Lumia 1020: Vydrz baterie

Diskuzní fóra věnovaná modelům Lumia 1520, 1320 a fotomobilu 1020
Odpovědět
Petan2030
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon říj 20, 2014 15:12
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od Petan2030 »

V mém případě byly veškeré aplikace a datové přenosy vypnuté. Facebook jsem ani neměl nainstalovaný.
Nicméně už mám vyřešeno ... huráááá.
Zadal jsem na stránkách nokie reklamaci opravy. Z Nokie mě kontaktovali že jestli mám zájem ať nechám odeslat telefon znovu do servisu a oprava proběhne pod jejich dohledem. Teď už mám telefon doma. Zatímco předtím telefon bez naprostého používání bez sim karty bez dat bez všeho vydržel 24 hodin, teď během 24 hodin se stejným nastavením ubyly pouze 2% baterie. To je trochu změna :-) Závadou prý byla chyba krytu kamery a zadního krytu které byly vyměněny.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od htcjirka »

Presne tak, o tom jsem psal nekolikrat.
Northimn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: ned lis 03, 2013 21:58
Zařízení: Lumia 1020 White

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od Northimn »

když vypnu data, přepnu do letadla, bez wifi apod... jak by se měl tel vybíjet?
Petan2030
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon říj 20, 2014 15:12
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od Petan2030 »

Před opravou se mi vybijel stejně jako bez letadla. Teď po opravě když ho večer v cca 23:00 přepnu do letadla a rano v 7:00 letadlo vypnu tak mi neubyde ani procento.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od mbelas »

V režimu letadlo tak 0-2% si to vezme.......a to u obou Lumií. Už tak 2x se mi stalo, že při 30% na batere se přes noc mobil vybil. A to mám vše zakázané :-( tak nevim, ale stalo se to za pul rok 3x - takže neřeším , ikdyž po updatu WP8.1 už 2x :-( od srpna.........
Northimn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: ned lis 03, 2013 21:58
Zařízení: Lumia 1020 White

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od Northimn »

Tak jsem to testnul - letecký mód si za noc vzal 0. Ale když mobil používám, vydrží mi 12 hodin.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od mbelas »

12h je sakra málo, to ho musíš drtit jak prase, tz. neustále 3g (wifi) na pozadí toho asi hodně běží a nebo známý problém s krytem+ bleskem ? Zkus Hard reset ......
Northimn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: ned lis 03, 2013 21:58
Zařízení: Lumia 1020 White

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od Northimn »

To vše proběhlo. v 8 ráno 100%, o půlnoci kaput. Dneska měla Lumia výdrž. Ale v noci, když všechno vypnu tak baterka drží. Projevuje se problém s krytem a bleskem i ve flight mode?

Jinak, 4g, minimum věcí na pozadí, téměř bez synchra. Ale krkonoše = horší signál 4g. Zkusím reklamaci, stejně je to potřeba.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od mbelas »

Ten problém s krytem dle mě se v režimu letadlo taky projevuje nadměrným vybíjením, což se u tebe nedějě , tak nevím. V místech kde lítá signál 4g/3g/2g tak baterka letí jak prase, také pravda.
Pokud máš něco na pozadí byť i dvě maličkosti, jde to znát.
Northimn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: ned lis 03, 2013 21:58
Zařízení: Lumia 1020 White

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od Northimn »

zkusím to vyreklamovat, když už mi odešel repráček i mikrofon, tak by to mohli vzít jedním vrzem. A vyměnit mi celý kryt :)
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od mbelas »

Tak jednou za týden se mi stane, že u L1020 od přítelkyně za noc se vybije a je jedno jestli je na baterce 30% nebo 90% , prostě se vybije. Na pozadí nic nejede, mobil v režimu letadlo, požívám origo WP8.1 (bez DP). Dneska zalohuji fotky a udělám HR a uvidí se. Je to fakt divné, netuším čím to může být. Ve spořiči baterky to také nic nezaznamená. Nějaká rada ?
Mobil máme od října 2013 a nikdy se tohle nedělo :-(
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od mbelas »

Přítelčina L1020 - Omlouvám se za další příspěvěk, ale musím. Tak již potřetí do rána mrtev, uplně vybit. Dneska dělám HR a uvidíme. Netuším co to může tak ždímat. Na noc dávám mobil do režimu letadlo, na pozadí nic nejde, vše zakázané a zavřené. Tak babo raď :-( Stalo se to již potřetí za sebou, což je fakt divné. Zajimavé, že přes den % mizí standartně dle využití a za noc se vybije. Za ten den 30% padne........a za noc zbytek :-( pokud to bude dělat i po HR tak reklamace bohužel......může to mít souvislost s vadným krytem bleskem ? To se přece mobil vybijel za den a né jen za noc.....

Edit : HR proveden a testuji ...... uvidíme časem.....
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od htcjirka »

Ano, pokud nezabere HR je vadny bud modul blesku ci kryt.Celkem casta vada u 1020.
Uživatelský avatar
Antuch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: pát říj 25, 2013 5:51
Zařízení: Asus Zenfone 5
Bydliště: Trutnov Pyčo!!!

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od Antuch »

Tak teď moje zkušenost s baterkou...standardně mi vydrží 2 dny, Ale...

Ve středu večer jsem si hrál s foťákem, fotil jsem, ostřil, hrál si s bleskem...pak jsem foun odložil a měl v 19:00 ještě 80%. Ráno jsem přišel k mobilu a byl úplně vycucanej a mrtvej (po napojení na nabíječku 3%), tak jsem ho nabil a po nabití během půl hodiny šla hodnota na 97% bez toho, abych na mobil šáhnul (podotýkám, že vše mám normálně vyplé). Tak jsem udělat obnovu továrního nastavení. Teď je baterka zase dobrá, ale přestaly mi svítit čudlíky pod displeyem, sice vrčí a reagují, ale nesvítí...teď babo raď...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od htcjirka »

Rekalibrovat senzor svetla.
Uživatelský avatar
Antuch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: pát říj 25, 2013 5:51
Zařízení: Asus Zenfone 5
Bydliště: Trutnov Pyčo!!!

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od Antuch »

už jsem na to přišel...díky:-)
prinokia
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned říj 05, 2014 18:00
Zařízení: lumia 1020
Bydliště: Mníšek

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od prinokia »

Petan2030 píše:prinokia: Pokud je tu tedy jen jeden servis kam Nokie posílají tak asi nemá cenu druhý pokus. :-/ Nicméně pokud jsi za 7,5 hodiny na cca 50% baterie tak jsi na tom s výdrží asi jako já při běžném užívání což je bída.

jkubovic: Polohu (GPS) mám běžně vypnutou. Zapínám jen když potřebuju navigaci a pak hned vypnout. Přepnutí na 2G vyzkouším. Nicméně 60 hodin s používaným telefonem jak píšeš a ještě nebýt na nule s baterkou ... to je něco o čem se mi asi může zdát. Proto nechápu proč někomu vydrží tolik a někomu nic když jde o stejný telefon. Hry samozřejmě taky nepočítám.

Pak dám vědět jak se prodloužila výdrž po přepnutí na 2G.
Ahoj, tak dnes v 07.00 100%. Serf na netu bez videi asi 40 minut a stav baterie 56%. Jem uplne bezradnej. Kolega mi psal zde na foru do servisu. V lednu ho tam nesu, ale to poslou do ARVATA. Da se v ramci reklamace poslat do jineho servisj, kde se o zavadu opravdu zajimaji?. Jo, a udelal jsem 5 fotek a dve jsem odeslal.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od htcjirka »

Arvato je jedinny oficialni servis, kamkoliv do das, vždy telefon poputuje do Arvato Stochov.
Petan2030
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon říj 20, 2014 15:12
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od Petan2030 »

prinokia píše: Ahoj, tak dnes v 07.00 100%. Serf na netu bez videi asi 40 minut a stav baterie 56%. Jem uplne bezradnej. Kolega mi psal zde na foru do servisu. V lednu ho tam nesu, ale to poslou do ARVATA. Da se v ramci reklamace poslat do jineho servisj, kde se o zavadu opravdu zajimaji?. Jo, a udelal jsem 5 fotek a dve jsem odeslal.
Doporučuji postup jako jsem absolvoval já. Nechat poslat do servisu (ARVATO) pokud telefon vrátí s tím že se závada neprojevila a nic neudělají tak na stránkách nokie podat stížnost na opravu. http://www.nokia.com/cz-cs/podpora/kontakt/" onclick="window.open(this.href);return false;
prinokia
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned říj 05, 2014 18:00
Zařízení: lumia 1020
Bydliště: Mníšek

Lumia 1020: Vydrz baterie

Příspěvek od prinokia »

Mo dik za adresu. Dekuju.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 1520/1320 a 1020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů