Aktualizace brandovaného telefonu bez signálu operátora

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
kocicak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: ned črc 27, 2014 13:51
Zařízení: Nokia Lumia 1320, Palm Treo 650, Lenovo P780

Aktualizace brandovaného telefonu bez signálu operátora

Příspěvek od kocicak »

Dobrý den, uvažuji o koupi Samsungu Ativ S Neo jako sekundárního telefonu. Všechny nabízené kusy v USA mají ještě WP 8.0 a podle informací ATT půjde budoucí update na 8.1 pouze v jejich síti, tj. S jejich SIM a signálem. Lze to obejít jinak než Developer Preview? Pokud vím, tak v DP stále není plnohodnotná Česká klávesnice, což by mi vadilo, píšu hodně.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Aktualizace brandovaného telefonu bez signálu operátora

Příspěvek od mimonaut »

Pokud víš špatně :)
V DP8.1 update 1 je klávesnice velmi dobrá (jestli máš na mysli našeptávač). Je pravdou, že se od té ve WP8 liší funkčností - nemá zdaleka tak agresivní autokorekci a spíše je zaměřena na průběžné nabízení slov, což ale funguje dle mého i o trochu lépe než na WP8. A druhá věc je, že klávesnice v poslední verzi DP udpate 1 je stejná nebo lepší, než ve finálním update 8.1, které zatím GDR1 nemá.
kocicak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: ned črc 27, 2014 13:51
Zařízení: Nokia Lumia 1320, Palm Treo 650, Lenovo P780

Re: Aktualizace brandovaného telefonu bez signálu operátora

Příspěvek od kocicak »

Dík za info, bohužel jsem se až teď dočetl, že v DP nefunguje alespoň u tohoto modelu sdílení internetu, což je pro mě dost zásadní funkce.
kocicak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: ned črc 27, 2014 13:51
Zařízení: Nokia Lumia 1320, Palm Treo 650, Lenovo P780

Aktualizace brandovaného telefonu bez signálu operátora

Příspěvek od kocicak »

Dovolím se ještě vrátit k původnímu dotazu - je možno nějak aktualizovat Samssung z PC, podobně jako Lumie? Stáhnu aplikaci, připojím telefon a flashnu - lze tohle i u Samsungu? Nebo jsem odkázaný jen na OTA aktualizace?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 34 hostů