SGN 3 Exynos Problémy se signálem.

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
KORYTT
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned říj 12, 2014 20:39
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3 (SM-N900)

SGN 3 Exynos Problémy se signálem.

Příspěvek od KORYTT »

Zdravím, Pořídil jsme si Samsung Galaxy Note 3 verze SM-N900 a mám problémy se signálem. Častá ztráta signálu i výpadky při hovoru.
Je to věc smartu (vadný kus), nebo je možné, že jde o softwarovou chybu, například pochybná ROMka ?
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

SGN 3 Exynos Problémy se signálem.

Příspěvek od mahon »

Tohle je bohužel známá věc popisována i na jiných forech. Hlavně kde je slabší signál. S tímhle jsem se setkal osobně u souseda který si taky N3 pořídil. Už se ho zbavil,u nás nepoužitelný a používá N2. Firmwerem to není,několikrát jsem mu ho přeflešnul nejnovějšíma firmwerama a nepomohlo. Pokud ale bydlíš kde je dobré pokrytí tak to může být vinou operátora který třeba předělává vysílače na LTE a je problém s přepínáním sítí.Můžeš vyzkoušet v nastavení/mobilní sítě přepnout na gsm/wcdma nebo jenom na zkoušku gsm.Projdi si i jiné fora kde je o tom více.
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

SGN 3 Exynos Problémy se signálem.

Příspěvek od mahon »

Kluci moderátorští nebo admin,nešlo by aby tlačítko Upravit zůstalo déle ? Ctěl jsem upravit příspěvek a už je fuč. :) Chtěl jsem jenom kolegu KORYTT upozornit že tu je sekce o Note 3 http://smartmania.cz/forum/viewforum.php?f=180" onclick="window.open(this.href);return false; kde je možná už i o jeho problému psáno: Aby si to přečetl nebo se spíše ptal na Note 3 tam.
KORYTT
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned říj 12, 2014 20:39
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3 (SM-N900)

SGN 3 Exynos Problémy se signálem.

Příspěvek od KORYTT »

No jsem spíše v lokalitě, kde je horší pokrytí..
Tak uvidíme jestli půjde do světa .. Díky za radu ;)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů