Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od imperator »

lol o tom viem...ta pametova funkcia je ale hlavne na to...ze mi to svieti tyzden v kuse aby to ficalo...ale na mavnutie nad senzorom a zobrazenie bielym pismom cas a notifikacne ikony na par sekund - na to ti treba specialny displej ? nerob si srandu...ved taku apku ktora by tak fungovala ti napise kde jaky maly chlapec...a stacilo by ju nastavit iba ako "glance"

ja hovorim ako nahradu...na zobrazenie glance na par sekund...nie aby svietil cely den a s tym suvisiace veci s displejom - pripadne ked vytiahnem z vacku - senzor zisti ze uz nie je "tma" a na 10 sekund zobrazi nie glance ale bielym hodinky a bielym notifikacne ikonky ak to mozem takto pomenovat...fakt nechapem kde je problem tak mozno sa mylim nech mi to niekto technicky zdatnejsi vysvetli ale vzhladom na faily microsoftu to bude len nejaka banalita...
Tomáš Kápl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte srp 11, 2009 13:40
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Tomáš Kápl »

Kdyby to bylo tak jednoduché, tak věřím, že by v Nokii (potažmo MS) takovou funkcionalitu připravili a nějakým způsobem upravený Glance Screen by připravili. Ale asi to tak jednoduché nebude.
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 493
Registrován: ned lis 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Bydliště: Liberecko

Re: Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od robsol »

no tak tam mohli dát alespoň notifikační diodu. tohle je v této cenové kategorii prostě fail
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Manek49 »

iPhone taky nic takovýho nemá a nikomu to nevadí a prodává se skvěle :-)
PatasPuschkin
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon srp 04, 2014 23:08
Zařízení: Nokia Lumia 930

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od PatasPuschkin »

Prosím vás mam problém s displejem. Na bilem pozadi při nacitani mobilních dat jakoby poblikava displej a jezdi takové pruhy. Je to důvod k reklamaci nebo je to normální? Další vec... Dočetl jsem se ze kdo mel revizi 2.0.0.0 tak se telefon dost hřál. Ja mam 2.0.0.1 a hřeje jak plase. Hlavne při navigaci apod. Opravdu mam co dělat to potom udržet v ruce. Co jsem tady četl tak kdo má 2.0.0.1 tak se jim nehreje tak je mi to divne... Plus zadní kryt který není poradne usazeny. Zmacknutim si jakoby dosedne ale nezůstane tam. Telefon jsem kupoval v Alze. Diky za odpovědi.
edkis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: úte pro 28, 2010 10:05
Zařízení: iPhone 6s

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od edkis »

Ja som mal ten isty problem s tym blikanim displeja na bielom pozadi. Dal som na reklamaciu nieco tam vymenili a uz to je ok.
Durri
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv črc 24, 2014 18:47
Zařízení: Lumia 930

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Durri »

...včera nahodené GDR1, aktualizácia funguje skvelo, žadne problémy...vynikajúce je ukladanie dlaždíc na seba...aktualizované cez Preview for Developers :)
martasbas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: ned lis 14, 2010 17:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Black

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od martasbas »

Taky jsem nahodil aktualizaci, vše v poho, jen mi nějak zmizelo ovládání hlasitosti budíku.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od mimonaut »

A jsi si jistý, že budík měl nějaké ovládání hlasitosti? já ho tedy na WP nikdy neviděl - budík začíná zvonit potichu a postupně se zesiluje.
martasbas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: ned lis 14, 2010 17:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Black

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od martasbas »

Ale jo bylo. Ve chvili kdy zvonil a zmacklo se ovladani hlasitosti obevilo se ovladani hlasitosti budiku. Ted se obevi hlasitost apminaci a zvoneni. To ale neovlada hlasitost budiku.
eb221364
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: stř říj 23, 2013 11:12
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od eb221364 »

Zdravim, tak jsem si včera poridil L930 cernou v Datardu, Vse vypada dobře az na: Spodni tlačítka u 820 i Huawei jsou krasne cisty a bily, kdezto u L930 jsou takovy nazloutly. Ma někdo taky ? Dal Telefon se docela slusne rozpaluje, hlavne hlinikovej ramecek kolem, nejvíce pravy dolni roh a to i při obycejnem nastavovani telefonu, nemluve pak při chvilkovem hrani třebas fifa14 cekam kdy se rozbela...
martasbas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: ned lis 14, 2010 17:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Black

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od martasbas »

Psal sem to tady. Mel jsem to same, chtel sem to v Datartu vymenit ale nebyla s nima rec, poslali to do servisu a neco tam vymenili a je to lepsi. Uz se to tak nehreje. Ty tlacitka jsou takovy divne podsviceny. Datart koukam porad prodava stejny zmetky. Taky jsem se uz poucil a tam si nic nekoupim, po tech zkusenostech uz nikdy.
eb221364
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: stř říj 23, 2013 11:12
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od eb221364 »

No ja s Datardem nemel problém, před tim jsem tam kupoval L820 vse v poradku, když se posrala při flashi, reklamce probehla ok. Koupil jsem tam sluchátka za dva litry, který neplnili prestavu sluchátek za dvojku ale smejdu od congu za 200 kc okazmize vratili peníze. Takze jestli zazloutli tlačítka a tohle prehrívani není ok tak pujde asi na reklamaci. Tohle u telefonu za 14k neberu :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Barva tlacitek neni reklamovatelna, nikde neni psano/dano ani garantovano jak bila tlacitka maji byt.
WurstJokes
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob črc 19, 2014 8:23
Zařízení: L930

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od WurstJokes »

Tak dnes mi prišla odpoveď z Arvato na reklamáciu ohľadom nepravidelného podsvietenia tlačidiel a rezonovania displeja. Samozrejme sa vraj vada neprejavila, zobral som ho, otestoval a vada sa prejavila. Mám sa s nimi hádať?
Tomáš Kápl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte srp 11, 2009 13:40
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Tomáš Kápl »

Jestli je možné to reprodukovat, tak bych to natočil na video a popsal bych jim i postup, jak to mohou otestovat. Určitě bych to nenechal jen tak být.
WurstJokes
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob črc 19, 2014 8:23
Zařízení: L930

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od WurstJokes »

Tak pri podsvietení im to je hádam jasné, tipujem že inteligent to testoval na svetle a podsvietenie bolo vypnuté. Obrazovku bude problém natočiť, ale skúsim. A rovno tam pridám aj prehrievanie (seriozne, moja 930 sa zohreje tak že by som na nej urobil praženicu a to používam len kalkulačku, druhá čo som testoval sa nezahrievala) a zrejme aj - nie je čierna ako čierna, čo mám aj odfotené.
martasbas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: ned lis 14, 2010 17:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Black

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od martasbas »

Jestli tady máte někdo už nahozenou aktualizaci GDR1 ,řekněte mi , viděl jsem někde na videu že má být živá dlaždice STORE ,ale já ji nemám živou. Máte to někdo? Dík.
RobotHonza
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát srp 08, 2014 23:43
Zařízení: L930;

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od RobotHonza »

Zkus nastavení -> aplikace -> store -> Live Tile -> ... I když nic moc funkční, viděl jsem to snad jednou.
Obrázek
martasbas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: ned lis 14, 2010 17:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Black

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od martasbas »

To jsem zkoušel, nic to nedělá.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů