Sony Xperia Z3 vs Apple iPhone 6

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Sony Xperia Z3 vs Apple iPhone 6

Příspěvek od uni »

Primární potíž "zanesení se" systému byla odstraněna ve verzi 4.3 Jelly Bean, předpokládám, že budeš mít přístroj s min. 4.4 KitKat, takže potud ok. Na druhou stranu, Android je prostě nějak postaven a tak jako tak je z principu "lagující", např. mizernou správou RAM. WP a iOS je zkrátka jinak napsané.
Nicméně spíše řešíš téma, které je zveličeno některými jedinci zde. A ano, je to OT:)
mst3
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 17, 2014 22:52
Zařízení: Lumia 800

Sony Xperia Z3 vs Apple iPhone 6

Příspěvek od mst3 »

Dík moc za info, trochu mi to osvětlilo situaci. Asi vyměním baterku na L800 a budu čekat na něco na způsob Lumie 930 compact. Za ten OT se omlouvám ;)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sony Xperia Z3 vs Apple iPhone 6

Příspěvek od htcjirka »

MadJoe píše:Tak Z3 objednana uvidime jak bude slouzit :-)
Dobra volba a gratuluji.Jsem rad, ze jsem ji mohl podporit ;-)
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Sony Xperia Z3 vs Apple iPhone 6

Příspěvek od Davedroid »

Doporucuji iPhone 6 Plus. Vse rychle, plynule, fotak foti skvele a rychle. Prime srovnani mam a odesel jsem z iOS jen, ze jsem chtel zmenu, ac k jsem nekde musel udelat ustupek. Napr.v te rychlosti i plynulosti. Staci mrknout na speed testy a web browser testy na youtube, vsude vedl iPhone 6 Plus. Z osobni zkusenosti mohu potvrdit.

Jen po pokud mas rad zmenu a casteji menis tel. pak bych doporucil Android, treba Z3. protoze si preci jen po nejakem case muzes prostredi zmenit a tim se zase na nejaky cas zabavit. Ale pokud chces 100% funkcnost, rychlost a neplanujes brzy zmenu, pak 6 Plus.

Edit: Sorry, az ted jsem si vsimnul, ze uz jsi objednal. Z3 v kazdem pripade jeden z nejlepsich smarfounu a tam nemuzes udelat chybu:-)
MadJoe
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát čer 08, 2012 21:58
Zařízení: BlackBerry

Sony Xperia Z3 vs Apple iPhone 6

Příspěvek od MadJoe »

Dobra volba a gratuluji.Jsem rad, ze jsem ji mohl podporit ;-)[/quote]

Dekuji :-)

Davedroid > byly doby kdy jsem telefony stridal casteji, ted uz tolik ne. Nasel jsem se v BB OS10, takze obcas obmenim, nic extra.
Zmeny prostredi v androidu atd moc nedelam, jsem vcelku "usedly" a jakmile si na neco zvyknu, nerad neco predelavam. Proto doufam, ze mi Z3 bude bez problemu slouzit, nejsem narocny uzivatel co neustale instaluje milion aplikaci a zkousi milion ROMek, na to nemam cas ani naladu...
Jsem zvedav na vodeoeodolnost, ja s telefony nechodim moc ani do koupelny kvuli vlhkosti, s timto to bude sranda a zmena...:-D

P.S. K prohlizeci. Po okuseni BB OS10 si myslim, ze vede i v prohlizeci. A hned za nim prave iOS. Ale to je v mych ocich :-)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Sony Xperia Z3 vs Apple iPhone 6

Příspěvek od tslany »

K té voděodolnosti a její příp. výrobní vada - na tohle je IMHO nejlepší vzít do ruky kameru, nějakou misku či nádobu, kam se vleze telefon, natočit jak do té nádoby teče voda z kohoutku, ukázat na záznam že telefon je ten a ten (IMEI apod.), že je funkční a má všechny krytky zadělané, a pomalu jej vložit do vody, chvilku ho tam nechat, pak obrátit atp. A pokud by náhodou telefon chcípnul a odmítli reklamaci, tak bych jim to video šel do servisu omlátit o hlavu :-)
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů