Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Tade »

Díky cenové politice českých prodejců se tu navíc prodává spousta šedivek z Německa a Polska. Nevím, jestli potom MS rozlišuje zastoupení na trhu podle prodeje nebo nastavení na region (myslím tím, že si koupím šedivku z Polska a potom jí používám v ČR - nastavím region, jazyk, mám českou SIM ...)
Milan Šťastný
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pát led 20, 2012 22:31
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Milan Šťastný »

Nedělám si iluze, že bychom byli bůhvíjak zajímavý trh. Přesto, když už byl ten slovník skoro hotov a navíc pro WP8 byl určitě přepoužit, nemohl být takový problém ho dodělat i pro WP7. Nebo aspoň vydat ten nehotový slovník pro WP7 jako update s tím, že by jej člověk mohl odmítnout. No, teď už s tím nic nenaděláme, no ;-) .
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od matoman »

Podla mna to bolo cisto marketingove rozhodnutie. Vedeli ze WP7 uz konci a museli ho zacat obmedzovat aby ludia postupne presli na WP8.

Inac som tiez bol na nejakom posedeni s Nokiou alebo MS a tam testovali osmicky na lumi 800, takze asi bol i nejaky funkcny port.
Milan Šťastný
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pát led 20, 2012 22:31
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Milan Šťastný »

Kdyby to opravdu bylo takové marketingové rozhodnutí, tak se vykašlali i na ty ostatní updaty (např. sdílení internetu). Ale co já vím, nevidím do nich ;-) .
Tado
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte srp 07, 2012 19:10
Zařízení: Nokia E51

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Tado »

Zdar bando... zničeho nic mi přestala na L800 fungovat WiFi... telefon se připojí k routeru (plný signál), ale web nenačítá a ani FB app se neaktualizuje. Zkoušel jsem vypnout telefon, smazat wifi a znova ji přidat, ale nic nezabralo. Přestalo to fungovat ze dne na den... nevíte co s tím? kde je problém? Díks
dux1
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob črc 26, 2014 14:25
Zařízení: Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od dux1 »

Zdravim, chci se zeptat na chybu 805ab104 ... nikde jsem ji nenasel, vyskakuje pri stahovani aplikaci z marketu... reset, i hard reset jsem zkousel... aktualni soft je... poradi nekdo? Diky
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od htcjirka »

Google vyhodi nespocet reseni.Kdyz ti vyskoci tato chyba, mas nekompletni informace u tveho Microsof uctu.
Takze se prihlas ke svemu emailu/Micorosf uctu a zkonktroluj veskere zadne udaje, spravnost bydliste, datumu narozeni, sekundarni email adresa a dalsi.Preventivne zmen i heslo.Po kontrole a pripadnych zmenach udelej znovu na telefonu HR a prihlas pod svym uctem a melo by byt vse jiz ok.
dux1
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob črc 26, 2014 14:25
Zařízení: Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od dux1 »

tak jsem poladil win live iD vse co slo, pak HR a stejne to porad haze tu stejnou hlasku :/ safra
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od htcjirka »

Pak jsi asi jediny, informace u uctu pravdive?Nesmyslene?Je to problem s uctem jako takovym a zminene vetsine pomuze.Zkus pro pokus vytvorit nove live ID/ucet a s tim novym se prihlasit.Budes muset udelat opet HR/obnoveni tovarniho nastaveni.
dux1
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob črc 26, 2014 14:25
Zařízení: Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od dux1 »

Dekuji za odpovedi a trpelivost, na pc jsem vytvoril uplne novy ucet win live id... hard reset telefonu, prihlaseni k tomuto novemu uctu (vyplnene korektni udaje) ... zkousim stahnout aplikaci z marketu, vyhodi to jeste hlasku, abych zadal datum narozeni...je mi prirazena prezdivka hrac blabla... nasleduje automat. aktualizace... znovu spustim instalaci aplikace a stejna hlaska 805ab104..tak nevim co je spatne :roll:
Soner
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon črc 28, 2014 1:04
Zařízení: Nexus 5

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Soner »

Mám stejný problém (805ab104) s instalací aplikací z Marketplace na Lumia 800 s WP7.8. Zkoušel jsem hard reset a jiný Windows Live účet, ale problém stále stejný :( Je nějaká možnost jak dostat do telefonu aplikace jiným způsobem než instalací přes Marketplace?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od htcjirka »

To vypada na nejaky problem ze strany microsoftu a stareho systemu.Doufejme ze ne umyslny..
Napsal bych na podporu.Nic jineho Vam nezbyde.
Carlosiiino
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 31, 2014 7:43
Zařízení: Ipad Air

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Carlosiiino »

Dobrý den mám lumii 800 a vcera se mi bohuzel uplne vybila. Mám ji již 12 hodin připojenou k nabíječce ale vůbec nejde zapnout. Zkoušel jsem i soft i hard reset ale vubec se nechytá. V telefonu mám důležité kontakty, o které bych nerad přišel. Mohl by mi někdo poradit co mám udělat ?
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Re: Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od karelchadim »

co se týče kontaktů ty by měli být zálohovány s MS účtem, zkus se přihlásit na webu k outlooku, ohledně baterky těžko radit vzhledem k tomu, že není uživatelsky výměnná, mozna bych zkusil nabijet z usb PC jestli se to nechytne jinak tady kdysi někdo mel podobny problém s tim ze vyměnil baterii a potom se to nějak vzpamatovalo a bylo mozne nabijet i tu původní
Carlosiiino
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 31, 2014 7:43
Zařízení: Ipad Air

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Carlosiiino »

Na MS live kontakty nemam protože jsem je do telefonu posilal přes bluetooth. Na připojení k PC rovněž nereaguje.
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Tade »

Ale ty kontakty by se snad měly synchronizovat i tak. Koukal jsi na to na live.com?
MaxiMC
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: úte zář 23, 2008 13:11
Zařízení: Nokia Lumia 800
Bydliště: Brno

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od MaxiMC »

Funguje vám integrovaný facebook chat v sms na WP7.8?
hadraq
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob srp 02, 2014 17:00
Zařízení: htc radar

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od hadraq »

nefunfuje, hlásí mi to něco v tom smyslu, že se nelze k chatu přihlásit. :x nijak jsem to nedokázal vyřešit, navíc nemůžu ani nic stahovat z marketplace kvůli chybě 805ab104 :???:
lumpanek
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř srp 06, 2014 12:05
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od lumpanek »

Microsoft to řeší,tehnickou podporu prudím pořád,oni neví nebo jak to řešit všechno už se vyzkoušelo a nic.a i xbox 360 mám omezený co mám nakupeno si nestáhnu.prostě bordel akorát jsem nasraný umě to už trvá přes 10dní když jsem udělal hard reset pak už jsem nestáhl nic,opět budu kontaktovat technickou podporu udělějte to samé prostě se ptejte oni to potom předaví dál dle závažnosti.prostě je prudte jsou tam 24hodin deně:)))
lumpanek
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř srp 06, 2014 12:05
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od lumpanek »

Tak už to ma technické.tak na tom pracuji tak snad se dočkáme:-D

This is Alfonso with Microsoft Support. I was contacting you about your current escalation regarding the error code 805ab104. We have forwarded your information to our engineering department and they are actively working on isolating the cause of your issue.

As soon as we have more information, I will contact you immediately.

Warmest Regards,
Alfonso B.
Microsoft Support
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů