[app] Jizdní řády pro Windows Phone

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

[app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od Sandra »

Děkuji, podívám se na to.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

[app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od mimonaut »

Tomu se říká příkladná podpora :)
Nechcete se vrhnou na nějaký další kus software pro WP a domazlit ho podobně jako jízdní řády?
Třeba nějaký vychytaný přehrávač na hudbu by mohl slavit úspěch po celém světě ¨:)
Allo
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon črc 08, 2013 22:36
Zařízení: Samsung

[app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od Allo »

Opravdu výborné, děkuji. Upomínky jsou fajn, je to sice "jen" kalendář, ale je to prostě hezké, využiju to. Jediné, co mi asi ještě chybí je možnost zadávat názvy stanic v módu na šířku. Já nerad na výšku, dělám překlepy... ;-)

S tím přehrávačem souhlasím, používám Folder Play, protože mám rád složky a není to ono, moc rád bych zaplatil za něco lepšího.
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

[app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

Režim na šířku zvážíme, na druhou stranu mi ale přijde trochu zbytečný. Obvykle nezadávám zastávku více jak 3 znaky. Buď se vybere ručně z historie, nebo ji určí našeptávač. Dělat tak celý layout aplikace kvůli pár znakům není úplně efektivní. Na pořadu jsou aktuálně důležitější věci jako je historie, odjezdy a hlavně nativní WP8.1 aplikace.

Ohledně dalších aplikací: Rádi bychom se pustili i do něčeho dalšího, ale je to šíleně časově náročná záležitost. Už takto je na JŘ práce nad hlavu a nové nápady neberou konce :)
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

[app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

Dnes vydána nová verze 3.2 přinášející:

- Nový systém vyhledávání
- Zobrazení výluk
- Nastavení přestupních a průjezdních míst
- Vlastní barva motivu
- Vypnutí dotazu na ukončení
- Nová struktura nastavení
- Slovenská lokalizace
- Kompletní přehled vč. popisu

Obrázek

Odkaz ke stažení
Obrázek
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: [app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od murder »

Vypada dobre, ale mam docela pro me zasadni pripominku. Mam na plose nekolik dlazdic s trasami, ktere jezdim nejcasteji, po kazde aktualizaci je musim tvorit nove, byl by problem zachovat kontinuitu??? Pomalinku ztracim trpelivost, delat vzdy 14 dlazdic :-(
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

[app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

V posledních 2 verzích se odstraňují dlaždice záměrně, protože by stejně nefungovaly. U předchozí verze za to "můžou" rozšíření detailního zadávání a u této verze zcela nový systém vyhledávání. Považujeme za lepší variantu odstranit dlaždice, nežli nechávat staré, které nebudou fungovat a budou se objevovat dotazy proč.

Instalovat aktualizace není povinnost, ale pokud chceš nové funkce, jinak to bohužel nelze.

Navíc si troufám tvrdit, že většina uživatelů stejně nepoužívá více než 2 dlaždice a tak není problém si je na plochu znovu připnout.
Sentinel65
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: úte pro 10, 2013 20:12
Zařízení: Honor 8

[app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od Sentinel65 »

Počítá se v této aplikaci do budoucna, že by se dala data jízdních řádů stáhnout offline ? Děkuji
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

[app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

Už jsme několikrát jednali s IDOSem, ale bohužel zatím bez výsledku. Prozatím to tedy přislíbit nemohu. Každopádně děláme proto maximum. Předpokládám, že v příštím roce dojde také ke změnám v distribuci dat, tak by se mohly objevit další možnosti.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

[app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od murder »

Jindřich Lukeš píše:V posledních 2 verzích se odstraňují dlaždice záměrně, protože by stejně nefungovaly. U předchozí verze za to "můžou" rozšíření detailního zadávání a u této verze zcela nový systém vyhledávání. Považujeme za lepší variantu odstranit dlaždice, nežli nechávat staré, které nebudou fungovat a budou se objevovat dotazy proč.

Instalovat aktualizace není povinnost, ale pokud chceš nové funkce, jinak to bohužel nelze.

Navíc si troufám tvrdit, že většina uživatelů stejně nepoužívá více než 2 dlaždice a tak není problém si je na plochu znovu připnout.
Aha mel a stale to mam za bug. Tva reakce me neprekvapila vzhledem k drivejsi ignoraci mobilni zarizeni na webu wmmanie a jejiho obhajovani. Vrazil jsem do teto aplikace uz hodne penez a rozhodne to bylo to posledni co jsem do tvorby spojene s WMM nebo primo tebou vrazil. Podivej se treba do vlakna o realarmu jak by mel komunikovat autor. V zadnem pripade nic ve smyslu, ze nikdo te nenuti instalovat aktualizace, pouzivaji maximalne dve dlazdice a pod...
Pisi ti zcela s chladnou hlavou Jindrichu bez se vycpat....
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

[app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

Tvou reakci naprosto nechápu. Nerozumím tvému rozhořčení. Pokud bylo něco špatně napsáno/pochopeno, tak se omlouvám. Pouze sem sdělil důvody, proč není obnova dlaždic možná. Není to výmluva, nový systém je jinak řešen a dříve použité stanice by to znovu nevyhledalo (ptal si se na zachování kontinuity a já odpověděl, že to nelze). Z tohoto důvodu jsme upřednostnili smazaní, před případnou nefunkčností. V budoucích verzích připravujeme další novinky v oblíbených což si opět pravděpodobně vynutí jejich aktualizaci.

To že není povinnost instalovat aktualizace bylo myšleno tak, že nové funkce "něco stojí", myšleno ve smyslu nutnosti si aplikaci znovu nastavit. To že lidé dlaždice ve větším množství používají minimálně je holý fakt. Nikdo ale neříká, že mát také používat jen dvě. Jen sem se tím snažil naznačit, že většina uživatelů v tom připnout si znovu 2 dlaždice nevidí problém.

Na aplikaci pracujeme, jak jen to jde a snažíme se zapracovávat veškerou zpětnou vazbu od uživatelů, což je vidět nejen v tomto vlákně, opět tedy nechápu narážky na špatnou komunikaci.

Také nerozumím tomu, jak si mohl do této aplikace tvorby se mnou spojené vrazit hodně peněz, když částka za nákup aplikace je 50 Kč a provádí se pouze jednou. Aplikace máme na Storu celkem dvě.

Jinak WMManie jako taková v tomto ohledu nemá s aplikací nic společného, opět nechápu narážku.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: [app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od murder »

Proc ta reakce? Kvuli tonu jakym si odepsal nekomu kdo si dovolil kritiku a ver ze opravnenou.
Co se tyce ceny, tak jestli me pamet neklame 1x verze pro WP7, 1x pro WP8, pak jsem menil ucet (vim to je moje vec) ale dalsi platba, pak koupe pro dalsi tri ucty (manzelka a deti), pak aktualizace na verzi 3.00 dalsi platba 4x, kdyz to sectu tak jsem do tve aplikace vrazil 500,- to mi neprijde jako malo.
Co ma spolecneho WMManie s timto, preci tebe. Pres dva roky jsem se te dotazoval kdy konecne provedes neco se zalamovanim textu aby sla zobrazit na mobilnim zarizeni, opet byli jen arogantni odpovedi typu nikdo te to nenuti cist, vsichni jsou spokojeni, jen ty remcas, nerozumis tomu....

Ostatni doporucuji CG Transit ten umi zachovat i oblibene na dlazdicich.
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

[app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

Má reakce byla naprosto adekvátní, nenapsal jsem nic špatného, pouze jsem vysvětlil naprosto relevantní příčiny, které ke smazání dlaždic vedly. Jasně doporučuj CG, kde aktualizace vůbec nejsou ;) Je to každého věc, co používá. My se snažíme dělat maximum, co je v našich silách, aby byla aplikace kvalitní a podle ohlasů se to snad i daří. Jediné co pak skutečně mrzí, jsou připomínky kritiků jako seš ty, kteří kritizují i přesto, že jsou uvedeny relevantní důvody, proč se tak stalo. Věř mi, že ta aplikace vzniká především pro komunitu a příjmy z ní ani z části nepokryjí náklady (což je také důvod, proč ji CG neaktualizuje).

Od samého počátku máme jednu jedninou aplikaci s jednou cenou. Pokud sis ji zakoupit na WP7.X, zůstala ti i na WP8. Má to takle já i všichni ostatní.Pokud si měl nějaký problém s platbou nebo čímkoliv jiným, měl si to řešit s podporou Storu. My (ani žádný jiný vývojář) k platbám nemáme přístup a ani je nijak nedokážeme ovlivnit. Ano, problém při přechodu na verzi 3 u licencí z WP7.8 tu byl, ale buď se při opětovné platbě peníze vůbec nestrhly (většina uživatelů, kteří měli problémy - sám sem to testoval), nebo jsme aplikaci zaregistrovali ručně (všude jsme na to upozorňovali a každý, kdo se ozval, tomu jsme vyhověli, i když to nebyla naše vina). Psal jsem na toto téma i článek. Jedná se o chybu MS a tam je třeba to řešit, zdaleka se to netýká jen naší aplikace. Tak že promiň, ale jestli si za aplikaci zaplatil více než 1x 50 Kč, tak je to čistě jen tvůj problém, resp. problém, který si měl řešit s MS (stačilo poslat doklad o tom, že si za jednu aplikaci zaplatil vícekrát a peníze by ti byly vráceny). To že máš v rodině několik telefonů, nebo si měnil účet, tak o tom se tu snad ani nemá smysl bavit, to je snad logické. Opět ale námi nijak neovlivněné.

Co se týká WMM to zde řešit nebudu, protože to sem nepatří.

Na závěr jen malou poznámku. Skutečně nemá smysl hodnotit "tón" u psaného textu. Každý sis jej vysvětli tak, jak se mu hodí. Ať každý sám posoudí, zdali moje odpověď byla neadekvátní, já si to nemyslím. I přesto se ale omlouvám, pokud jsem se tě jakkoliv i nechtěně dotkl, protože to nebylo cílem. WMM jízdní řády tvoříme i pro tebe, i když si to možná nemyslíš. Ale prostě nejde vždy vyhovět všem.
Uživatelský avatar
Zaklinac
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 318
Registrován: sob zář 08, 2012 11:43
Zařízení: Apple iPhone 7 Plus + Microsoft Lumia 950 XL

[app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od Zaklinac »

Aby som tu trochu napravil náladu, tak ja novú verziu chválim, je perfektná, rýchla, spĺňa všetko, čo by spĺňať mala. Gratulujem a ďakujem :)
hery
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: čtv led 09, 2014 7:22
Zařízení: Nokia Lumia 720 v záloze, nyni Lumia 640 LTE

Re: [app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od hery »

Taky maximální spokojenost,jen tak dále!
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

[app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

Děkujeme, každá pozitivní zpětná vazba potěší.

Stále ale přijímáme i připomínky, máme jich již shromážděno několik desítek, postupně se je snažíme zapracovat. V následující verzi se můžete těšit na přepracovaná zpoždění a historie hledání.
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

[app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od sssugi »

Zdravim,
Stiahol som si trail verziu ale po nabehnutí sa stane nasledovné:
Povoliť polohu? Ano
Stiahnuť informacie o spojoch? Ano
Potom mi nabehne tutorial ale po asi 2s mi to padne a opakuje sa to dookola.

Lumia 920 8.1 DP - skúšal som aj aktualizovať na najnovšiu verziu (včerajšiu) ale nepomohlo
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

[app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

Zkus prosím aplikaci odinstalovat, restartovat přístroj a znovu nainstalovat. Pokud problém přetrvá, zkus přepnout jazyk do CZ a vše opakuj. Jeden uživatel z SK už podobny problém hlásil, ale příliš nekomunikuje, abychom mohli odhalit příčinu. Diky
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

[app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od sssugi »

Vyskúšal som obe možnosti ale nepomohli. Pre úplnosť dodávam, že mám jazyk aj región nastavený na english (UK), ale skúšal som zmeniť všetko na CZ a nepomohlo.
demosvk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pon lis 14, 2011 9:27
Zařízení: Lumia 1520, Lumia 1020, Band 1, Surface PRO 3

[app] Jizdní řády pro Windows Phone

Příspěvek od demosvk »

Zdravim,
tiež mam problém s padaním hneď po spustení,ale zistil som že to robí GPS. Keď mam zapnuté "moja poloha" tak aplikácia padá. Keď ju odinštalujem, znova nainštalujem a nepovolím prístup k GPS tak funguje normálne, samozrejme bez GPS. Ako náhle pustim "moja poloha" tak začne padať ...

PS:1520 s DP aj 1020 s DP
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 81 hostů