Top smartphone

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Top smartphone

Příspěvek od Davedroid »

Ktery smartphone je podle vas dneska (popr.bude v nejblizsi budoucnosti) nej ze soucasne spicky vcetne Nexus 6, ktery se snad brzy dostane do obchodu?
Mne napadaji Nexus 6, Note 4, iPhone 6plus ...jeste nejaky? A ktery je dle vas nej. Kdyby penize nehrali roli ktery?
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Top smartphone

Příspěvek od JuaNex »

To je dost individualne podla preferencii.
Uživatelský avatar
Kendal
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon lis 11, 2013 11:12
Zařízení: Blackberry Z30

Top smartphone

Příspěvek od Kendal »

Blackberry Passport.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Top smartphone

Příspěvek od chmeldas »

Jednoznačně BlackBerry Passport.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Top smartphone

Příspěvek od tslany »

Z3C (s WP by byl ideální)
michael.zeleny
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: stř říj 09, 2013 19:39
Zařízení: Huawei Ascend P6

Top smartphone

Příspěvek od michael.zeleny »

je to velmi individuální, všechny modely, který jsi zmínil patří mezi TOP :-) za mě je to třeba i G3 od LG v současné době
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Top smartphone

Příspěvek od Radek Hulán »

Lumia 930 / 1520 - 20Mpx foťák, FullHD displej, u 1520 i Glance Screen, a WP8.1, tedy systém co si bere stabilitu iOS a (do značné míry) konfigurovatelnost Androidu.

Absolutní high-end nemusí stát 20t, ale 10t :)
malejpardal
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon bře 12, 2012 23:16
Zařízení: HTC Touch Pro

Top smartphone

Příspěvek od malejpardal »

Motorola Moto X+1 a Blackberry Passport.
kocicak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: ned črc 27, 2014 13:51
Zařízení: Nokia Lumia 1320, Palm Treo 650, Lenovo P780

Re: Top smartphone

Příspěvek od kocicak »

Žádný dnes prodávaný telefon nepatří mezi špičku co do funkčnosti.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Top smartphone

Příspěvek od mbelas »

Jednoznačně Nokia Lumia 1520 v poměru cp nabízí a co stojí !!! Neváhal jsem, taky jsem uvažoval o Iphonu, Samsungu........ale jen uvažoval :-)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Top smartphone

Příspěvek od tslany »

Radek Hulán píše:stabilitu iOS
V poslední době bych s tímto byl trochu opatrný :tlem:
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Top smartphone

Příspěvek od Radek Hulán »

Tak nechtěl jsem rovnou napsat, že WP jsou stabilnější (i když to tak je), lidi by se moc hádali ;)
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Top smartphone

Příspěvek od jaroslavii »

Někdo psal LG, asi myslel LG G3. Můžu s klidem napsat, že LG G3 je krám, který neumí přijímat signál v normálních podmínkách. Signál se stále ztrácí, pak nabíhá a opět ztrácí. Na slabší signál prostě nereaguje. Mobil je hlavně na volání a net a tenhle to má udělané na čtýru. V současné době na každém mobilu něco zkazí, takže žádný není top. Sony xperia Z3 compact je slušná, ale má hrozný zvuk a snadno se poškrábe, zvuk má zase dobrý HTC one M8 i M7. Lumia 1520 je neskutečná lopata a L930 chybí Glance Screen, nemá možnost paměť karty a navíc, 5 palců už je dost, takže zase něco, co není dořešeno. Iphone, špatné mapové podklady, omezený systém a jiné nedodělky, jinak 6 ujde a 6+ opravdu ne!, lopata a časem je to jak vohlá hokejka. Blackberry, super klávesnice i Hub je opravdu slušný, špatné - omezení systému, aplikací.., aplikace z androidu nejdou spolehlivě, takže zas něco špatně. Samsung neberu jako top, lagující systém u Samsungu a mizerný příjem signálu je znám. Velikostně a funkčně je nejlepší asi Sony xperia Z3 compact kdyby byla s reproduktory z HTC M8 a mapy Here od Nokie, klávesnice z Blackberry, glance screen i s barevnou diodou, jako to má blackberry, asi bych ji vzal. Jinak, pokud by Microsoft implementoval do systému dotyk ovládání 3D, byla by to bomba. A mobil 4.5 palce nadupaný jak L930 s GS, bylo by to fajn také. :smile:
Tomaš K
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: stř lis 09, 2011 19:22
Zařízení: Lumia 930 Orange Denim

Top smartphone

Příspěvek od Tomaš K »

1. miesto Lumia 930
2. miesto Note 4
3. miesto, bohužial až Lumia 1520 za problem s displejom na ktorý sa Nokia absolutne vykašlala a neurobila po celý rok žiadnu nápravu. Inak by bola neprekonatelná.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Top smartphone

Příspěvek od mberdych »

iPhone spatne mapove podklady? To je jako co. Nejvic dostupnych navigacnich app (Sygic, Tomtom, Navigon, Copilot, Be on Road), google maps, waze a ja nevim co jeste. Nejak nechapu co jsi tim chtel rict. Nehadam se, jestli je nebo neni nejlepsi, ale tohle je teda nesmysl. Omezeny system a nedodelky by me docela zajimaly, ale hadat se nebudu. Navic mapy Here OK, ale default Nokia Drive zadna pecka neni.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Top smartphone

Příspěvek od htcjirka »

1. BB Passport
2. Lumia 930
3. Lumia 1520
Menty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: úte led 03, 2012 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 920, 820, 830, Galaxy A5

Top smartphone

Příspěvek od Menty »

Samsung Galaxy Note 4 - a podle mě nebude mít ještě hodně dlouhou dobu přemožitele. Luxusní zpracování, bezkonkurenční hardware, S-pen, nejlepší displej, překvapivě super odladěný software. Kdo ho jednou vezme, už ho nepustí.
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Top smartphone

Příspěvek od Davedroid »

Za mne zatim nerozhodne iPhone 6plus a Note 4. Kazdy ma neco.
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Top smartphone

Příspěvek od jaroslavii »

mberdych píše:iPhone spatne mapove podklady? To je jako co. Nejvic dostupnych navigacnich app (Sygic, Tomtom, Navigon, Copilot, Be on Road), google maps, waze a ja nevim co jeste. Nejak nechapu co jsi tim chtel rict. Nehadam se, jestli je nebo neni nejlepsi, ale tohle je teda nesmysl. Omezeny system a nedodelky by me docela zajimaly, ale hadat se nebudu. Navic mapy Here OK, ale default Nokia Drive zadna pecka neni.
Myslel jsem omezenost ve smyslu nutnosti potřeby itunes, není v pc vidět jako samostatný disk, omezeny přenosy určitých souborů na druhý přístroj, nevím o offline mapách zdarma celého světa, navigace, která navede někam, kde nic není. Systém mnohdy spadne nebo jsou zde chyby, hlavně v období po aktualizacích aj. Ve spoustě mobilech, co jsem měl v ruce je mnoho nedodělků, prostě ideál zatím není. Nokia Lumia 930 nemá Glance Screen, a to je velké mínus, podsekává mu to větev, jinak ok. Všechno má pro a proti, nejsem zaujatý proti ničemu, jen proti Samsungu. :smile:
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Top smartphone

Příspěvek od mberdych »

iOS me spadl za zivot tak 2x a ze jsem uz iPhonu mel. Ze je ted neodladeny a padaji aplikace to je fakt, ale to se casem srovna. Gratis navigaci nevim, ale vyber je takovy, ze me to nestresuje a jako nevyhodu bych to uvedl sotva. Prenosy souboru, no, ja iTunes pouzivam jen pro nakupy muziky (kdyz nekupuju primo z telefonu), jinak je nepotrebuji, jista omezeni jsou, ale to patri k platforme.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů