Samsung Galaxy Note 3 vs. LG G3

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Uživatelský avatar
MinYeon
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv zář 18, 2014 8:00
Zařízení: Samsung Galaxy S I

Samsung Galaxy Note 3 vs. LG G3

Příspěvek od MinYeon »

Dobrý den,
momentálně používám už poměrně zasloužilý Samsung Galaxy S (I), na němž se jeho stáří začíná dost projevovat (samovolné vypínání téměř po každé snaze chytit wifi, občasné vypnutí přehrávání hudby - klidně uprostřed písničky, samovolné restartování telefonu...). Uvažuji tedy o koupi nějakého nového pořádného telefonu. Vzhledem k tomu, že nevlastním tablet a ani neplánuji jeho koupi, ráda bych telefon s (pro některé až neprakticky) velkým displejem a velkou pamětí. U obou zmiňovaných modelů bych určitě brala model s 32 GB. Paměť plánuji zahltit především videy a hudbou. Také plánuji konečně využívat internet v mobilu, který si už nějaký ten měsíc platím.. Ráda bych, aby telefon vydržel fungovat pokud možno, co nejdéle, ale jsem případně ochotna si dokoupit náhradní baterii. Do mého finále se tedy dostal Samsung Galaxy Note 3 (v růžovém provedení = nutná koupě ze zahraničí) a LG G3 (bílá nebo burgundy červená). Ráda bych vás tedy poprosila o poznatky ohledně těchto telefonů a případné rady a doporučení.

Děkuji :)
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: Samsung Galaxy Note 3 vs. LG G3

Příspěvek od David Barborka »

Ani u jednoho telefonu neuděláš chybu. Oba mají skvělou výdrž. Otázkou je v případě Note 3 ze zahraničí, jak to budeš mít se zárukou. Kdybych se rozhodoval já, tak bych se u těchto dvou modelů rozhodl na základě osobního kontaktu (jak se drží apod.)
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Samsung Galaxy Note 3 vs. LG G3

Příspěvek od hudyss »

No já se vždy celkem usměju, když vidím ženu a má Note. Většinou by potřebovala třetí ruku pro snadnější ovládání :smile:
Jinak Note 3 jsem měl, výdrž dobrá. Občas si zalagoval, takže musel proběhnout root a zmrazit blbosti od Samsungu a hlavně TW. Foťák nic moc a nebyl jsem spokojen s čitelností na slunci. A G3 to byl jen letmý pohled, nemohu hodnotit. Ale růžová je růžová :lol: :lol:
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: Samsung Galaxy Note 3 vs. LG G3

Příspěvek od David Barborka »

manželka má note 2 po mě a zvykla si. Má malé ruce, ale menší telefon by už nechtěla [emoji1] . Jinak barvu bych asi neřešil. Určitě bude chtít zakladatelka nějakou ochranu mobilu a to si může koupit růžový bamper, nebo růžové s-view pouzdro.
Uživatelský avatar
MinYeon
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv zář 18, 2014 8:00
Zařízení: Samsung Galaxy S I

Samsung Galaxy Note 3 vs. LG G3

Příspěvek od MinYeon »

Děkuji za názory a postřehy. Co se týče velikosti telefonu, troufám si říct, že se s tím nějak vypořádám.. vlastně jsem vždy vyhledávala telefony, na kterých většině vadila jejich "nepraktičnost" a já si je nemohla vynachválit. Takže věřím, že dvě ruce postačí :) Co se týče barvy... růžová je růžová :tlem: ale obávám se, že nakonec asi stejně skončím u nějaké /trapně/ bílé varianty, abych se vyhla té koupi přes internet.. Jestli se teda někdy vůbec rozhodnu..
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Samsung Galaxy Note 3 vs. LG G3

Příspěvek od hudyss »

A pak ženský říkají, že na velikosti nezáleží :tlem: No hlavně at dobře slouží ;-)
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Samsung Galaxy Note 3 vs. LG G3

Příspěvek od JuaNex »

Mne by ta velkost asi vadila. Dve ruky pouzivam len obcas a teda je pre mna priorita, plne ovladat telefon jednou rukou. Na vsetko mi staci 5" displej a ked chcem viac, mam pri sebe stale 10" tablet.
Premyslam ci by som este G3 dokazal ovladat v jednej, ale zase mne prekazaju aj tlacidla v displeji.
Skor ako note 4 sa mi dost paci Galaxy Alpha. Ale to je trochu ina kagetoria porovnavat minitablet s telefonom.
mcconrad
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned říj 19, 2014 21:13
Zařízení: SII

Samsung Galaxy Note 3 vs. LG G3

Příspěvek od mcconrad »

Ahoj, zvažuju koupi Note3 nebo G3. Favoritem byl pro mě Note, ale po dnešku, kdy jsem si vyzkoušel G3 se to vyrovnalo.
Jediné, co mě na G3 trochu odrazuje je to obrovské rozlišení, ze kterého mám obavu vzhledem na výdrž baterie...G3 mi přijde lepší do ruky, parametrově je trochu jinde a z toho důvodu bych i možná oželel spen. Řeším ale otázku, zda se mi vůbec chce dát 13tis za zařízení, které snadno robiju v kapse :-) Aktuálně mám SII, ale vzhledem k tomu, že často chodím na internet, sleduju filmy, sem tam čtu nějaké to pdf, tak bych rád větší displej - min 5". Pokud se podívám na zařízení v ceně kolem 7-8, tak si není moc co vybrat...v podstatě parametry telefonu v této cenové relaci jsou téměř shodné s SII (např. Grand Neo, který má např. horší foto, myslím že i rozlišení), takže jediná výhoda je pro mě ten displej. Když už ale brát nový telefon, tak by pro mě měl mít lepší parametry...no, momentálně jsem u Note3 a G3, ale moc se mi nechce vypláznout 13tis :-) Máte nějaký návrh na jinou variantu? Pozn. windows phone určitě ne!
michael.zeleny
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: stř říj 09, 2013 19:39
Zařízení: Huawei Ascend P6

Samsung Galaxy Note 3 vs. LG G3

Příspěvek od michael.zeleny »

LG G3 mám teď doma a můžu na něj říct zatím jenom samá pozitiva. Výdrž je na tuhle třídu smartphonů dobrá, velikost mi taky vyhovuje (hlavně displeje, rád se dívám na filmy a takovou velikost displeje ocením), displej je velmi dobře zpracovaný, takže HD videa jsou na tom peckový, je svižnej, neseká se
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Samsung Galaxy Note 3 vs. LG G3

Příspěvek od GreenArrow »

Podívej se na Note 3 Neo, u O2 za necelých 10 tisíc.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host