Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od relouth »

no sam vidis ze namala ziadny efekt..
kazdopadne som za,aby bola moznost stareho vzhladu..nech si kazdy vyberie sam
n3pi
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř led 22, 2014 0:11
Zařízení: L 820

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od n3pi »

Jiří Hrma píše:Cleric: Hlasování už tady ale bylo cca 3 měsíce zpět, kdy se vybíralo mezi 3 šablonami a vyhrál právě Lexicon… Zkusíme ale BBOOTS.

Petulinek: Myslíš tu BBOOTS?
Tak tahle věta mi přijde jako:
"Hlasujte si jak chcete, váš názor je mi u sedínky, stejně si to rozhodnu jenom já" :tlem:

Jako mít tady články o moderním, svěžím a jednoduchém flat designu mobilních systému, bránit (někteří) dlaždice WP a pak bez okolku použít toto? :tlem: :tlem: :tlem:
delfin
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte zář 03, 2013 21:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od delfin »

Dá se na jednotlivých příspěvcích poznat, zda jsem je již přečetl? Původní vzhled toto indikoval, ale u nové šablony ten rozdíl nevidím. Díky.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

n3pi: Tak to rozhodně není. Pokud tohle fórum sleduješ déle, pak víš, že se o téměř každé změně dělalo hlasování, kde jsme se uživatelů ptali. Stejně tak při hlasování o Lexicon, do kterého se také celkem dost investovalo (šablona, práce kódera pro upravení + můj čas (dobře, ten nepočítám, mě to hrabání v kódu baví), ale nakonec jsme jej odpískali. V případě BBOOTS už se do toho také něco „nalilo“, a tak velký budget už nemáme. S čím konkrétně nejsi u BBOOTS spokojený? Vždyť je to oproti starému (současnému) vzhledu pořádný skok dopředu :)

delfin: zatím se to indikuje v seznamu příspěvků (tedy ne přímo v detailu fóra), ale mám to v to-do, takže tahle funkce tady určitě bude (psal jsem to o pár postů výše) :)
n3pi
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř led 22, 2014 0:11
Zařízení: L 820

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od n3pi »

Skok ne, to spíše krok, ale to netvrdím. Ale tyto vzhledy a jim podobné jsem vídal na mnoha stránkách již cca před 3-4 roky. Už nenajdu jaké, ale vybavuji si že to byly stránky fotografů, tvůrců akci do photoshopu apod. Hlavní rysy byla moderní/mladá šedá a verzálky/kapitálky. Toto mi to silně připomíná.
Lexicon byl jednoduchý, svěží bez zbytečných serepetiček.
Právě v porovnání s tím jak se celý digitální svět nyní převrací na jednoduchost flatu/dlaždic a dalších simply vizuálních věci (které už jsem pomalu začínál vídat na výše zmíněných lokacich), mi příjde použití BBOOTS jako krok zpět a vykresluje mi to obraz, že to o čem píšete v článcích na tyto témata jde kuci mimo vás.

Starý vzhled mi nevadil, i když byl hoooodně vzhledově "zaprášený" ale BBOOTS je pouze krok dopředu, místo skoku v podobě Lexiconu.

Edit: a vůbec k BBOOTS nesedí logo barevností, do Lexiconu v tom barevném provedení seděl jak hrnec na p*d*l :)
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od relouth »

ak sa do lexikonu tolko investovalo,mohlo by sa to dotiahnut do konca myslim..ved tam staci zmenit hlavne tie farby a nejake detaily
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od TomSoft »

Jasně, jen pár detailů :grin:
Já jsem hlasoval pro Lexicon, to ano, ale BBOOTS je teda daleko lepší.
Nemyslím si, že na Lexiconu bylo jen pár detailů. Pořádně to nefungovalo na mobilních prohlížečích a myslím si, že kdyby to bylo o pár detailech, tak by to Jirka určitě nějak dol dohromady.
Více méně to už teď funguje celkem slušně a to i na mobilních prohlížečích. Vím, co je za tím práce, tak to oceňuji.
A pro ty, co se jim pořád něco nelíbí, nainstalujte si u sebe v PC Web server, PHP, PhpBB fórum a můžete se ukázat, jak to vymyslíte vy :smile:
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od relouth »

videl soi screeshoot co som sem dal z mobil Boots ? :) ani neviem,ako sa dostat k poslednemu prispevku temy
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od TomSoft »

Myslíš to v tom "pseudo" prohlížeči UC? :)
V IE to funguje OK

To zobrazení posledních příspěvků je trochu komplikovanější u zobrazení na výšku, ale nějak to jde.
Obrázek
Obrázek
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od relouth »

ie ? to nemyslis vazne aby som pouzival tu hrozu..snad tu nechaju povodny vzhlad 8-)
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od TomSoft »

Proč hrůzu? :)
Aspoň zobrazuje web jak má (teda někdy :-D ).
Ale to jsme OT. Už mlčím.
Myslím, že bude na výběr a komu se nebude líbit jeden vhled, nastaví si jiný.... pohoda.
A jestli bude jen jeden, tak si zvyknem
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

TomSoft : Jak jsem psal výše, tlačítko pro zobrazení nových příspěvků určitě umístíme na nějaké lepší místo, aby nebylo zanořené v menu :)
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od TomSoft »

Jasně, já v to pevně věřím :)
:smt023
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od JirkaTom »

Tak jsem po dvou dnech používání BBOOTS na PC a mobilu (Lumia 1320, HTC Dezire HD-pokusně) přepnul zpět na "starý" vzhled. Nerad to říkám, ale musím to napsat:
Nenašel jsem jediný důvod, proč nechat aktivovaný BBOOTS. Ovladatelnost na mobilu je daleko horší, je to nepřehlednější. Na PC to funguje normálně, ale i tak mám po přepnutí zpět na starý vzhled dojem, že ten starý vzhled i lépe vypadá.
Typickým představitelem "nového" vzhledu je například toto: http://www.microsoft.com/cs-cz/default.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Obávám se, že pokud má diskuzní fórum vypadat moderně, je potřeba to naprogramovat, šablony na to asi nestačí...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od htcjirka »

Me se take BBOOTS nelibi a jsem na starem vzhledu, ktery je pro me prijemnejsi a hlavne prehlednejsi.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od JirkaTom »

Ono je to asi tak, jako když by někdo chtěl koupit jiné auto proto, že to staré má už dlouho. A koupil by auto, které:
1. vypadá skoro stejně, někomu se líbí, někomu ne
2. hůř se s ním jezdí

Příklad dobré změny: ze staré Fabie na Škoda Rapid
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od AIKON »

Musím se také připojit ten vzhled je nic moc spíše to na mě působí jak vzhled před 10 lety kdy se každý snažil mít to načančané se spostou stínování a td - dnes je právě moderní to co poslal Jirka_t - takový web by byl super a moc krásný - nový vzhled strašně plýtvá místem a ty kostičky pod stránkou nevypadají moc pěkně.....
Jinak je fajn že se snažíte o změnu, ale tohle je nešťastná šablona.... :( Je mi jasný, že to dalo hodně práce, ale pokud je to jen trochu možné.... změňte to
kober
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon pro 17, 2007 21:03
Zařízení: ip7
Bydliště: Praha

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od kober »

Lexicon by podle me mnohem lepsi, tohle je strasne neprehledne a pali me z toho oci :)
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od Tade »

Mně BBOOTS celkem nevadí. Rozhodně je to lepší, než první varianta.
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od mmme »

Ahoj, pár připomínek. Proč je písmo v diskuzích tak špatně čitelné? Proč se mi fórum tak dlouho načitá? Velká přednost toho minulého byla, ze bylo "hned". A dále, kde jsou nějaké šipky pro posunování na další stránku? To musím vždy kliknout, napsat číslo stránky diskuze kam chci a potvrdit? Psáno a čteno na Lumii 1020.
Odpovědět

Zpět na „Náměty, dotazy, připomínky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů