Internet explorer update Lumia Cyan

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
Venda12
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř srp 27, 2014 7:41
Zařízení: Nokia Lumia 820

Internet explorer update Lumia Cyan

Příspěvek od Venda12 »

Zdravím, po update Nokia Lumia 820 na Cyan mně nefunguje na internet explorer verze pro stolní počítače, pouze mobilní verze. Nelze přehrávat např. video na Seznamu.cz, stránka naležato jsou zobrazena v úzkém pásu apod. V dřívějších verzích to fungovalo dobře. Řešil to někdo?
herbert24
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: úte kvě 14, 2013 19:27
Zařízení: Nokia Lumia 830

Internet explorer update Lumia Cyan

Příspěvek od herbert24 »

Asi zatím ne. V podstatě jsem nic nenašel ani na zahraničních fórech. Přitom ten IE je na mé 720 úplně odepsaný. Video tragédie, složitější stránky vůbec nenajedou, padá velmi často...
dimm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: sob črc 19, 2014 7:50
Zařízení: N.L.1020

Internet explorer update Lumia Cyan

Příspěvek od dimm »

Taky mám problém s IE
Při prohlížení stránek Smartmanie,se mě asi po druhém vrácení nazpět(přetáhnutím obrazovky) začne obrazovka IE zasekávat,blikat a po pár sekundách se chytne,nebo se i zasekne(pomůže znovu načíst),někdy se podaří vrátit bez problémů,ale většinou se seká a načítá.Zajímavé že se to děje jen u Smartmanie,nebo jsem zatím neobjevil jiné stránky kde by to dělalo také.
Další věc je že mě v nastavení IE nejde nastavit větší písnenka a pozadí tmavé...v náhledu se mě změny zobrazí,ale když se vrátím na stránky prohlížeče tak žádná změna,restart mobilu také nic.
Po přehrátí softu přes NSRT žádná změna,všechno stejné.
Tak se chci zeptat,jestli máte také takové problémy na stránkách Smartmanie a jestli po změně nastavení v IE vel.písmen a pozadí se vám tyto změny projeví.

Ofic.Cyan 8.1.

Edit:Tak ta velikost písmen a pozadí platí asi jen pro volbu zobrazení pro čtení(musí se rozkliknout,,knížka,,vedle tlačítka znovunačtení) , v samotném prohlížeči IE asi nelze.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů