně i někde v Česku? Díky.
No našiel som ten nazov servisu na protokole, je to w-support http://www.w-support.com/privatkunden.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

W-Support.com je velmi dobrý servis, také tam telefony odesíláme, ale Nokia/Microsofty v drtivé většině řešíme v ČR, proč ? Rychlost vyřízení a hlavně lepší komunikace. Na Arvato se nedává kudy se chodí, ale taky je potřeba říct, že ve většině případů to ani není opravněné.

Pokud si chcete být jisti, že se vaší reklamací v Arvato budou zabývat (hlavně v případě opakované), pak vždy doporučuji nejprve kontaktovat jejich zákaznickou linku před odesláním a případně svůj problém řešte u prodejce, což stejně je nejsprávnější řešení.
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od osso »

necakal som dlho cca dva tyzdne a oprava pomohla takze spokojnost, nemci su nemci mno :D
Damillo
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát bře 27, 2015 9:54
Zařízení: Lumia 535 DS, Galaxy S4

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Damillo »

Takže pánové, po třech dnech intenzivního testování si dovolím říct, že problém s citlivostí dotyku je vyřešen. Pomohla instalace GDR2 update a odstranění Tempered Glass. Telefon teď jede naprosto nádherně, za tři dny jsem nezaznamenal jediný problém ať už při pohybu v menu, nebo při psaní zpráv. No jsem rád, že se problém "vyřešil", fakt se mi nechce kupovat zase nový telefon. I když u WP mám aspoň jistotu, že se v tom nebudu dva dny hrabat... Děkuji Veigymu za nakopnutí správným směrem :-)

Mimochodem, multitouch jede taky perfektně, nemám jediný problém... :tlem: :tlem: :tlem:
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veigy »

Není zač, ani nevím už co jsem řekl :D
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů