Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
PML930
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř lis 05, 2014 9:06
Zařízení: Lumia 930

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od PML930 »

Tak jsem nahrál Denim do L930 a první věc která mě zarazila je, že k funkci "upravit vylepšený snímek" se zle dostat z Lumia Camera a ne standardně z fotek. Takže představa, že budu chtít upravit starší snímek a třeba padesátkrát swipovat doleva, než se dostanu k žádané fotce, není příjemná. Nebo jsem něco přehlédnul?
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Re: Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Podle me to půjde pod volbou upravit snímek, ale az bude Lumia Camera na Store ke stažení.... Do té doby jen z Lumia Camera.
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od hravec-x »

PML930 píše:Tak jsem nahrál Denim do L930 a první věc která mě zarazila je, že k funkci "upravit vylepšený snímek" se zle dostat z Lumia Camera a ne standardně z fotek. Takže představa, že budu chtít upravit starší snímek a třeba padesátkrát swipovat doleva, než se dostanu k žádané fotce, není příjemná. Nebo jsem něco přehlédnul?
jak se ti povedlo dostat k Denimu? měnil jsi product code?
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od relouth »

"upravit vylepseny snimek" je co ?
Funkciu "opravit" mam dostupnu normalne z fotiek
PML930
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř lis 05, 2014 9:06
Zařízení: Lumia 930

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od PML930 »

hravec-x píše:jak se ti povedlo dostat k Denimu? měnil jsi product code?
Jo měnil, přehrál FW a nakonec update pře OTA.
PML930
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř lis 05, 2014 9:06
Zařízení: Lumia 930

Re: Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od PML930 »

maxxz píše:Podle me to půjde pod volbou upravit snímek, ale az bude Lumia Camera na Store ke stažení.... Do té doby jen z Lumia Camera.
Snad tedy s novější verzí Lumia Camera, uvidíme:) Mělo by to tam být stejně, jako je například nabízeno otevření fotky v aplikaci ve které je vytvořena..
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Re: Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Prijde mi, že MS to od Září moc nevychytal. Nicméně vzhledem k tomu, ze když z klasické galerie vyberu "upravit" tak mi to nabízí Lumia Selfie a další Lumia app, tak nejspíš to bude asi následovat... Opět je to par kroku vpřed (rychlost, 4K, moment Capture, inteligentní režim) a par kroku zpět (nemožnost reframe z galerie a další úpravy, chybí časováč, bracketing, pomocné přisvětlení, nastaveny filtru šumu).
tuta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 165
Registrován: stř pro 25, 2013 20:11
Zařízení: Nokia Lumia 930

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od tuta »

htcjirka píše:A komu se zahriva tak opravdu resit, minimalne probehne vymena tepelne pasky, ktera je velice dulezita a pokryva vetsi cast desky nez ta starsi.
Když půjdu tenhle telefon koupit,jako že na 99% tak tento měsíc učiním,nejde se se řídit datumem výroby?Že od určitého období už tepelná páska pokrývala větši část desky.Pokud se teda jde k takové informaci u prodejce dostat.Zda to jde vyčíst z popisu.Vadí distribuce EU nebo je lepší CZ...

Název: Nokia Lumia 930 Black
Kód produktu: MTNKL930BLC
PartNO: MTNKL930BLC
Výrobce: Nokia cz
Cena: 9.880 Kč
Záruka: 24 měsíců
Stav výrobku: Akce
Dostupnost: skladem


Je potřeba přední folie?Moc se mi do ní nechce,myslím že zhoršuje ovládání i obraz obrazovky .Pokud ne,tak jakou?
Za to nějaký zadní kryt,asi potřeba bude,když telefon spadne,aby nebyl dodřenej.Otázka, zda to nezvýší ještě víc teplotu
?Nebo nějaké pěkné celopouzdro?
Děkuji
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od pogo8303 »

stačí jakákoliv EU distribuce - záruka je pokryta i v CZ... proč zbytečně platit navíc za CZ...

Folie je asi trošku zbytečnost, jedině bych uvažoval nad temperovaným sklem, které by mělo ochránit při pádu od případných prasklin displeje...

Ta tepelná páska - snad by to mělo jít poznat podle HW revize, ale to ti myslím řekne na 100% htcjirka
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Marty04 »

pogo8303 píše:stačí jakákoliv EU distribuce - záruka je pokryta i v CZ... proč zbytečně platit navíc za CZ...

Folie je asi trošku zbytečnost, jedině bych uvažoval nad temperovaným sklem, které by mělo ochránit při pádu od případných prasklin displeje...

Ta tepelná páska - snad by to mělo jít poznat podle HW revize, ale to ti myslím řekne na 100% htcjirka
Taky si to říkám, ale vrtá mi hlavou jedna věc. Když jsem reklamoval mou 830 cz distribuce, tak proběhla oprava a v záručáku razítko Arvata.... Když jsem však dal reklamovat 720 německá distribuce pro Vodafone, tak se mi telefon vrátil s tím, že se závada neprojevila a v záručáku jen razítko prodejce, o Arvatu ani zmínka. :?:
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od tslany »

Nereklamovat prodejci, ale přímo servisu.
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Marty04 »

Asi jo... Tak příště. :lol:
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od chmeldas »

Pánové, tak takhle teda ne. Reklamaci řeší prodejce. Bylo k té zamítnuté reklamaci i písemné zdůvodnění? Pokud ne, tak nebyla reklamace řádně ukončena a tím pádem by ti vznikal nárok na vrácení peněz (max. 30 dni na vyřízení reklamace). :twisted: Nejsme ovce a trvání na svých právech je normální. 8-)
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Marty04 »

Já byl v práci a vyzvedával to za mě kámoš. Ale závada, kvůli které jsem telefon reklamoval, byla pryč. (nefungovalo tlačítko ztlumení hlasitosti, ani po flashnutí telefonu) Takže jsem to neřešil.
PML930
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř lis 05, 2014 9:06
Zařízení: Lumia 930

Re: Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od PML930 »

PML930 píše:
maxxz píše:Podle me to půjde pod volbou upravit snímek, ale az bude Lumia Camera na Store ke stažení.... Do té doby jen z Lumia Camera.
Snad tedy s novější verzí Lumia Camera, uvidíme:) Mělo by to tam být stejně, jako je například nabízeno otevření fotky v aplikaci ve které je vytvořena..
Hmm tak po dnešním update Lumia Camera žádná změna. Navíc další nelogičnost. "Upravit vylepšený snímek", nebo podobně "Vybrat moment" u videa, mohu přímo pouze pokud prohlížím z Lumia Camera. Nicméně když dám z Lumia Camera sdílet fotku tak mě to v mém případě nabídne 9 aplikací...přímo z fotek 14. Při sdílení z Lumia Camera chybí třeba Whatsapp, 6tag a podobně...
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Re: Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Daniel Fibikar »

To delalo i předtím. Sdílení je zvláštní v Lumia Camera
tuta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 165
Registrován: stř pro 25, 2013 20:11
Zařízení: Nokia Lumia 930

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od tuta »

Ahoj všem
Stáhl jsem si Adobe reader,abych mohl číst knihy v pdf.Vytvořil jsem v telefonu u hlavních složek složku knihy a do nich nakopčil z komplu pdf knihy.Když otevřu aplikaci pdf v L930 žádná z knih se mi nenačte.Jak to mám udělat,abych se k nim dostal?Vytvořit složku knihy v dokumentech nebo ty jednotlivé knihy nakopčit přímo do dokumentu,či jinam?Děkuji.
(U L630 či L520 jsem vytvořil složku knihy na kartě a hned se zobrazí,tady ne.)
tuta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 165
Registrován: stř pro 25, 2013 20:11
Zařízení: Nokia Lumia 930

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od tuta »

Zkusil jsem vytvořit složku knihy v dokumentech nebo ty jednotlivé knihy nakopčit přímo do dokumentu a taky nic...wtf
tuta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 165
Registrován: stř pro 25, 2013 20:11
Zařízení: Nokia Lumia 930

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od tuta »

Jo,tak dostal jsem se k tomu přes Office a musel jsem to nakopčit do dokumentu.Když to v Office otevřu,zůstane to už i v pamatováku Adobe aplikace.Škode jen,že ty knižky nejde dát do složky knihy,ale musí se naházet do dokumentu.
Tak jsem si pokecal... :)
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od kllr007 »

Cafte mam par otazok:
Ako je casty problem s odlepovanim displeja ? Da sa tomu vyhnut, alebo casom sa to stane kazdej ? (zrovna som vratil fon kupeny cez net lebo toto mal, plus poskodeny zadny kryt)
Aka je najnovsia revizia ? 2.0.0.2 ?
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů