Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Jen by to bylo GDR1..Pokud se nedostane do nastavení tak pak nejlépe přes NRT,NSU apod.
Hlavně nejlépe na plno nabít telefon.
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mato289 »

už ho mám pri sebe..známy mi povedal, že po chvíli (nevie ako dlho maximálne však 20 min.)začal telefón normálne fungovať, no po reštarte znova nefunguje....podotykam, že tam mal vela balastu a zvytočných app..idem na obnovenie cez nsu...snáď to bude ok..

edit: po zapojední do pc sa nič nedeje..sakra aj s telefonom..

rád by som mu zachránil fotky aj videá má ich tam totiž dosť veľa :/
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od murder »

Tak snad má synchronizaci s OneDrive? Tudíž nic zachraňovat nemusíš, pokud nepoužívá, holt kdo chce kam....
Jinak na L920 8,1 GDR1 mi přestal chodit zvuk při odemčení/ zamčení telefonu a při nabíjení. Hrál jsem si s Cortanou pak jsem vrátil jazyk a prostředí zpět na CZ a nechodilo to, tak dělám HR... Alespoň to vyčistím od balastu.
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mato289 »

po viacerých pripojeniach a odpojeniach k PC sa mi podarilo všetko dostupné stiahnuť do PC...ano sync. s OneDrivom má, no videá tam zálohované nemal a je ich tu požehnane..
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chytil123 »

Tak jsem zjistil velmi nemilou věc. Cca prvních 8 měsíců telefon v pořádku. Poté se mi začal ztrácet signál a nedalo se mi dovolat celkem často - 2-3 hovory denně (avšak telefon se tvářil, že signál je plný). Vyměnil jsem SIM - problém nevyřešen. Ve Vodafonu mi řekli, že to může být nastavováním LTE v Olomouckém kraji a ať vyčkám 2 týdny - vyčkal jsem a problém stále trvá. Nyní jsem se na internetu dočetl, že to je jev celkem běžný a řešení je přepnout mobilní data na 2G. Což je věc celkem nemilá, proč bych měl přepínat data na 2G, abych mohl telefon vůbec používat? Má s tím někdo zkušenosti? Reklamoval to někdo? Příjde mi divné, že prvních 8 měsíců telefon fungoval a z ničeho nic tohle. Opět lehce lituji, že ač jsem se bál...jsem do té Lumie s WP šel. :-(
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veigy »

Může za to Vodafone, na fóru najdeš milion diskusi na toto téma.
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chytil123 »

Takže řešení je jen to jedno a to přepnout na 2G? Mě právě zmátlo to, že mi to začalo blbnout až po nějaké době.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

Je to problém způsobený novými SIMkami od VF, řešil jsem to s nimi do zblbnutí a ovoce to přineslo jak jsem již někde psal, měli by přes OTA updatovat nějaké dva parametry na SIMkartě a už by to mělo jet bez problému. Ale evidentně je to věcí i konkrétního telefonu, protože na L920 jsem se s tím pral furt, na L1520 za kterou ji vyměnil se mi to nestalo.
Wayne
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 12, 2011 13:39
Zařízení: Galaxy sIII

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Wayne »

hlásím,že sem dnes dostal ofic.update na WP 8.1...italska distribuce
Lumia 920
takže spokojenost
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chytil123 »

Dobře, tak já zkusím jít do VF s tím, že to jejich problém a dá se to řešit změnou nějakých 2 parametrů.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

Mně přímo po asi čtvrt roce řešení napsali doslova toto:

Dobrý den, Petře,

mám pro Vás dobrou zprávu :)

Vaši SIM kartu jsme zařadili do přednostní vlny, ve které proběhne (na dálku) během tohoto týdne úprava parametrů, což by mělo odstranit potíže, které máte. Věřím tedy, že to už bude v pořádku. Kdyby se potíže opakovaly, tak nám prosím dejte hned vědět. Děkuji.
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lord de Wolf »

Zdravím drahé uživatele L920,

čas nadešel (dlouho jsem zde nic neuvedl) a opět bych zde vypíchl několik "mušek" na které jsem zpozoroval (a podle firemní směrnice musím s L920 ještě 10 měsíců vydržet !! :roll: )

Tzn.:
- nehrající pravý channel na sluchátkách. Stává se to relativně pravidelně když napojím sluchátka (Origo HF, ale i obyč bez mic), tak po přijetí a ukončení hovoru v telefonu naskočí nějaký "bug" a přestane hrát jedno sluchátko. Stalo se Vám to někdy? Pak je potřeba vypnout/zapnout telefon. (Když se mi to stalo po prvé, tak jsem u toho málem zničil sluchátka - předpokládal jsem, že je vadný jack, tak jsem s ním kroutil jako divý).

- HERE Drive+ - pod WP8.1 si není schopna zapamatovat nastavení (rychlejší trasa, zpoplatněné cesty). Občas zahlásí úplnou blbost a celkově mě dost irituje. Zejména při připojení s BT HF v autě není schopná přes BT pouštět hudbu a do toho povely navigace (pod WP8 no-problemo).

P.S.: Modlím se aby to cyan vyřešil... :/

CU, guys.
Uživatelský avatar
Fireboss15
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon bře 17, 2014 19:47
Zařízení: Sony Xperia Z1

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Fireboss15 »

Nie si jediný, ktorý má problém so slúchadlami, mne sa deje presne to isté ... Som si myslel, že sú vadné slúchadlá :D
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od zlieva »

Fireboss15 píše:Nie si jediný, ktorý má problém so slúchadlami, mne sa deje presne to isté ... Som si myslel, že sú vadné slúchadlá :D
Keď sa mi to stalo prvý krát, tak som si kúpil nové....keď sa to stalo aj na tých nových, tak som nadával, ale keďže druhý deň zase fungovali, pochopil som, že problém je niekde inde....
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lord de Wolf »

:D Já jsem jednal naprosto stejně. Používal jsem Koss Plug a na těch "Jack" odchází pravidelně co 2-3 měsíce. Tak jsem myslel, že jsou zase v háji.... ale opak byl pravdou. Teď mám Xiaomi Pistons 2.1 Brown edition, které mají vestavěný mic a ovládací tlačítka (volume+- a jedno tlačítko na přijmutí hovoru - vše funguje super), tak je docela využívám a dost mě to štve.
Uživatelský avatar
Fireboss15
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon bře 17, 2014 19:47
Zařízení: Sony Xperia Z1

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Fireboss15 »

Nuž, ale fakt toto, minule som išiel v lietadle a mi nefungovali slúchadlá, skoro som sa tam unudil k smrti :D, no dúfam, že to Cyan už vyrieši konečne, aj keď stále len čakám a čakám a zatiaľ všetky ostatné modely dostanú akt. len môj nie :D
AdamsZERO
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon srp 04, 2014 14:23
Zařízení: LG Optimus P 500

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AdamsZERO »

Zdravím, mám problém se signálem... Prostě když nechám mobil delší dobu netknutý a pak ho zapnu tak nemá signál, a nebo se prostě při normálním užívání ztratí... Co mám dělat? Přepnutí na 2g-3g nepomáhá
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

můžeš zkusit reset do továrního nastavení, pokud to nezabere, zkusit jinou SIM a pokud stále nic, tak reklamovat.
AdamsZERO
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon srp 04, 2014 14:23
Zařízení: LG Optimus P 500

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AdamsZERO »

Díky moc
AdamsZERO
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon srp 04, 2014 14:23
Zařízení: LG Optimus P 500

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AdamsZERO »

Ještě jsem zapomněl dodat, že jediný co pomáhá, tak je zapnutí/vypnutí telefonu.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů