Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Luks »

Já ho nahodil. Na denim kašlu,nepřidal nic novýho takže sem zase v DP kterej má víc funkcí :)
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TMASKA »

ahoj , amaterska otazka ale budto jsem slepy nebo to nefunguje ale kde se vypina nebo meni cas vypinani ukazovatele casu a data na obrazovce po zhasnuti displeje , dekuji za info
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chmeldas »

Mrkni na položku rychlý přehled v nastavení.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TMASKA »

dekuji to je ono
Josee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 21, 2015 18:30
Zařízení: L925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Josee »

Dobry den, potřeboval bych pár rad. A věřte, že jsem se hledat snazil dost dlouho.

První věcí je zobrazovaní zmeskanych hovoru a sms, nebo zprav z mesengeru vedle hodin, při černém displeji.

Drouhou věcí je jak zapnout automaticke aktualizace stavů, mesengeru a FB. Pritelkyni pipne mobil a vi ze ji prisla trebas zprava na mesenger. Ja to ovsem nevím ani kdyz telefon odemknu a podívam se na dlazdici mesengeru. Musim jít do něj a jeste ho refreshnout. Samozrejmně ho mam porad pusteny i ten FB.

Dalsí věci je ze kdyz vjedu do Nastavení/vyzvaneci tony +zvuky/spravovat zvuky aplikaci tak tady mam jenom Store, Telefon,Wifi,Zpravy ale trebas ten FB a mesenger tam pro nastavení není, jak ho tam mam dostat?

Další věcí je hlasový prepis do textu. Kdyz pisu sms a zmáčknu mikrofon a mluvim tak u mně se nic neděje. U přítelkyně aspon kdyz mluví anglicky tak to jde. Musím něco zapnout? Nahrat někam češtinu?

Díky.
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Luks »

1. Nastavení- zamykací obrazovka
2. messenger mi včera přestal oznamovat nový zprávy,dneska po přeinstalování zase ok (za půl roku sem to musel udělat po druhý).FB má v nastavení taky položky který se mají oznamovat.
3.nastavení- oznámení a akce (např. messenger se objeví až když ti na něj příjde první notifikace).
Josee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 21, 2015 18:30
Zařízení: L925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Josee »

1. Tam jsem za poslední dva dny byl asi milionkrát.
2. Zkusim tedy preinstalovat. Tak jsem preinstaloval. Pustim messenger. Necham ho pusteny na pozadí. Telefon zamknu do cerne obrazovky s hodinama. Poslu si z jineho FB zpravu. A Lumia nerekne naprosto nic. Tak ji odemknu a nikde nic. Vratím se na messengera a nic, az se aktualizuje cca 2sec. tak nabehne nova zprava.
3. to by tam musel byt uz davno, pisu si pres mesenger cely den.
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Luks »

1. pak nevim kde je problém,nastav si tam aplikace co se mají zobrazovat na GS
3. když ti na něj nechodí notifikace tak se tam logicky nemůže objevit

//2. pak ti neumím poradit,takový problém mi zatim pokaždý vyřešil reinstall mesengeru.Máš dobrý připojení k internetu?
Josee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 21, 2015 18:30
Zařízení: L925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Josee »

1. Asi myslis polozku Nastaveni/zamykaci obrazovka polozka ZVolte aplikace ktere maji zobrazovat rychle informace o stavu.
Pak je tam 5stverecku. Kliknu na jeden a mam si vybrat nic,email,FB,kalendar,messenger,telefon,zpravy. Tak samozrejmne jsem mel jenom tri, ted jsem zkusil dat nic na vsechny a nebo vsech pet mit vybrane. Je to jedno.
Nicmene stejně si myslim ze zamykaci obrazovaka je ta s obrazkem kde sice jsou hodiny ale je to ta kterou tahas nahoru.
Mě vsak jde o tmavou cernou obrazovku kdyz je mobil zamceny, sviti jenom hodiny. Kolega mi ale dneska ukazoval jak mu tam sviti obalka nebo telefon nebo email atd.....

2. mam svou Wifi, reinstal zvládnu za 2minuty.

Není někde nejake nastaveni na refresh aplikaci? Aby se refreshovaly samy? Trebas co 3 minuty? nema to spojistost s tim ze v tom Nastavení/vyzvaneci tony +zvuky/spravovat zvuky aplikaci mam jenom (Store, Telefon,Wifi,Zpravy) a nic jineho?
Josee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 21, 2015 18:30
Zařízení: L925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Josee »

S tema notifikacema. nasel jsem tenhle obrazek respektive video.
http://2imgs.com/7cc3b69c4f" onclick="window.open(this.href);return false;
Pise se tam clock and notifikation muze se to bud zapnout nebo vypnout.
Ale tohle nikde nemuzu najit, kde to ma byt?
Josee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 21, 2015 18:30
Zařízení: L925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Josee »

Tak jsem nad tim badal u L920 a ona tam ma radek v nastaveni ktery se jmenuje Obrazovka rychleho prehledu. Ale tohle ja tam nemam tak ja uz nevím.
Na te 920 se ji uz zobrazují i hodiny a maily,FB,zmeskane hovory a SMS ja mam porad jenom hodiny.
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Luks »

Tak ti chybí v systému doinstalovat tohle http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... ed2598fcbb" onclick="window.open(this.href);return false;
thomi25
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 23, 2015 20:30
Zařízení: nokia lumia 925

Nokia+Lumia+925%3a+V%c5%a1eobecn%c3%a1+diskuze

Příspěvek od thomi25 »

Pani%2c+viete+mi+poradit%3f+Ked+si+otvorim+dve+tri+stranky+na+pozadi+mojho+prehladavaca+naviac+tak+mi+vypne+prehliadac%2c+alebo+lepsie+povedane+ma+hodi+do+hlavneho+menu.+%0aPs%3a+Robi+mi+to+na+kazdom+moznom+internetovom+prehliadaci.+%0aMam+wp8.1+a+nokiu+925.%0aDakujem+za+akukolvek+radu.
bolek
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte lis 06, 2007 9:49

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bolek »

Ahojte. Vedeli by ste mi niekto premerat hrubku 925ky s krytom na bezdrotove nabijanie? Je to o moc hrubsie? Chrani zaroven ten kryt mobil pri nahodnom pade na roh telefonu?

Oplati sa zobrat 925 alebo radsej doplatit 50-60€ za 830? V com je lepsia 925 okrem ceny, rozmerov, fotaku (?) a zobrazovaniu glance screenu?
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

na finesa mali L925 za 175 eur, tam by uz vedela zavazit cena...inak radsej doplatit. glance ma aj 830tka, nie je o moc tazsia ma vacsi displej lepsiu vydrz lepsi fotak, vsetky veci z denimu co sa tykaju camery, nevypaluje sa amoled, ma pametovky aj bezdratove
bolek
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte lis 06, 2007 9:49

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bolek »

A tie kryty na bezdratove nabijanie nikto nepouzivate?
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Luks »

11mm a rohy jsou schovaný
THrozney
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pát črc 04, 2014 8:40
Zařízení: Nokia Lumia 925 32GB

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od THrozney »

Presně tak, rohy jsou schovaný a vyčnívaj nad displej, ale jako ochranej kryt bych to asi nepoužíval, nevěřil bych tomu. Nehledě na to že se to nedrží moc dobře, oproti třeba gumovýmu krytu. Btw. kdybys měl zájem, jeden ten kryt (+2 gumový) prodávám, tak koukni do bazaru jestli chceš, je to tam.
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Luks »

No mobil se drží rozhodně líp než holej :) Už mi spadnul na dalžbu přesně na roh a kryt vydržel,je to celkem kvalitní :)
Kaizr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 217
Registrován: čtv lis 27, 2014 7:38
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kaizr »

Když jsem ho měl (L925) tak jsem používal tento kryt než jsem si bezdrátový nabíjení zabudoval do mobilu a dál jsem používal klasický kryty - ty hrubší,pogumovanější. Vypadají lépe než ten dobíjecí
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů