Huawei Honor 6 vs Huawei Ascend P7 ?!!

Diskuzní fórum věnované smartphonům značky Huawei (P9, P8, Mate 8, Mate S, Mate 7 a dalším…) a také telefonům brandu Honor (7, 6, 5X…)
Odpovědět
EndS
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 02, 2014 16:37
Zařízení: acer extensa 5620

Huawei Honor 6 vs Huawei Ascend P7 ?!!

Příspěvek od EndS »

Jaký z těchto dvou "smártfounů" byste raději zvolili? Jsem nerozhodná :tlem:
hobilis
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob úno 27, 2010 13:01
Zařízení: HTC Topaz

Re: Huawei Honor 6 vs Huawei Ascend P7 ?!!

Příspěvek od hobilis »

P7 je podle mě stylovější. Honor 6 má lepší HW ale pokud nebudeš denně spouštět Antutu, tak to nepoznáš. Tak že za mě rozhodně P7.
Tydlidy
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv úno 19, 2015 19:10
Zařízení: Ascend P7

Huawei Honor 6 vs Huawei Ascend P7 ?!!

Příspěvek od Tydlidy »

Taky bych volil P7... Pokud vám de o výkon tak můžete jít rovnou jinam, protože na to huawei moc není :) Co se týká honoru tak je z plastovýho materiálu a to oproti P7 kazí dost dojem ... Foťák a jiné věci jsou celkem srovnatelné, ale u Honoru je asi menší zaseknutí systému . Oboje je dobrá volba :)
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: Huawei Honor 6 vs Huawei Ascend P7 ?!!

Příspěvek od Blooddrunk »

P7 stylová, která na běžné používání stačí. A dovolil bych si oponovat, protože Honor 6 má výkonu tedy požehnaně. Bohužel pořád je to lacině vypadající Číňan.
Tydlidy
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv úno 19, 2015 19:10
Zařízení: Ascend P7

Huawei Honor 6 vs Huawei Ascend P7 ?!!

Příspěvek od Tydlidy »

Ano je dostatečně velký, ale myslel jsem, že oproti třeba Lg G2 je přece jenom trochu pozadu co se týká procesoru. Co se týká vzhledu tak souhlasím, protože P7 vyzařuje bohatě :D Jinak sou si celkem podobný třeba foťákem atd. takže závisí o co vám přesně jde. třeba Honor nemá NFC což je škoda. Stejně je ale lepší než většina dnešních founů.
pedes
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř čer 12, 2013 20:57
Zařízení: Nokia

Huawei Honor 6 vs Huawei Ascend P7 ?!!

Příspěvek od pedes »

Pokud jste připravena využít výkon Honoru například při náročných hrách, pak jistě jde o dobrý telefon.
Na druhou stranu P7 od Huawei je dostatečně výkonný, navíc nabízí neotřelý design a minimalistické rozměry. Zvažte zda spíše oceníte NFC u P7 nebo Infraport u Honoru. P7 boduje 8mpx předním fotoaparátem. Zadní mají oba stejný 13mpx. Oba mají EMUI.
Tydlidy
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv úno 19, 2015 19:10
Zařízení: Ascend P7

Huawei Honor 6 vs Huawei Ascend P7 ?!!

Příspěvek od Tydlidy »

Pravda... P7 je podstatě skoro to samé, protože rozjede také nejnovější hry, ikdyž třeba né na Ultra FPS. Má navíc jak je zmíněno lepší přední kamerku (nejlepší co asi je). Já bych volil P7... vlastním jí a zatím spokojenost, ale nepříjemnost byla aktualizace na EMUI 3.0, protože se zrovna nepovedlo a někomu se prostě nelíbí :) Co se týče vzhledu tak je jasný výherce :)
Odpovědět

Zpět na „Huawei & Honor telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů