Surface Pro 3

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
motylu
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon pro 08, 2014 18:18
Zařízení: Surface Pro 3 (i5, 4 GB RAM), Nexus 7 (2012)

Surface Pro 3

Příspěvek od motylu »

Jakou máte výdrž na baterii při různým vytížení Surface? V každý recenzi se tenhle celkem dost důležitej údaj odlišuje, tak by mě zajímalo, jak je to doopravdy.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

zalezi co na nom robis... napr tu je prezentacia fotiek od seana https://www.youtube.com/watch?v=nQWs7jUePzM" onclick="window.open(this.href);return false;
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Nejaký externý zdroj na cesty by som celkom uvítal. Ale niečo nie moc veľké, čo dodá ale 4 hodiny energie. Ten power cover by bol super, ale na 3tiu generáciu Surface.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Surface Pro 3

Příspěvek od veigy »

Chtěl bych se zeptat, jak je to s výdrží baterky v režimu connected standby? Jaký máte cca hodinový/denní úbytek? Ideální by bylo, kdyby sem někdo hodil batteryreport a sleepstudy (více k těmto příkazům zde: https://www.youtube.com/watch?v=GP2TTnc ... 1984832191" onclick="window.open(this.href);return false; )...

Používáte Surface spíš jako tablet (uspáváte ho jen tlačítkem), nebo ho klasicky vypínáte jako PC/NTB? Jde mi hlavně o to, že se spánkovým režimem mam problému u levnějších Win tabletů (Miix), které ve spánku moc dlouho nevydrží, obzvlášť v porovnání s iPadem např....

Díky moc :)
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Surface Pro 3

Příspěvek od Radek Hulán »

Myslím, že po cca 2 hodinách spánku se Surface vypne, takže vydrží docela dlouho. V praxi má úbytek tak 10-15% denně, bere to něco mezi tím když se nepoužije a než pak usne a tak. Pokud jej člověk používá občas, asi nabíjet tak po třech dnech. iPad v tomto samozřejmě vydrží déle. Zase s ním jsem každou chvíli spouštěl notebook, abych něco udělal, dal do emailu přílohu, a ... znáte to, chtít po zvětšeném telefonu práci nejde :)
PetrCBR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv říj 17, 2013 9:32
Zařízení: Lumia 520, iPhone 5, Huawei P9 Lite

Surface Pro 3

Příspěvek od PetrCBR »

Ja teda nechci rypat, ale proc kdyz se te clovek zepta na surface, tak do toho tahas iPad/iPhone/iMac/iCokoliv ?
datinko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pát bře 12, 2010 20:58
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+
Bydliště: Žilina

Surface Pro 3

Příspěvek od datinko »

Už ste sa niekto odhodlal a skúsil nejak čistiť ten nubuk (semiš) z vonkajšej strany?
Mne sa to dosť špiní.
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon led 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Bydliště: Cheb

Surface Pro 3

Příspěvek od pdatomas »

V Mediamarktu mi rikal prodejce ze vlhkym hadrem to jde krasne umit, take s tim mam problem a proto jsem za 16 Eur koupil na ebay kompletni pouzdro a ochrannou folii, tak az vyzkousim muzu postnout fotku. Ale mam stejny problem, necham lezet a hned se na to chytne trochu prachu, na druhou stranu vse odpoustim, kdyz na te klavesnici pracuju, je uzasna, jeste jsem takovou klavesnici nevidel , fakt se povedla.
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Mám čiernu a čistím ju len vlhkou rukou, teda dám preč prach.
Čas uspatia surface sa dá samozrejme nastaviť.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Surface Pro 3

Příspěvek od Radek Hulán »

PetrCBR píše:Ja teda nechci rypat, ale proc kdyz se te clovek zepta na surface, tak do toho tahas iPad/iPhone/iMac/iCokoliv ?
Protože se na porovnání s iPadem ptal..
motylu
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon pro 08, 2014 18:18
Zařízení: Surface Pro 3 (i5, 4 GB RAM), Nexus 7 (2012)

Surface Pro 3

Příspěvek od motylu »

Tak pokuď to opravdu při neustálým zapnutí na max. jas vydrží přes 7 hodin, tak při sníženým jasu a přerušovaným dělání poznámek v OneNote a surfování přes Wi-fi by měla být výdrž ještě o něco větší, tak to by pro takovej normální pracovní den mělo bohatě stačit.

Jenom se ještě zeptám na stylus a displej. Je tam standardně nějaká ochranná fólie nebo něco podobnýho na displeji, co minimalizuje možnost poškrábání displeje stylusem (při usazení drobnejch nečistot na displeji)? Z toho mám docela strach, aby ten dislej nebyl po půl roce jako přejetej šmirglpapírem :???:
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Ochrana zvlášť žiadna, sklo je asi niečo ako gorilla glass (možno aj Gorilla), ale to sa len domnievam. Kúpil som si cez ebay 3 folie.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

neposlal by si link na tie fólie ? :D dakujem
motylu
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon pro 08, 2014 18:18
Zařízení: Surface Pro 3 (i5, 4 GB RAM), Nexus 7 (2012)

Surface Pro 3

Příspěvek od motylu »

Dělá MS Store (např. v Německu, kde to teď vychází asi nejlíp) nějaký slevy po Vánocích? Nebo je lepší to objednat teď ve slevovým období do Vánoc, protože pak to vyletí zas nahoru? Jak to vlastně bylo u Surface Pro 2 s vývojem ceny?

EDIT: Tak už mám objednanou verzi i5/128GB z Lucemburska + Type Cover 3 z Irska. Sice to trvalo extrémně dlouho, protože měl Mrkvosoft dneska nějaký velký technický problémy, ale nakonec se povedlo. Pak se podělím o zkušenosti...
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon led 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Bydliště: Cheb

Surface Pro 3

Příspěvek od pdatomas »

A pochlubíš se cenou?

Dnes jsem dostal nabídku od notebooksbiliger.de - mají tam dokovací stanici, Office a ještě nějaký doplňky za 179 EUR, pak tam mají surface 3 pro s klavesnici, s office, s pametovou kartou apod za cenu pod 1000 eur, a kdyz to koupite na firmu, coz jde pri objednavce vyplnenim DIC, tak se to prepocita bez dph automaticky, takze jako dobry, mel jsem chvilku pockat sakra :-(
Mejte se
pavel.tresnak
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: čtv črc 25, 2013 9:09
Zařízení: Lumia 950

Surface Pro 3

Příspěvek od pavel.tresnak »

Mě první zkušenosti s MS Surface Pro 3 i7, 256GB SSD

- příjemně rychlé na běžnou práci
- při vyšší zátěži se dost zahřívá a chladící ventilátor vydává nepříjemný zvuk
- Type cover 3 je velice kvalitní a podsvícená
- vysoké rozlišení displeje je sice super, ale nastavení zobrazení 150% podává různě kvalitní výsledky u různých aplikací
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

aky neprijemny zvuk ? i7 verzie mali rôzne problemy s chladičom, ktore vydavali neprijemny zvuk
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Tu sú obrázky k Snupped.com púzdru k Surface ktoré som si dal spraviť.
https://plus.google.com/118346544298938 ... 8938339593" onclick="window.open(this.href);return false;

Kvalita obalu je super, len sa mi pokazil zips - odtrhla sa časť za ktorú držíte zips pri otváraní a zatváraní, ale zalepil som to a snáď je to už ok.
Cena bola cca 28 euro po tej zľave. Dá sa tam priobjednať vačok na nabíjačku a myš a aj ušká na nosenie. Ja som to dal bez toho všetkého, chcel som to len ako ochranu zariadenia.

Link na ochranné fólie pridám neskôr, musím ich nájsť. Ale zrejme to bolo z Amazon.com.
pavel.tresnak
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: čtv črc 25, 2013 9:09
Zařízení: Lumia 950

Surface Pro 3

Příspěvek od pavel.tresnak »

Je to takový vysoký šustivý zvuk proudícího vzduchu. Nemyslím, že by tam bylo něco špatně, jen je nepříjemný. Máme ve firmě 2 tyto modely a chovají se stejně. Naštěstí při běžné práci k tomu moc nedochází.
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od spellshaper »

wallax píše:Tu sú obrázky k Snupped.com púzdru k Surface ktoré som si dal spraviť.
Pěkné, taky jsem si tam poslal obrázky k natištění pouzdra, tak snad se povedou. Neupravoval jsem je a jen posunul mimo viditelnou plochu v tom jejich designeru, tak snad to bude ok a nepotisknou mi tam tu část, co nechci.
Každopádně pří objednávce Surface dávali toto pouzdro zdarma (kód na 100% slevu), takže i kdyby se to nepovedlo, tak to tolik nebude vadit :) .

Jinak taky jedna nepříjemnost. Přestala mi fungovat Bluetooth část na peru. Měnil jsem i baterky, ale je to úplně mrtvé. Tlačítko klikne, ale modul nebliká a nejde synchronizovat :-( Po Vánocích tedy budu muset zavolat na linku a zeptat se, jak se dělá reklamace...
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů