LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Rostakd
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: úte úno 05, 2008 10:49
Zařízení: Apple iPhone 5S
Bydliště: Tábor

LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od Rostakd »

Dobry den,
Mam iphone 5 a dostal sem nabidku na vymenu za Lg G2 co by jste mi doporucily nechat iPhone nebo vymenit za LG G2 ?

Diky
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od GreenArrow »

Nechat si 5tku
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od Blooddrunk »

Jsi blázen? Nechat pětku? Řekni mi, v čem je pětka lepší? Odpovím si, v ničem. G2 parádní displej, fotky, odladěnost. Za mě jedině G2. Arrow je starej iOS ovce, takže se není čemu divit.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od mberdych »

Tak sam tazatel by mel vedet, jestli proc zvazuje zmenu. Petka uz je trochu za zenitem, ale je to furt pohoda stroj. G2 je treba ohavnej plastak a muze to vadit. Kazdy mame jine chute.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od GreenArrow »

Já myslel, že máme psát osobní názory ne to, co vyhovuje tobě? Ano nechal bych si 5tku, foťák na G2 je na stejné úrovni, displej má lepší iPhone, odladěnost nemluvě, navíc dostane parádní aplikace z appstore a ne nekvalitní androidové napodobeniny. Navíc iPhone má výhodu v kompaktnosti, to 5,2" pádlo od LG je tak k tom to hodit o zem. Další výhodou je excelentní audio výstup.
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od biscuit84 »

To su zas otazky :-O tak sa spytaj sam seba: vyhovuje mi viac iOS ci Android? podla popisu zariadeni asi mas s oboma platformami svoje skusenosti... pokial ti je to jedno, tak zvaz, aky display ti viac vyhovuje: ci 4" na iPhone5 alebo vacsi 5.2" na G2? No a pokial je ti aj toto kriterium sumak, tak si nechaj iPhone, v spolocnosti s nim stale urobis vacsi dojem nez s nejakym LG :)
Rostakd
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: úte úno 05, 2008 10:49
Zařízení: Apple iPhone 5S
Bydliště: Tábor

LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od Rostakd »

O dojem nejde. Spis me zajima vas nazor zkusenosti uz mam se vsemi platformy prece jen Apple iPhone 5 je muj 136 telefon v zivote. Jedine co mi nesmi prejit pres prach je Windows Mobile, OS Bada, Symbian a radoby Linux co byla na N900. iOS uz me trochu nudi, i kdyz vim, ze pokud zase prejdu na Android tak se postupem casu vratim zase k iOS. Hold dlouho nevydrzim na jedne platforme. Chtel sem spis radu od vas ci si nechat iPhone 5 nebo zvolit LG G2. Sam nad tim premyslim a nevim jeste se mi naskytl Huawei P7 nebo Samsung Galaxy S5. Nutne menit nemusim je sice par veci ktere me neskutecne toci na Apple, ale i stim se necha zit. Predem vsem dekuji za veskere rady ci zkusenosti.

Edit : Neprechazim z platforem na platformu jen tak, ale nekdy mam proste chut vetsiho displeje a vyhodu nezapinat notebook ci pc, ale projizdim vse na mobilni zarizeni pak me to zase prejde a chci kompaktni telefon znacky Apple. Je pravda, ze kdyz drzim iPhone 5 je fajn citit, ze cloivek drzi poradny material a skvele padne doruky i dotykama. Presto bych od vas chtel radu jestli prejit mam nebo zustat u ,,Jablka''

Edit 2 : Sam se v tom placam a nevim jestli jo nebo ne. Kdybych se dokazal rozhodnout sam urcite bych vas timto tematem nezatezoval a budu rad za kazdou radu, zkusenost a podobne. Jeste jednou diky.
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od Blooddrunk »

Ne, já tady fakt už nic psát nebudu. Když mi někdo napíše, že foťák u iPhone 5 je na stejné úrovni, jak G2, tak to se nemáme o čem bavit. Jinak tady objektivní radu prostě nedostaneš. Vychválí ti tady cokoliv, jen android ne. Objektivnost na bodě nula. Ano, kdybychom se bavili 5S a G2,tak už se máme o čem bavit, ale pokud jde jen o pět, tak není o čem.
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od jaroslavii »

G2 je krava velka ne a petka ma 4 palce. Ja mam 5 palec a uz bych ho nechtel, chci vykonny a mensi uhlopricku. Je to vec nazoru. Ja bych si nechal iphone. Jen by me dost stvala ta pamet 16gb je fakt malo, takze nejlepsi volba je prodat iphone a koupit Sony Xperia Z3 Compact. To bych udelal ja, kdybych mel ten iphone.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od M.BoBo »

jaroslavii:
Já to mám přesně naopak, už bych naopak nechtěl nic velikosti 4".
Měl jsem LG G2, i iPhone 5s (nikoliv 5). Oba jsou naprosto rozdílné, záleží skutečně na tom, zda preferuješ větší displej nebo spíš kompaktnost. Já osobně bych být tebou LG G2 zkusil, displej má perfektní, a řekl bych i lepší než 5s (nevím kde greenarrow vzal, že je špatný) je o dost lepší než třeba Galaxy S4 ze které jsem na G2 přecházel, to byl pro mě šok vidět tak perfektní displej.
G2 má díky HW výkonu na rozdávání i kapacita akumulátoru je nadprůměrná. Pokud ti nevadí Android a hodně špatný zvuk při nahrávání videa, tak bych šel do G2, iPhone 5 je už skutečně za zenitem.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od GreenArrow »

Tak očividně mu o foťák nejde, nikde ho nezmiňuje. Jinak pokud jde čistě o zalbavu z systému, nechceš zkusit v podobné cenové relaci třeba blackberry z30? Android je taky trochu nuda ne?
Rostakd
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: úte úno 05, 2008 10:49
Zařízení: Apple iPhone 5S
Bydliště: Tábor

LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od Rostakd »

Fotak pro me neni dulezity. Jinak BB od toho si dzim odstup nekolikrat jsem telefon drzel v ruce a nejak mi to neprirostlo k srdci bohuzel.
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 173
Registrován: ned črc 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Jak kdy...
Kontaktovat uživatele:

LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od Pepanisko »

Tak já jakožto někdo, kdo 5ku má, tak určo bych doporučil G2. Už jen z toho důvodu, že po ios 8 na tom pětka není kdovíjak dobře, a když připočtu hodně dobrou podporu na XDA pro G2 tak není o čem mluvit (samozřejmě za předpokladu, že si vyřešíš problémy co tu psali jiní, tzn. velikost vs kompaktnost těla a displeje, systému apod). Ofiko Lollipop pro G2 neberu moc zatím v potaz, kdoví kdy a v jakým stavi příjde...
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od tslany »

Změnu? Tak jedině Motorola ES400. Není o čem :-D
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od GreenArrow »

Píše hned v druhým příspěvku, že WM nechce a ty tu doporučíš tohle monstrum? :???:
Rostakd
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: úte úno 05, 2008 10:49
Zařízení: Apple iPhone 5S
Bydliště: Tábor

LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od Rostakd »

Tak pokud zmena tak mam dva kandidaty LG G2 nebo Huawei Ascend P7 co mi doporucite ?
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od M.BoBo »

LG! Huaweii nevěřím.. Lepší podpora i na xda
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od Blooddrunk »

Jako P7 je větší stylovka, nicméně výkonově je na tom hůře. Fotoaparát je taky horší a to ty ale neresis. Co se odladěnosti týče, tak oba na tom nejsou zle, nicméně P7 se mi občas zadychala, ale nic hrozného. Co se G2 týče, tak pomalu už Lollipop vypouští, dokonce se už dala i neoficiálně nahrát STOCK rom, dokud ji nestáhly. Pokud ti nevadí velikost, která imho není až tak velká, díky malým rámečkům, tak nebudeš litovat.
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 173
Registrován: ned črc 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Jak kdy...
Kontaktovat uživatele:

LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od Pepanisko »

Taky jsem za LG, už jen kvůli tomu že P7čka nedostane Lollipop (nejde mi o systém, ale o princip, P7 by podle stáří měla dostat, ale nedostane), záleží pokud ti jde o vzhled, nebo o velikost či možnosti přizpůsobení...
rikardo
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: sob led 10, 2015 23:26
Zařízení: LG G2
Bydliště: okr.Louny

LG G2 D802 32gb vs Apple iPhone 5 16gb - Specha

Příspěvek od rikardo »

GreenArrow píše:Píše hned v druhým příspěvku, že WM nechce
Trochu zavádějící ne?Kdoby taky chtěl tak starou platformu dneska ještě používat...
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů