Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

Jasny tak uvidim no, dekuji ti za info :-)
Ona jeste pripada v uvahu i Lumia 630 jeste s logem nokie, je trochu mene delsi 129mm oproti 140mm u 535, takze prijemnejsi rozmery a 4.5" displej oproti 5" u 535 ale zas to zabili 512MB systemu to jiste staci ale nektere aplikace mohou mit problemy, navic uz to je celkem starsi kousek ale to zas tak nevadi.

Tak LG Gxx rady jsou fajn a za solidni penize jen zamrzi ze nemaji senzor k autom. regulaci podsviceni, v zavislosti na okolnim svetle...nechapu tenhle krok LG co by jim to udelalo je to par dolarova zalezitost a zakaznici by byli spokojenejsi.

Jinak by bylo fajn aby sem vlastnici co tyhle problemy maji, postli cislo HW rev. pro ostatni, na te krabicce to pocitam asi zjistit nejak nejde co? jako vylostit z cisla pod car. kodem, nebo jinde, tech udaju je tam mraky a vsadim se ze v nekterem bude cislo hw rev. co je v menu nekde taky.
lacikaboss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: stř led 14, 2015 21:16
Zařízení: Lumia 820

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lacikaboss »

ja som to vyriesil po svojom.. kupil som si 3/4 rocnu lumiu 820 za celkom fajn cenu. A som vysmiaty :)
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Re: Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stm01 »

Trpí tím některé kusy trojkové revize. Pětková revize prý už ne. Je otázkou jestli u nás někdo už pětkovou revizi prodává.
PML930
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř lis 05, 2014 9:06
Zařízení: Lumia 930

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od PML930 »

Jinak dle tohoto vlákna se už na řešení pracuje: http://discussions.nokia.com/t5/Lumia/M ... rue/page/2
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Re: Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

stm01 píše:Trpí tím některé kusy trojkové revize. Pětková revize prý už ne. Je otázkou jestli u nás někdo už pětkovou revizi prodává.
Jasne takze ne vsechny z trojkove revize to dostaly do vinku jo? no tak zalezi jaky kousek clovek chytne, nevim jak moc se ten model prodava ale pokud se sem petkova revize dostane bude to chvili trvat nez doprodaji ty stavajici a ms jim je prestane v novych dodavkach dodavat.
By me jen zajimala ta vystupni kontrola ve foxconnu ktery lumie pro ms patrne vyrabi, nejak to kluci flakaji ne?
lacikaboss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: stř led 14, 2015 21:16
Zařízení: Lumia 820

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lacikaboss »

hovoria, ze je to kus od kusu.. ale kto vie.. niekto si to ani neuvedomuje.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veigy »

Co jsem vypozoroval, tak všechny 535 se chovají uplně stejně... akorát někdo si toho všimne víc a někdo míň.... a někdo se v tom prostě šťourá...
bery1970
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: stř úno 04, 2015 18:14
Zařízení: lumia 520,535 ex-nyní L640 LTE

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bery1970 »

můj syn má htc one (m7) něco přes rok a před pár dny mu telefon začal dělat to co 535.
problém napsat sms, zoom, nepřesné reakce. ani když zkusil továrníka tak to nepomohlo.
takže až mu přijde z reklmace zpět tak napíšu jakou poruchu servis identifikoval.
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Dragonerix »

Nekde jsem četl ze při výrobě 535 použili jiny UV gel než se standarne pouzivalo. Mozna příčina všech problémů
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Nesmysl, Lumia 535 nema lepeny displej k dotykove plose.Ma ho tejne reseny, tedy zvlast LCD a dotykova plocha jako Lumia 520, 620 a dalsi.Zadny UV gel tam tedy neni.
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Dragonerix »

Fakt nevím, byla to jedna z prvních informací na nějakém zahraničním servru. Taky se mi to zdálo jako blbost a i kdyby proc by to měnili za jiny gel.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Zadny gel tam neni, protoze dotyk neni lepen k displeji, takze totalni blbost.
kratales
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: úte úno 17, 2015 19:31
Zařízení: Microsoft Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kratales »

Tak snad se dockame funkcni Lumie 535. WP me nadchnul svoji rychlosti a jednoduchosti a zadna jina Lumie krom 535 mi nevyhovuje (velikost displeje, blesk ...). Snad to bude co nejdriv.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

Přestaň už citovat příspěvky nad tvými! Koumes

tak samozrejme tu hraje rolu cena :grin:
Uživatelský avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Bydliště: Zlín

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bruca »

veigy píše:Co jsem vypozoroval, tak všechny 535 se chovají uplně stejně... akorát někdo si toho všimne víc a někdo míň.... a někdo se v tom prostě šťourá...
bráchovi jsem ji teď pořídil, docela s obavami. přišla mu ta revize 3. ale nějak si nestěžuje, že by to zlobilo.
zkoušel jsem to taky, 2 dotyky bez problému, píše se na tom dobře, systém svižný.

i když ta hw klávesnice by mi chyběla, holt návyk z blackberry 8-)
kope
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 113
Registrován: stř led 14, 2015 21:12
Zařízení: Nokia 7.1 4/64GB

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kope »

Na MS fóru věnovaném Lumiím byl docela smutný případ-chlapík tam údajně do firmy pro zaměstnance nakoupil 24 Lumií 535 a do týdne u všech :!: "odešel" displej - telefony byly ve stavu, kdy sice fungovaly-přijímaly hovory a sms, ale displej byl prostě černý. Rozvíjí teorii, že podle jeho pozorování a poznatků se zdá, že se to stalo po té, co telefony byly víc než 5 hod. (tj třeba přes noc) na nabíječce a telefon tím pádem dobíjel i když baterka už byla nabitá na 100%. Myslím, že tady někdo taky popisoval podobný případ-chtěl se podívat, jestli je po nočním nabíjení tel. nabitý a telefon ho "přivítal" černým displejem-nebo se pletu?
bery1970
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: stř úno 04, 2015 18:14
Zařízení: lumia 520,535 ex-nyní L640 LTE

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bery1970 »

Mě taky odešel display a na nabíječce jsem ho neměl.
To je blbost.
kope
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 113
Registrován: stř led 14, 2015 21:12
Zařízení: Nokia 7.1 4/64GB

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kope »

Já bych to chápal spíš jako že myslí přebíjení baterky. Ne že ho dáš na nabíječku a zdechne :-). Ještě před pár dny bych tvrdil, že přebíjení baterky je blbost, že buď ta LiPolka, která je v mobilu nebo nabíječka, popř. telefon má nějaký obvod, který právě přebíjení zabrání (jako to mají třeba modelářské nabíječky), ale před pár dny jsem v Mironetu slyšel prodavače, jak někomu tvrdí, že nechávat baterku na nabíječce dlouho poté, co je plně nabitá je špatně a snižuje se tím výrazně její životnost. tak jsem trochu znejistěl... Jinak riginál příspěvek je tady:

http://discussions.nokia.com/t5/Lumia/L ... -p/3024199" onclick="window.open(this.href);return false;
(user Hyflo_SA)
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veigy »

Nemyslím si, že by nějak výrazně snižoval životnost, ale dobré to rozhodně není (ačkoliv to sám praktikuju) :D Podle mě velice dobrý článek je zde: http://wmmania.cz/clanky/zaciname/jak-s ... -zarizeni/" onclick="window.open(this.href);return false;
faoltiarna
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: stř led 28, 2015 20:45
Zařízení: Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od faoltiarna »

kope píše:Na MS fóru věnovaném Lumiím byl docela smutný případ-chlapík tam údajně do firmy pro zaměstnance nakoupil 24 Lumií 535 a do týdne u všech :!: "odešel" displej - telefony byly ve stavu, kdy sice fungovaly-přijímaly hovory a sms, ale displej byl prostě černý. Rozvíjí teorii, že podle jeho pozorování a poznatků se zdá, že se to stalo po té, co telefony byly víc než 5 hod. (tj třeba přes noc) na nabíječce a telefon tím pádem dobíjel i když baterka už byla nabitá na 100%. Myslím, že tady někdo taky popisoval podobný případ-chtěl se podívat, jestli je po nočním nabíjení tel. nabitý a telefon ho "přivítal" černým displejem-nebo se pletu?
Stalo se to mě, ale telefon byl na nabíječce asi hodinku nebo dvě, ale jinak stejný případ. Teď už čekám 14 dní, co reklamace...
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů