Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Diskuzní fóra věnovaná modelům Lumia 1520, 1320 a fotomobilu 1020
Odpovědět
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomSoft »

Jdou.
V kalendáři v MENU je možnost "Úkoly". Aspoň teda na WP 8.1 to tak mám a vlastně i na GDR1
Dadula117
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned srp 03, 2014 21:49
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Dadula117 »

Díky za reakci, ale to je mi jasný. Jde mi o to, že když zadám "úkol" na nějaký datum, tak se v kalendáři nezobrazí. Tím pádem ani v daný čas na dlaždici jako upozornění. V WP8 byla v nastavení kalendáře možnost "Zobrazit úkoly v kalendáři", ale v 8.1 už není :-( .
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomSoft »

Jo ták. No, ve WP8.1 se úkoly přímo v kalendáři nezobrazují.
Robeeerto
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 11, 2014 22:53
Zařízení: nokia n8

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Robeeerto »

...moze mi niekto poradit,kde a za kolko by som vedel kupit(na SK,alebo aj v CZ) Nokiu Lumia 1020 64gb?
Na Slovensku ju v O2 uz nemaju a inernetove e-shopy ponukaju len 32gb verzie.
Dakujem
Dadula117
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned srp 03, 2014 21:49
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Dadula117 »

Čau, v aplikaci "Inteligentní úložiště" mám v řádce "Ostatní" (úplně dole) zabrané místo 2.11 GB!!! :evil: Je to normální? Není to nějak moc, když systém, aplikace, soubory atd. jsou uvedené ve výpisu výše?
A ještě bych poprosil o radu, jak v aplikaci "inteligentní data" vyresetuju hodnoty na nulu (hlavně datové).
Díky David
mopadzi
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř led 15, 2014 13:38
Zařízení: Lumia 1020

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mopadzi »

Zdravím, nainstaloval jsem 8.1 a telefon se samovolně restartuje tak 2 x za hodinu. Jak se vrátit k 8.0 nebo jak se dělá HR? Přijdu o data?
díky za info
Pavel_Vrto
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte srp 12, 2014 15:03

Re: Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pavel_Vrto »

Dobrý den, je to jednoduché: stáhněte si do PC (u iMacu do Paralles D.) soubor NokiaSoftwareRecoveryToolInstaller.exe O data samozrejmě přijdete. To ale není problém, před tímto "zásahem" udělat zálohu na OneDrive
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Hard reset se dělá z menu nastavení / o systému / obnovit tovární nastavení.
Dadula117
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned srp 03, 2014 21:49
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Dadula117 »

Dadula117 píše:Čau, v aplikaci "Inteligentní úložiště" mám v řádce "Ostatní" (úplně dole) zabrané místo 2.11 GB!!! :evil: Je to normální? Není to nějak moc, když systém, aplikace, soubory atd. jsou uvedené ve výpisu výše?
A ještě bych poprosil o radu, jak v aplikaci "inteligentní data" vyresetuju hodnoty na nulu (hlavně datové).
Díky David
Mohl by mě prosím někdo odpovědět??? Alespoň co se týká toho úložiště a složky "ostatní".
Moc díky předem
lubo182
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: ned pro 08, 2013 10:37
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lubo182 »

Zdravim. Premyslam nad kupou Lumie 1020 (kedze moja 920-tka uz nie je :-( ) Lumiu 1020 som si vybral hlavne kvoli kvalitnemu fotoaparatu. Jedina vec ktora ma trocha odradza je opticka stabilizacia u Lumie 1020. Pri porovnavani videi medzi Lumiou 920 vs. 1020 ma 1020 viditelne "roztrasenejsi" obraz a niekedy problemy s rychlym doostrovanim videa.
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MKLumia1020 »

Dadula117 píše:
Dadula117 píše:Čau, v aplikaci "Inteligentní úložiště" mám v řádce "Ostatní" (úplně dole) zabrané místo 2.11 GB!!! :evil: Je to normální? Není to nějak moc, když systém, aplikace, soubory atd. jsou uvedené ve výpisu výše?
A ještě bych poprosil o radu, jak v aplikaci "inteligentní data" vyresetuju hodnoty na nulu (hlavně datové).
Díky David
Mohl by mě prosím někdo odpovědět??? Alespoň co se týká toho úložiště a složky "ostatní".
Moc díky předem
___________________________________
Ahoj já tam mám 60,5 MB a dočasné soubory mám 191,91 MB - někde se to dá promazat a to ostatní mohou být já nevím třeba soubory které jsi do telefonu nahrál a telefon je nezná nebo na ně nemá členění.
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MKLumia1020 »

lubo182 píše:Zdravim. Premyslam nad kupou Lumie 1020 (kedze moja 920-tka uz nie je :-( ) Lumiu 1020 som si vybral hlavne kvoli kvalitnemu fotoaparatu. Jedina vec ktora ma trocha odradza je opticka stabilizacia u Lumie 1020. Pri porovnavani videi medzi Lumiou 920 vs. 1020 ma 1020 viditelne "roztrasenejsi" obraz a niekedy problemy s rychlym doostrovanim videa.
________________________________
Ahoj s videem nemám nejmenší problém, ostří to dobře a video je plynulé není roztřesené, ale já hlavně fotím - může se ti to tak jevit jelikož 1020 má oproti 920 podstatně větší čip a celou soustavu.
Ale fakt to stojí za to, taky máš kvalitnější zvuk HAAC mikrofony a displej je lépe čitelný na slunci - kamarád má 920 takže porovnáváme. Tělo je tenší a ten modul vůbec nevadí jak jsem si sám ze začátku myslel, Xenon blesk je moc fajn. Škoda že nemá bezdrát nabíjení, ale dá se dokoupit kryt. Jinak samé výhody od 920 - třeba i dirka na poutko :-D o které nevěděl ani chlap v NOKII až když jsem mu to ukázal s poutkem - používám
lubo182
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: ned pro 08, 2013 10:37
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lubo182 »

Ja som mal problem niekedy s drzanim 920-tky pretoze mi pripada dost tazka, siroka a hruba. 1020-tka je lahsia a tensia a snad sa to bude lepsie drzat v rukach. 920-tka mala od zaciatku problemy s bateriou, ktore sa ani po 3. reklamacii nepodarilo odstranit, tak som odstupil od zmluvy. Snad tento problem s bateriou na mna nebude cakat pri 1020-tke lebo by som to neprezil 8-) Mam rad Nokiu, mam rad WP system a nechcem sa ho proste len tak lahko vzdat. Rad by som si k 1020-tke dokupil aj Nokia grip modul, kedze rad fotim.

A este co sa tyka krytov 1020-tky. Je to tak ako pri 920-tke, ze cierna je matna a zlta, biela su leskle a teda sa aj viac smykaju v ruke?
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Bílá je matná, pro mě vypadá lépe než lesklá 920. Ale L1020 používám s černým bezdrátovým krytem, takže to není až tak podstatné. Grip je taktéž matný- jinak doporučuju, o víkendu jsem to testoval na výletě a kromě delší výdrže to bylo na focení takové "jistější".

BTW: jaký držák používáte v autě, když máte L1020 s bezdrátovým krytem? Můžete něco doporučit?
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Nejlépe originál Nokia bezdrátový.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Čéče, za držák do auta se mi fakt nechce dávat 1500 Kč. Ale vygooglil jsem ještě bez bezdrát nabíjení CR-123, ten vypadá, že bude ok.
mopadzi
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř led 15, 2014 13:38
Zařízení: Lumia 1020

Re: Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mopadzi »

Pavel_Vrto píše:Dobrý den, je to jednoduché: stáhněte si do PC (u iMacu do Paralles D.) soubor NokiaSoftwareRecoveryToolInstaller.exe O data samozrejmě přijdete. To ale není problém, před tímto "zásahem" udělat zálohu na OneDrive
nojo, ale nabízí mi to flash na aktuální verzi...jak tam dostat 8.0?
Dadula117
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned srp 03, 2014 21:49
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Dadula117 »

___________________________________
Ahoj já tam mám 60,5 MB a dočasné soubory mám 191,91 MB - někde se to dá promazat a to ostatní mohou být já nevím třeba soubory které jsi do telefonu nahrál a telefon je nezná nebo na ně nemá členění.[/quote]
_______________________________________________________________________________________________________
Díky moc za reakci, to bych chápal. Ale jde o to, že telefon mám teprve týden a kromě aktualizací jsem do něj vůbec nic neinstaloval ani neukládal a přesto mám v Ostatní už 2.11GB!!! Dost mě to znervózňuje :-( . Mohl by prosím ještě někdo na "Iteligentní úložiště" na složku "Ostatní" mrknout a dát vědět, kolik tam má. Případně nějak poradit? Díky David
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od flemo »

p.a.Ť.o píše:Čéče, za držák do auta se mi fakt nechce dávat 1500 Kč. Ale vygooglil jsem ještě bez bezdrát nabíjení CR-123, ten vypadá, že bude ok.
Do CR-123 sa nezmesti. Pouzival som ho s N8, po prechode na L920 mi bol nanic. L1020 je este o chlp sirsia.
Uživatelský avatar
langpi999
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: čtv led 16, 2014 21:03
Zařízení: Lumia 1020 YELLOW

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od langpi999 »

Ahoj,nedávno jsem tu řešil nedobíjecí lumii 1020, kdy se dala na nabíječku ( original drátovou) do usb a připojila s enabíjela po chvilce vypdlo nabíjení a pak zase připojilo... to jsem reklamoval s tím , že se závada neprojevila přehráli software a je vše v pořádku. Ted ale začla lumia 1020 nepříjemně lupat a povrzávat je vůle mezi digitizerem s displayem ( ten černý panýlek) zepředu vůči žluté plastové vaničce do níž je vlisován a při stisknutí dvouma prsty dysplaye v ty vaniččce o cca 1 mm vůle černý panel lítá a v rozích třeba pří hraní a ruznem uchopovaní telefonu velmi nepříjemně vrže. myslíte že mi to uznají? funguje nový servis http://www.nokiahk.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (žádné arvato apod prasárny) kde je možnost i express opravy do 60 minut za příplatek 200 Kč.. když mi to uznají zmanalo by oprava výměna žlutého krytu? už je to oprava a ne čištění a pod velmi jednoduché opravičky což bych mohl podle zákona nepožadovat opravu ale výměnu telefonu v rámci nároka podle zákona. má todle šanci na uspěch? uznávám jsem trošku hnidopich ale nechci aby mi telefon za 13 000 lupal a vrzal, strašně mě to trápí a stve. co myslíte nejraději bych názor od odborníka HTC JIRKY ale i od jiných díky moc. podle recenzí všude říkali,že je tepefon pevný a ten muj skřípe:-( navíc na amoledu jsou takové ty červíky vlastnost amoledu, ale dkybych řekl že se třeba stále rozrůstají? má to šanci na uspěch?
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 1520/1320 a 1020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů