Nastavenie navigacie Here

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Tomaš K
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: stř lis 09, 2011 19:22
Zařízení: Lumia 930 Orange Denim

Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od Tomaš K »

Trasa Poděbrady-Košice a ono má to ženie z Poděbrad do Prahy i ked je to pravděpodobně kratsie vyrzit na Kolin a napojit sa u Jihlavy na D1.?! Mam zaškrtnuté plátěné úseky a dialnice. Nějaký nezmysel, nie?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od htcjirka »

Here je silná nouzovka, kdo to myslí s navigováním a přesností a efektivitou vážně, zakoupí např. profi NAVIGON.
PetrCBR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv říj 17, 2013 9:32
Zařízení: Lumia 520, iPhone 5, Huawei P9 Lite

Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od PetrCBR »

To je ale pekna kravina cos ted napsal. jasne ze se Here nemuze navigonu rovnat, ale 'silna nouzovka' to rozhodne neni.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od htcjirka »

Dle mych zkusenosti je, at se ti to libi ci ne.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od Petulinek »

Naprostý souhlas s htcjirka. Here navigace je příšerná, klidně vodí do zákazů, bočních uliček, naviguje přes mnohokilometrové zajížďky a občas úplně nesmyslně (viz Praha-Liberec to odhadla na 4,5 hodiny přes prdelky, Praha-Most 3,5 hodiny opět prdelkama), dal jsem jí šanci asi 2x a hned jsem kupoval Navigon.
jilke
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pát úno 17, 2006 12:20
Zařízení: HTC Jade

Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od jilke »

Já teda autem moc nejezdím, ale párkrát jsem použil Here a vcelku spokojenost. Např. HK > Praha, HK > Pardubice mi udělala stejnou trasu jako Sygic na LG s Androidem.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od htcjirka »

Sygic bych nezminoval, ten ma take hruznou/tahaci logiku navigovani.
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od finchcz »

a jaky mas nastaven typ trasy? (nejrychlejsi, ...)
n3pi
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř led 22, 2014 0:11
Zařízení: L 820

Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od n3pi »

Silna nouzovka?
Už od prvních verzí na E90tce, přes 5800XM, C7-00 až po L820 mám s Nokia/OVI/Here odnavigováno tak 175-200 tisíc kilometrů po velké části Evropy (převážně střední, východní a jihovýchodní). A netroufl bych si to nazvat nouzovkou.
Ano, každá navigace ma své mouchy nebo zápory.
htcjirka píše:Here je silná nouzovka, kdo to myslí s navigováním a přesností a efektivitou vážně, zakoupí např. profi NAVIGON.
Co se týká podivných navigování (Poděbrady-Košice přes Prahu, já sám osobně bych zvolil na HK-Olomouc-Otrokovice-UH-Starý Hrozenkov...) je potřeba se kouknout na nastavení voby trasy a taky v poslední době koukat na dopravní info. Pokud je Kolín-Havlbrod v tomto případě ucpaný, je mnohem rychlejší jet přes Prahu.
Co se týká příkladu Praha-Liberec za 4,5 hodiny není problém v navigaci, ale mezi navigací a sedadlem řidiče Petulinek. Na takový čas se nedostanu ani když pojedu do Liberce přes Ústí-Děčín-kolem ČP. Takže takové časy si nevymýšlej. Kdyby jsi napsal 2 hodiny, tak ti to uvěřím.
Uživatelský avatar
chobotmilan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv srp 22, 2013 19:22
Zařízení: Lumia 950 xl
Bydliště: Kamenná Poruba

Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od chobotmilan »

Tiež mám navigon,ale Here drive,používam také 3 roky a som maximálne spokojný.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od Petulinek »

Takovou trasu v délce 4,5 hodiny ta mrdka primárně navrhovala, místo po dálnici přes prdelky a kotáry. Nejsem dítě ze školky, abych si vymýšlel pohádky, jestli nevěříš nevěř, upřímně, je mi to úplně u zadele co si myslíš, já popisoval svoji zkušenost, nothing more
PetrCBR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv říj 17, 2013 9:32
Zařízení: Lumia 520, iPhone 5, Huawei P9 Lite

Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od PetrCBR »

htcjirka, kazdy ma uplne jine naroky a neznamena ze kdyz nestaci tobe, ze to nemusi stacit nekomu jinemu. nejsi etalon jedineho spravneho nazoru.
n3pi
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř led 22, 2014 0:11
Zařízení: L 820

Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od n3pi »

Petulinek píše:Takovou trasu v délce 4,5 hodiny ta mrdka primárně navrhovala, místo po dálnici přes prdelky a kotáry. Nejsem dítě ze školky, abych si vymýšlel pohádky, jestli nevěříš nevěř, upřímně, je mi to úplně u zadele co si myslíš, já popisoval svoji zkušenost, nothing more
Teď jsem si nasimuloval trasu Praha-Liberec a ať už jsem volil/natáhl návrh přes Ústí-Děčín a nad ČP, tak to stejně bylo za 3 hodiny! Za 3:15 to dělá, když to natáhnu přes HK-Jíčín-Turnov.
Za tvých udáváných 4,5 hodiny je to trasa Praha-HK-Trutnov-Tanvald-Liberec.
Takže pokud tě to netáhlo přes čtvrt republiky, tak meleš pěkné blbosti nebo už přímo vědomě lžeš. Jak už jsem napsal, časy kolem dvou hodin nebo i dvou a půl, bych ti věřil, ale neskutečně jsi je nafoukl.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od Jumbo78 »

On Petulinek všeobecně rád používá silné výrazy a rád uráží vše okolo (aspoň co jsem si v poslední době všiml)
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od Dragonerix »

Mě to navrhne na 2:25h a to bez dálnic.. S nimy je to ještě méně 1:18h a to mam optimální cesto nikoliv nejrychlejší.

Edit: Praha > Liberec
Tomaš K
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: stř lis 09, 2011 19:22
Zařízení: Lumia 930 Orange Denim

Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od Tomaš K »

jilke píše:Já teda autem moc nejezdím, ale párkrát jsem použil Here a vcelku spokojenost. Např. HK > Praha, HK > Pardubice mi udělala stejnou trasu jako Sygic na LG s Androidem.
Taku jednoduchu trasu zvládne každá free navigacia lavou zadnou. Ale dialkovu trasu nevie navrhnut s ohladom na moje poziadavky. Také iGo to bola pánečku navigacia.
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od Dragonerix »

V podstate naprosto srovnatelne když se obě stejne nastavy jen vzhled a provedení je jiné

http://www.windowscentral.com/windows-p ... here-drive" onclick="window.open(this.href);return false;
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od Radim Stehlík »

Taky se zastanu Here. více než rok ji používám a naviguje naprosto správně.
Např. Sygic má už několik verzí (od Androida i teď na WP) chybně uvedenou silnici mezi Pce a HK jako dálnici/placenou a tahá mě mimo. Na upozornění slováci vůbec nereagují ani mejlem. Takže jsem jej přestal "Betatestovat" a jezdím na Here.
Nastavena Nejrychlejší trasa a spokojenost.
Navigon mi nevyhovuje. Taky tu můžu tvrdit, že je děsnej...
Ale každýmu vyhovuje něco jiného.
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od Dragonerix »

Co je opravdu děsný je navigace od Google :D na tom se snad shodneme všichni
kivals
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon črc 21, 2014 21:17
Zařízení: NL 1520, ML 950XL

Nastavenie navigacie Here

Příspěvek od kivals »

Jojo, navigace nejsou pro blbce, ale pro myslící tvorečky. Konečně, ani klasická mapa nás nevedla do cíle úplně bez problémů. Jedno je jisté, že sebehorší navigace nás do cíle nakonec dovede. Nu a když jí občas pomůžeme zdravým rozumem, tak i rozumnou cestou a k plné spokojenosti. A teď z vlastní zkušenosti. Here+ je dobrá navigace. Jezdím s ní 2x v roce do Španělska a přibližuji se s ní i k cílům pro geocaching. Se skutečností, že občas i na dálnici zapomene kde je již počítám, protože vím, že se opět chytne. Jistě, neni pro estéty, ale při řízení mi strohost vyhovuje, zbytečně neupoutává. Sygic toho nabízí na obrazovce víc, ale to je spíše pro pobavení spolujezdce. Pravda, nenabízí varianty tras a i k jednotlivým odbočkám na trase se musím navigovat postupně. Ale opravdu jde o zvyk. Nato, že je zadarmo - je dobrá a dostačující. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 79 hostů