iPhone 5 : Všeobecná diskuze

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: iPhone 5 : Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Je ta nabijecka a kabel original? To radi delaj zmetky. Pokud ano, tak reklamace.
tfait
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv říj 03, 2013 18:01
Zařízení: iPhone 5

iPhone 5 : Všeobecná diskuze

Příspěvek od tfait »

Nabíječka i kabel z balení.. A myslíš reklamaci všeho nebo jen nabíječky.. :-( Např. teď nabíjim přes PC a je to OK..
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: iPhone 5 : Všeobecná diskuze

Příspěvek od Manek49 »

Zkus ještě i jinou zásuvku případně zásuvku někde úplně jinde.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

iPhone 5 : Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Urcite, pokud to jina nabijecka nedela, tak reklamace jen nabijecky.
tfait
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv říj 03, 2013 18:01
Zařízení: iPhone 5

iPhone 5 : Všeobecná diskuze

Příspěvek od tfait »

Tak jsem nakonec zajel do iStylu.. Zkusili jsme s jinou nabíječkou.. Takže to bylo nabíječkou.. Teď už s novou ok.. :-) Díky za tipy a rady..
MickeyK.
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát kvě 02, 2014 23:26
Zařízení: HTC One

iPhone 5 : Všeobecná diskuze

Příspěvek od MickeyK. »

Koupil jsem si nedávno právě v iStylu iPhone 5 s telefonem jsem spokojen, ale po pár dnech používání už je maličko odřený tak přemýšlím že k tomu koupím nějaký obal, máte někdo nějaké zkušenosti, chci hlavně aby to dobře vypadalo a telefon chránilo. Díval jsem se třeba na tenhle obal http://www.belenty.com/cs/iphone-5-pouz ... ac-detail/" onclick="window.open(this.href);return false;, ale nikde jinde koupit nelze a já bych chtěl vědět do čeho jdu. Krásných obalů je mnoho, ale taky nechci kupovat obal co měsíc, potřebuji nějaký kvalitní co vydrží, poradí někdo?
dareb
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv úno 21, 2013 7:54
Zařízení: Nokia Lumia 920

iPhone 5 : Všeobecná diskuze

Příspěvek od dareb »

Zdravím, zeptám se asi na úplnou hovadinu, ale nevím, jak na číselníku vyhledat kontakt v telefonu. Píše to jen čísla ale písmena pod čísly nejdou psát. U jiného mobilu, když jsem chtěl volat někoho, tak mi to po zmáčknutí tlačítek vyhledalo bud shodné číslo, nebo jméno v seznamu. A když se podívám na ty tlačítka tak na každém je číslo a pod ním písmena, tak že to musí taky nějak jít.

Díky
David Podzimek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: úte led 24, 2012 9:49
Zařízení: iPhone 6 Plus, Nexus 5, iPad mini 2, Macbook Air

iPhone 5 : Všeobecná diskuze

Příspěvek od David Podzimek »

Nevím jestli Vám to pomůže, ale nejsnadnější hledání je rovnou na domácí obrazovce, stáhne dolů hledání a píšete jméno.

Na číselníku to nejde:)
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

iPhone 5 : Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vitezslav2 »

Dá se nějakým způsobem dostat do iPhone prostředí iOS 6?Diky za radu.
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

iPhone 5 : Všeobecná diskuze

Příspěvek od Wertigo »

Nalezený Iphone 5S - co s ním?

Ahoj
Předem než se tu někdo rozohní. Našel jsem dneska 5Sko - jakým způsobem lze kontaktovat majitele abych mu ho mohl vrátit? Zatím jsem kontaktoval Apple Support s tím, že jsem jim napsal IMEI a kontakt na sebe. Slíbili, že napíšou email majiteli s kontaktem na mne. Ten člověk je na 100% turista, takže nepředpokládám že si ten email přečte dřív než dorazí domů (zřejmě do Koreje) a že by se mi nějak chtělo mu ho tam potom poštou posílat to teda nechce :) Takže není ještě nějaký způsob? Když se vytváří Apple ID, nemusí tam třeba zadat nějaké "záložní" telefonní číslo nebo tak něco? Nemám s jablkem zkušenosti, takže neznám možnosti. Zkuste poradit jestli někoho něco napadne....
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPhone 5 : Všeobecná diskuze

Příspěvek od GreenArrow »

Myslím, že nejlepší věc pro tebe je dát ho na policii. Což je zároveň nejhorší věc pro něj, protože tam taky zůstane, ještě ke všemu, když je z Asie. A nevím proč by se měl někdo ohnit, vrátit ho chceš.
Záleží na tobě, ale myslím, že pokud by u tebe setrval moc dlouho a naše policie byla vyjímečně činná (za předpokladu, že Korejec ho nahlásí jako ztracený) tak by mohli ještě popotahovat tebe.
Jinak nic z něho nedostaneš, pokud je tam ten bílej zablokovanej screen tak ani ten email.
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

iPhone 5 : Všeobecná diskuze

Příspěvek od Wertigo »

No ja pracuju u policie :D Problém je v tom, že když (respektive než) ho odevzdám jako nález, vím co se s ním potom na úřadě asi stane (zmizne bezestopy),čemuž jsem se chtěl vyhnout tím, že ho odevzdám přímo majiteli (vím, že ztratit telefon je hodně nepříjemné pro každého a sám bych byl rád kdyby se mi ztracený telefon vrátil). Telefon je teď ve stavu kdy jde normálně zapnout a dostanu se na zadání číselného hesla. Nechal jsem ho zapnutý kdyby na něj třeba majitel zavolal, ale zatím nic.....

A ohledně toho "rozohnění"......post jsem nenadepsal zrovna inteligentně, takže se někdo mohl domívat že chci zlegalizovat nalezený telefon....než si přečte celý post :)
impipi
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon říj 13, 2014 9:29
Zařízení: ?????

IPhone 5S 16gb šedý

Příspěvek od impipi »

Můžu vědět jak fotí, jde mi o fotky, které nejsou za uplně jasného světla, zda se dají z něho vyvolat takovéto fotky na papír a jsou pěkné..
Moc díky..
Pavel.aly98
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 14, 2015 19:14
Zařízení: nokia lumia 630

iPhone 5 : Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pavel.aly98 »

Dobry en chci se zeptat jestli lze iphone5 původem z USA přeinstalovat na českého operatora. děkuji
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů