Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Stránkování na mobilním zobrazení mám v hledáčku a ještě přemýšlím, že pro mobily vypneme to grafické logo, zabírá zbytečně moc místa na displeji.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Zdar, Jiří, trochu rýpavý dotaz- proč je název tématu, číslo postu, nick uživatele, čas kdy odpověděl takové obrovské ve srovnání s obsahem zprávy. Na mě osobně to působí dost nepřehledně, a hlavně to důležité je méně viditelné. Nemělo by to být přesně naopak? Nebo, šlo by ony údaje odlišit, aby tak "nerazily"? Jinak se mi šablona líbí, lepší než poslední (resp. předposlední).
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Ahoj, protože tak je ta šablona nastylovaná a tak jsme ji koupili :). Jak jsem psal, tisíc lidí, tisíc chutí - každému se nelíbí/líbí něco jiného. Nepřijde mi ale, že by tyhle údaje byly větším fontem než text zprávy, pouze jsou tučně (což mohu zkusit vypnout).
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od JirkaTom »

Ještě (myslím) drobnost: na mobilu (ale počítám že i na tabletu) naležato se zobrazuje modrá čára v záhlaví přes nadpis - viz. obr. : http://www.dukon.cz/obrazky/wp_ss_20140916_0001.png
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od JirkaTom »

Dovětek: sedím u PC a tu chybu s modrou čárou to dělá i při zkoušce responzivnosti (zužování okna IE) v určité fázi zmenšování...
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Jiří Hrma píše:Ahoj, protože tak je ta šablona nastylovaná a tak jsme ji koupili :). Jak jsem psal, tisíc lidí, tisíc chutí - každému se nelíbí/líbí něco jiného. Nepřijde mi ale, že by tyhle údaje byly větším fontem než text zprávy, pouze jsou tučně (což mohu zkusit vypnout).
Jasné, všechny neuspokojíš nikdy. Já jen že by mělo být na první pohled důležité vidět obsah zprávy, než v kolik a kdo to psal, a název tématu v každé odpovědi tiskacím a ještě tučně taky není úplně in :-)
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od finchcz »

jde nastavit, aby se v info o userech u jejich prispevku nezoabrazlo vse, co maji vyplneno v profilu? nebo naopak odtucnit, pripadne zmensit pismo, pri vice udajich pod sebou to zbytecne protahuje prispevek...
sm_new_forum.png
(56.41 KiB) Staženo 14 x
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

qwer: Protože ta stará šablona už je hodně oldschool a chce to něco nového, navíc chceme jednu šablonu, responzivní. Vždy je to o zvyku a nikde snad není napsané, že nová šablona nebude fungovat? Používají ji desítky obřích fór a věřím, že až ji vyladíme, bude to ok. Redesign je potřeba, nebo máš pocit, že tahle nová šablona je špatná?

finchcz: Na to odtučnění u popisků se podívám. Skrýt je nelze (pouze na mobilu při nižším rozlišení se ten box vůbec nezobrazuje, což je myslím super). Ale možná na to bude nějaká modifikace pro phpBB3, která by dovolila to uživatelům vypnout. Prověřím.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Teď ti nerozumím, ale jak jsem psal - na fóru chceme moderní a responzivní kabátek, což tenhle skoro 3 roky starý vzhled opravdu nesplňuje, BBOOTS ano, tak mu dej šanci :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

qwer: Rozhodně to není tak, že bych si já řekl a tak to bude, řešili jsme to dlouhou dobu s redaktory i moderátory. Už u předchozí šablony Lexicon bylo hlasování, kde se vybíralo z celkem 3 témat - vyhrál právě Lexicon. Zakoupil se, nasadil, optimalizoval - nebylo to ono, tak šel pryč. BBOOTS měl mnohem pozitivnější komentáře a mě se také líbí více, tak nevidím jediný důvod proč dále upřednostňovat staré téma. Jak jsem tady už několikrát napsal, cílem bylo najít responzivní šablonu s moderním kabátkem, což takhle splňuje, a nevšiml jsem si že by na BBOOTS byly negativní ohlasy, na Lexicon jich bylo podstatně více, tady ale převyšují ty pozitivní. Zkus jí dát šanci, změna je potřeba a fórum konečně dostane trochu modernější vzhled. Jinak samozřejmě díky za tvůj feedback. Ono je to co člověk/čtenář, to názor, takže se to podle toho budeme snažit optimalizovat, ale nikdy se zkrátka nejde zavděčit všem a chtě nechtě, BBOOTS později současný vzhled nahradí.

Pavel: Díky za feedback, jsem rád že se líbí. Tapatalk není potřeba s novým vzhledem nijak spojovat, ten si stále půjde svojí cestou a i kdybychom celý web přebarvili do růžové, Tapatalk to nijak neohrozí :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

jo tak, rozumím :) on tady právě před nedávnem někdo zmiňoval i to, jak se to dotkne Tapatalku, tak jsem to chtěl raději hned uvést na pravou míru. Zkoušel si už BBOOTS na mobilu?
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od Jumbo78 »

Já to teď narychlo zkusil v mobilu a vypadá to velice dobře. Jen to kódování textu a stránkování ;)
(NOTE 2, Chrome)

Edit: btw, dobrá práce Jirko ;)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Jumbo78: Děkuji. To kódování v patičce už je v buglistu a stránkování také :)
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Re: Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Všichni si zvykneme a téma classic už opravdu není hodno v dnešní době používání.
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pát zář 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od shicola »

na mobilním telefonu (Lumia 930) je špatně zobrazena diakritika spodního boxíku O nás. A taky nefunguje Chat, nejde odeslat, a nejde odeslat ani v "stolním IE 11"
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od relouth »

Zdar, navrhujem urobit anketu este raz a poslat o nej spravu vsetkym uzivatelom. Pekne od zaciatku vsetky sablony.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od Manek49 »

Ta anketa tu byla normálně na fóru, moh ses klidně zapojit...
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od relouth »

Preco myslis ze som sa nezapojil? Nejde o moj hlas,ale o to,aby sa tej ankety zucastnilo co najviac ludi
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od relouth »

Takto nejak to vidim na Uc
Přílohy
wp_ss_20140917_0001.png
(100.6 KiB) Staženo 299 x
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

relouth: Díky za feedback, ale ta anketa už tady byla před měsícem, dokonce se linkovala z homepage webu, tak netuším, proč by se měla dělat znovu? Už tenkrát měli možnost zapojit se všichni :)
Odpovědět

Zpět na „Náměty, dotazy, připomínky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů