Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od Davedroid »

Ahoj, je tu nekdo, kdo presel na 930 (popr.1520, 830) z nejakeho highendu jineho OS? Z jakeho a proc?
Laka me si k novemu PC MS (po delsi dobe s Mac) poridit neco od MS. Ale zda se mi skoro blbost odchazet od Note 4, kdyz je momentalne pred WP 10 jakesi vakuum v nabidce hihend WP devices.
Sice bych mel plynuly system, novou hracku, ale opoustel bych vynikajici vydrz a spickovy fotak:-/ Tak leda byste nekdo inspiroval podobnym pribehem;-)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od mberdych »

Neprechazel, ale pokud jsi to nezaznamenal, tak L930 je v Electroworldu za 9990, coz je paradni cena. Podobne je zlevnena 830. At mas o cem premyslet :-)
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od Balrog »

Zase chceš změnu? To ti Note 4 moc dlouho nevydrží :-) Jinak 930 je za výbornou cenu jak píše Martin
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od Davedroid »

Barlog: zatim jen špekuluju co bych:-) ...ale možná odolám;-)

mbedrych: pane jo, tak to je super cena:-)
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od chmeldas »

Já provedl upgrade z 920 na 930. Sice jsem nepřecházel z jiného OS, ale chápu tě. Po letech s WP pomalu pokukuju jinam. Ne kvůli nespokojenosti, ale chci zkusit něco jiného. Zatím to vypadá na BB Passport nebo nový iPhone. Ale k iPhonu budu potřebovat nějaký pouzdro, co zakryje ty příšerný záda. :D 930 je super telefon za parádní cenu a s bezdrátovým nabíjením a MS Bandem jde o povedené kombo. Ale na tvém místě bych možná počkal na něco nového s W10.
PS.: Já sehnal skoro před půl rokem 930 i s bezdrátovou nabíječkou za necelých 9000kč. Dva měsíce stará. A bez jediného škrábance. Pánovi telefon nějak nesedl a já si chrochtám blahem. :)
Tomda
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte pro 16, 2014 15:21
Zařízení: samsung

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od Tomda »

Asi se chystá něco nového, když tak cena klesla. Uvidíme jak zareaguje Setos- ofiko prodejce :). Možná cena pujde jeste dolu Jenom škoda toho všema barvama hrající amoled. Taky bych počkal co predvede Microsoft.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od htcjirka »

Ono uz je take na case, 930 tu uz nejakou dobu je a cena u vsech modelu klesa porad stejne.Takze to neni kvuli tomu, ze by se chystalo neco noveho.
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od milennium »

Já jsem tedy nepřešel na L930. Myslím, že je daleko lepší vybírat si OS a přístroje, podle momentální situace na trhu, podle toho, zda mi ten či onen vyhovuje/nevyhovuje. A s nabídky OS dostupných na trhu vždy vybrat pro mně ten nejlepší...
Ale jinak jsem L930 měl a můžu o ní napsat, že s nabídky přístrojů s WP8.1 to byl pro mně nejlepší přístroj... Lepší než L1520... Porovnávat s jiným Hi-End přístrojem, jiného OS to fakt nejde...
Napsal bych to asi tak, že pokud se ti líbí WP8.1, doporučím ti L930... Pokud se ti líbí Android, doporučím ti XY přístroj. Atd...
L930 má skvělou konstrukci, skvělý displej a skvělá střeva... Byl jsem s ní fakt spokojený. Hlavně to provedení je úžasné... Prostě Nokia... Vše pevné, kov a do ruky sedne jak p*d*l na hrnec... Pokud bych si zase pořizoval WP8.1, tak znova šáhnu po L930...
Toť vše...
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od Balrog »

Škoda, že nešla více cena dolu u Lumie 1520 je to podle mě nejlepší telefon s WP. Když si zvykneš na velikost tak budeš nadmíru spokojený. Osobně jsem neměl Lumii 930, ale kdybych neměl Iphone 6 + tak za tu cenu o ní asi přemýšlím.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od AIKON »

K 930 a Elektroworld - kámoš jí tam v ČB koupil v pondělí za 8990,- černá nová nerozbalenou - 830 tam stojí o litr víc, byl sem s ním a nevěřil vlastním očím. CZ distribuce.

Jinak přecházel z S4
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od Balrog »

Super cena, to bych neodolal ani já :-)
Tomda
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte pro 16, 2014 15:21
Zařízení: samsung

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od Tomda »

AIKON píše:K 930 a Elektroworld - kámoš jí tam v ČB koupil v pondělí za 8990,- černá nová nerozbalenou - 830 tam stojí o litr víc, byl sem s ním a nevěřil vlastním očím. CZ distribuce
spíš opačně
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od AIKON »

No jenže 930 byla za 8990 a 830 za 9990 což je normální cena. Ostatní telefony taky běžné ceny, nechápali sme oba proč mají CZ 930 za tuhle cenu když běžně stojí o 4000 víc - mimochodem i u nich 23.12. co sem tam byl a pár dní na to ostatní telefony za stejný ceny jen 930 za babku.
Nemít 1020 tak sem si taky jednu 930 vzal - měli ještě 4 kousky.
newwes
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pát zář 26, 2014 21:20
Zařízení: iPhone 7

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od newwes »

Já přešel z LG G2. Nejdříve zkusil 1520, ale to už pro mě bylo moc velké- jinak paráda. Zakotvil jsem u 830 a můžu jen doporučit. Sice G2 šlapala jak hodinky, ale já se v ní pořád vrtal, měnil, flashoval a jak mě to přestalo bavit, chtěl jsem zkusit WM. Jsem nadšen a už se twsim na W10
Tomda
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte pro 16, 2014 15:21
Zařízení: samsung

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od Tomda »

Tak cena L930 je zpátky na necelých 12 tis. To byl fofr. Naštěstí cena L735 zustala na užasných 6 a pul. Tak jsem objednal.
Do budoucna víc takových akcí :)
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od Davedroid »

...jj skoda, uz jsou ceny zpatky. Dokonce i bilyho Nota 4ku meli za 17.990,- a uz je zase na dvaceti.
Tomda
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte pro 16, 2014 15:21
Zařízení: samsung

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od Tomda »

Ale potěšující je, že zanedlouho po takové akci ve většine případu, přijde trvale slevnění. :)
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od Davedroid »

No zatim stale s prechodem vaham a mozna se nerozhoupu. Bojim se, ze mne WP vydrzi bavit tyden:-)
A taky si nejsem jist :
- kdyz mam vse pres gmail (kontakty, mail, kalendar) zda kdybych pridal do tel.kontakt, zda by se automaticky aktualizoval i v gmail kontaktech
- nekde jsem zaregistroval, ze kdyz neni mob.cislo pod kontaktem ulozeno jako mobil (ale treba domu nebo prace, jak to myl casto blbe poprehazovane, jak ukladam po cestach), tak ze pry nelze na takove cislo odeslat sms, ale to je asi nejaka blbost ne?
- o a to asi nejzasadnejsi, cetl jsem tusim nekde na diskuzi WP central nebo kde, ze psali kdo prechazeli z LG G2 nebo HTC M8, ze byli nemile prekvapeni nizsi vydrzi ve srovnani s temito.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od htcjirka »

Tak neblbni a neprechazej a zustan u ceho jsi nyni ;-)
To by me vazne bavilo, chtit prejit s "bojíkem".
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Kdo jste presli na L930 z highendu jineho OS

Příspěvek od flemo »

Davedroid píše:No zatim stale s prechodem vaham a mozna se nerozhoupu. Bojim se, ze mne WP vydrzi bavit tyden:-)
A taky si nejsem jist :
- kdyz mam vse pres gmail (kontakty, mail, kalendar) zda kdybych pridal do tel.kontakt, zda by se automaticky aktualizoval i v gmail kontaktech

Ak mas zapnutu synchronizaciu kontaktov pre google ucet + zapnute zobrazovanie tychto kontaktov v People Hub-e, pri vytvarani kontaktu si mozes vybrat, ci ma byt tento pridany do MS uctu alebo Google
Davedroid píše: - nekde jsem zaregistroval, ze kdyz neni mob.cislo pod kontaktem ulozeno jako mobil (ale treba domu nebo prace, jak to myl casto blbe poprehazovane, jak ukladam po cestach), tak ze pry nelze na takove cislo odeslat sms, ale to je asi nejaka blbost ne?

Toto je ciastocne pravda. Ak si das zobrazit takyto kontakt, neponukne ti moznost odoslat SMS. Ak ides cez vytvaranie novej SMS, vies si cez ikonku (+) v riadku "Komu:" vyvolat zoznam kontaktov a tam vies vybrat ktorekolvek cislo, nielen mobilne.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů