Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens Konci

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
herbert24
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: úte kvě 14, 2013 19:27
Zařízení: Nokia Lumia 830

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od herbert24 »

Nechce se mi projíždět celou diskuzi, ale včera jsem přišel na zajímavou věc v navigaci here drive. Pokud už máte rozjetou navigaci na nějaké místo a dáte si prohlížení trasy, můžete do mapy kamkoliv umístit delším přidržením bod a navigace vám tam naplánuje cestu. Vzhledem k tomu, že tato funkce je jedna z vyčítaných, které Here drive chybí, za mě celkem dobré zjištění :)
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od relouth »

Zo akoze ak mas trasu A-X
mozes pridrzanim pridat A-b-c-...X
Cize prejazdove body ?
Uživatelský avatar
Paffka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte srp 20, 2013 13:14
Zařízení: Lumia 930 Black WP10 TP

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od Paffka »

Není to průjezdný bod, ale jen tě začne navigovat na nový cíl....
herbert24
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: úte kvě 14, 2013 19:27
Zařízení: Nokia Lumia 830

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od herbert24 »

Tak tak. Novy cil. Ted presne nevím, jak se to ofiko jmenuje, neco jako point to map. Proste pichnes prst do mapy a tam te to navede. Včera jsem to náhodou zjistil když jsem kutil jak objet zacpu.
Dalsi zajímavá věc je mereni vzdálenosti od místa, kde se nacházíte. Opět jsem na to prisel v koloně. Ted vám ukazuje kolonu Here drive cervene. Pokud dáte náhled cesty (dotek do mapy) vlevo dole naskoci mereni vzdálenosti. Pak se staci posouvat po mapě (např. té koloně) a vlevo dole naskakuje vzdálenost od místa, kde zrovna jste. Dnes sem meril kolony na D1 a celkem to sedelo. Taky celkem dobra funkce.
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od chytil123 »

Mám takový dotaz, nikdy jsem navigaci v telefonu moc nepotřeboval. Nedávno jsem podle ní jel a nenašel jsem zadání průjezdného bodu. To jako v navigaci fakt není? Už doma jsem věděl, že je zavřená cesta v půlce cesty a ono mě to tam stejně hnalo a nemohl jsem s tím nic udělat. Celkem fail.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od CageJ »

pre Symbian to vedela.. pre WP nie
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od chytil123 »

To se pak stává celkem nepoužitelná na delší trasy, když si to doma chci pořádně nastavit. Bože...
juraj1985
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pát úno 13, 2015 9:35
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Bratislava (SVK)

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od juraj1985 »

Nozno blba otazka ale ako mam zadat adresu kde chcem ist. Na sygicu som zadal masto, potom dalej, potom adresu, potom dalej atd. Tu je vsak ale iba jedno pole na zadanie.
Uživatelský avatar
chobotmilan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv srp 22, 2013 19:22
Zařízení: Lumia 950 xl
Bydliště: Kamenná Poruba

Re: [app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od chobotmilan »

Daj zadanie do toho jedneho poľa,dobre je keď je navigácia online ,vtedy keď sa aj pomyliš ,bude ti to dávať návrhy,ty si len vybereš,niekedy stači zadať len ulicu bez mesta.
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: [app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od Dragonerix »

Tade: Asi sis zapomel stáhnout mapy offline a pracuje jen s tim co stihl stáhnout :D me nestahuje krom dopravy nic, jen par kb ;)
klimji
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: pát úno 27, 2015 17:12
Zařízení: lumia 920

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od klimji »

Zdravím mám problém s navigací here + po zapnutí najde polohu, pote dojde k zaseknutí. Prostě to nic neukazuje rychlost ani žádný pohyb. Od instaloval jsem aplikaci a znova nainstaloval pak jsem jel 200 km bez problému a pak se problém objevil znova... GPS fix proběhne bez problémů. Sygic jede bez problémů. Nevíte někdo co stim? Telefon lumia 535
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Re: [app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od Tade »

Dragonerix píše:Tade: Asi sis zapomel stáhnout mapy offline a pracuje jen s tim co stihl stáhnout :D me nestahuje krom dopravy nic, jen par kb ;)
Mapy jsem rozhodně stáhnout nezapomněl. Dělá to vždy ve větších městech, kde jsou určité budovy modelované ve 3D nebo jsou složitěji rozkreslené (asi chápeš, jak to myslím), když jsem v nějakém zapadákově a procházím Here Maps, nic si to nestahuje, protože jsou k dispozici jen ty základy, co jsou právě offline stažené.

Když přihlédnu k tomu, že to pravděpodobně není nijak řešené - nedá se to v here maps vypnout, je to poměrně fail. Mapy jsou využívané zejména, když někde cestujeme, tudíž se nabízí zahraničí a tam člověk často využívá roaming (což teď není můj případ). Navíc při cestování člověk navštěvuje především větší města. Myslím, že pár lidí už tenhle nedostatek musel celkem naštvat :-D

Jediným řešením v tuto chvíli je prostě data při prohlížení map vypnout. Smutné a iritující :)
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od Tade »

Vím, jsem hodně problémovej :-D

Pokud se chci vrátit na domovskou obrazovku nebo do jiné aplikace při zapnuté navigaci Here Drive, aplikace spadne. Snad v 95% případů, možná ve 100%. Takže ji vždy musím zapnout, dát poslední cíl a všechno odpálit znova. Dost mě to s..e, ale nepřišel jsem na způsob, jak se toho zbavit. Bohužel ji používám každý den.

Toto se mi dělo při PfD a měl jsem s telefonem i jiné problémy, takže jsem flashnul a přešel na poslední aktualizaci - Denim přes OTA. Bohužel i po tomto se to začalo po pár dnech dít znovu. Mapy mám na kartě, ale zkoušel jsem to i když byly jen v telefonu. Stále to samé. Kdyby někdo měl podobnou zkušenost nebo nápad, jak to řešit, ocenil bych to :)
Proky_cze
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: stř čer 11, 2014 21:27
Zařízení: L950, L930, L920

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od Proky_cze »

Mám teď stejnou zkušenost, při přepnutí z map do menu a případně jiné aplikace a následném vrácení do map/navigece aplikace padá... L9300 FW02540.00019.14522.26003 OS:8.10.14226.359
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: [app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od Dragonerix »

Mě teda nepadá. Ani mapa ani navigace. Možná je to tím že here máte na SD? Nebo špatný účet na here ja tam sem prez FB nikoliv nokia
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od Tade »

Na SD jsem to měl, ale smazal jsem je a stáhnul přímo do telefonu. BTW: Lumie, kterou má Proky_cze pravděpodobně SD karty nepodporuje, takže jimi to nebude. O tom účtu by se dalo trochu uvažovat. Před flashem jsem byl přihlášen a aplikace mě ujišťovala, jak je skvělá a budu mít vše teď synchronizované. Po fleši jsem celkem čuměl, když minimálně měsíc zpět uložené oblíbené body zmizely. Takže tohle Nokia moc nepodchytila - teda pokud se teď údržby Here pro WP neujal MS .. nejsem si teď jist, jak to je. S tím přihlášením to zkusím, ale moc smysl mi to nedává. Každopádně díky za odpověď ;)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Re: [app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od htcjirka »

Dragonerix píše:Nebo špatný účet na here ja tam sem prez FB nikoliv nokia
Proboha, učet nemá vliv, nepiš opět hlouposti.. :roll:
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: [app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od Dragonerix »

Tak co jiného když máj úplně to samé co ja dokonce tamten na L930? Jedine co je jinak je účet. Me to jde a jim ne
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Re: [app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od Radim Stehlík »

Taky nemam problémy. Přecházel jde DP na normální Denim, login na Here ne pres Nokia účet, ale FB a všechny body zájmu se objevily.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od SmetyCZ »

No a nemají na to vliv třeba ostatní aplikace, co běží na pozadí/jsou uspané? Že jim třeba systém dává prioritu a na tom zkejsne Here?
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů