Zvláštní problémy Lumia 925

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Uživatelský avatar
eugenzo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 25, 2013 14:12
Zařízení: Huawei Nova (dříve Lumia 925)

Zvláštní problémy Lumia 925

Příspěvek od eugenzo »

flyc: 32GB verze byla, co já vím, exkluzivně pouze pro Vodafone. Ta bude podle mého k dostání možná už jen bazarová. Také jsem ji už nikde nenašel, ale je pravda, že jsem se po ni až tak moc nesháněl, mě bohatě stačí 16GB.
EU distribuce jsem se zpočátku bál, ale nakonec jsem zjistil, že zbytečně, vše je OK a navíc jsem ušetřil minimálně 1000kč.

HW revizi mám: 0.5.0.1
flyc
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř kvě 07, 2014 12:18
Zařízení: Nokia Lumia 925

Zvláštní problémy Lumia 925

Příspěvek od flyc »

Exluzivne pro Vodafone byla, ale dala se koupit i od prodejcu. Treba max-shop ji pred asi 2 tydny opet nabizel, ale byla hned pryc. Ja vim, ze Eu distribuci v servisech berou, ale mam urcite eshopy, ve kterych nakupuji a ty ji maji zatim za 8k, takze cekam bud na slevu nebo nejaky vydareny darek navic ala CZC na jare, kdy k ni daval povedenou powerbank.

Dik, snad budu mit stejnou ci novejsi revizi 8-)
Uživatelský avatar
eugenzo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 25, 2013 14:12
Zařízení: Huawei Nova (dříve Lumia 925)

Zvláštní problémy Lumia 925

Příspěvek od eugenzo »

Liší se nějak zásadně jednotlivé revize HW?
raceman
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv črc 31, 2014 19:03
Zařízení: Lumia 925

Zvláštní problémy Lumia 925

Příspěvek od raceman »

Za 7,5 tis už se dá v pohodě koupit CZ verze i u slušných eshopů. Věrnost se někdy cení, ale proč čekat, když v případě problémů ti ji vezme jakýkoliv autorizovaný servis :)

flyc píše:Exluzivne pro Vodafone byla, ale dala se koupit i od prodejcu. Treba max-shop ji pred asi 2 tydny opet nabizel, ale byla hned pryc. Ja vim, ze Eu distribuci v servisech berou, ale mam urcite eshopy, ve kterych nakupuji a ty ji maji zatim za 8k, takze cekam bud na slevu nebo nejaky vydareny darek navic ala CZC na jare, kdy k ni daval povedenou powerbank.

Dik, snad budu mit stejnou ci novejsi revizi 8-)
flyc
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř kvě 07, 2014 12:18
Zařízení: Nokia Lumia 925

Zvláštní problémy Lumia 925

Příspěvek od flyc »

No treba u L930 docela zasadne. Ve foru nekdo psal, ze mel starsi revizi se spatnym displejem, vymenil za jiny kus, ten mel novejsi revizi a displej pry nesrovnatelne lepsi. Ale u tak stareho kousku, jako je L925, uz asi delsi dobu k novym revizim dochazet hadam nebude. Kazdopadne sem pak muzu napsat tu moji.
flyc
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř kvě 07, 2014 12:18
Zařízení: Nokia Lumia 925

Zvláštní problémy Lumia 925

Příspěvek od flyc »

2raceman : Ale jo, ja vsak cekam na konkretni eshopy, i kvuli tomu, ze to na jejich pobocku mam kousek, coz by se hodilo i v pripade vraceni nejakeho vadneho kousku 8-)
Uživatelský avatar
eugenzo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 25, 2013 14:12
Zařízení: Huawei Nova (dříve Lumia 925)

Zvláštní problémy Lumia 925

Příspěvek od eugenzo »

Tohle chápu, po tom co tady čtu o problémech jaké mají lidi s L930.
L930 bych asi taky raději koupil v obchodu, kam bych mohl případně dojít, než ji posílat poštou přes půl republiky.
L925 už je ale za ten rok snad vyladěná a vadných kusů se nikde snad moc nepotuluje.
flyc
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř kvě 07, 2014 12:18
Zařízení: Nokia Lumia 925

Zvláštní problémy Lumia 925

Příspěvek od flyc »

L930 bych si predevsim ted nekoupil vubec :grin: - kdyz pominu, ze absenci GS si to u me zabila totalne. Novinky maji krome max. ceny casto detske nemoci, ktere se vychytaji teprve casem a na takova dobrodruzstvi nejsem staveny :-D Ale jsem samozrejme rad za lidi, kteri do toho jdou za nas.
Uživatelský avatar
eugenzo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 25, 2013 14:12
Zařízení: Huawei Nova (dříve Lumia 925)

Zvláštní problémy Lumia 925

Příspěvek od eugenzo »

Přesně tak, já už taky nemám rád takový dobrodružství. Potřebuju, aby mi telefon fungoval a sloužil a ne abych já sloužil jemu. Proto jsem zvolil L925, samozřejmě na to měla vliv i cena. Přijde mi bláznivý dávat za telefon 10k a více, zvlášť když vím, že zanedlouho cena spadne.

Ale mrzí mě, že se tu objevilo tolik problémů s L930, tomu systému to nepřeju a moc se to v téhle době nehodí v té ohromné konkurenci. Snad je to jen malá hrstka a mnohem větší množství lidí ji má v pořádku a takoví samozřejmě nemají moc důvodů, proč se tu na fóru objevovat ....
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Zvláštní problémy Lumia 925

Příspěvek od mimonaut »

je to jak píšeš. Když projdeš jiná fóra na jiných webech věnující se jiným telefonům, byť z té nejvyšší kategorie, zjistíš, že problémů je hodně i jinde..
raceman
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv črc 31, 2014 19:03
Zařízení: Lumia 925

Zvláštní problémy Lumia 925

Příspěvek od raceman »

měl bych dotaz..

Za 2 týdny, co mám svou 925, se už 5x sekla při nabíjení stylem, že proximity sensor lehce svítí, ale glance screen nefunguje (používám styl po aktivaci proximity náled na pár sekund) a displej nejde rožnout a pomůže jen soft reset pwr+vol down... setkal se s tím už někdo? nějaké rady krom hard resetu nebo reklamace? :roll:
raceman
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv črc 31, 2014 19:03
Zařízení: Lumia 925

Zvláštní problémy Lumia 925

Příspěvek od raceman »

Tak sekání pokračuje i po hard resetu a přehrání OS přes pc a nokia software recovery :( takže poputuje do servisu :(
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 15 hostů