LG G2

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
kosan123
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv led 16, 2014 19:25
Zařízení: LG G2 32GB CZ White

LG G2

Příspěvek od kosan123 »

Ahoj lidi,
mám pár dotazů ohledně CyanogenModu, v androidím světě jsem nováček, prošel jsem si zatím Windows mobile (3 zařízení na všech jsem jel na custom ROM) a Windows phone - tam fungovalo vše od začátku rychle a svižně - nebyl důvod použít nějakou custom ROM.

1. Bude moje LG G2 výrazně rychlejší jak se Stock ROM? Jsme z WP zvyklí na systém bez zadrhávání, bohužel se moje LG dost často zadýchá v systému - konkrétně v launcheru se to prostě občas lehce zadrbne.

2. Kterou verzi bych si měl stáhnout? Koukal jsem, že nightly verze je aktualizovaná skoro obde, takže ta je pravděpodobně testovací (nevím jestli je stabilní, kdyžtak mě vyveďte z omylu). Bohužel stable verze je naposledy aktualizovaná 2.12.2013 což je v mobilním světě poměrně dávno... Pak je zde ještě verze snapshot, která ale netuším, co znamená.

3. Je CyanogenMod v češtině?

4. Nějaké známé bugy v této ROM, které trochu znepříjemňují používání?
satir
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 03, 2014 22:29

Re: LG G2

Příspěvek od satir »

1. Bude výrazně rychlejší, nebudou tam zaskuby. Ale počítej s tím že přijdeš o veškeré vylepšení od výrobce. Takhle budeš mít jen mobil a androidem a pak je jedno jestli koupíš Samsung nebo Huawei.
Jinak radši sahni po upravené stock romce. Kterou někdo překopal tak aby jela lépe, plus do ní přidal další věci :-)

3 ano je
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

LG G2

Příspěvek od koumes »

TO kosan123
Jelikoz si novacek,tak ti NEdoporucuji delat cokoliv se systemem.Jestli pouzivas Task managery a podobne blbosti,tak se nediv,ze ti smart laguje a je pomaly.Taky neinstaluj kazdou apku,co vidis na marketu a nekdo ji doporucuje.
Nejdriv si precti neco o Androidu a pak premyslej,proc i vyvojari nemaji root a custom ROM.
kosan123
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv led 16, 2014 19:25
Zařízení: LG G2 32GB CZ White

LG G2

Příspěvek od kosan123 »

koumes - z nováčka je teď vcelku zaběhnutá kapacita kolem LG G2 ;)

Návody pro ROOT, nahrání nové ROM a také UNROOT. Je to napsáno pro úplné začátečníky :)

ROOT + nahrání nové ROM - http://androidforum.cz/root-nahrani-nov ... 62858.html" onclick="window.open(this.href);return false;
UNROOT - http://androidforum.cz/unroot-seznam-mo ... 62845.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů