Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Carlosso »

Já mám teď problém, když chci odemknout mobil tak se zobrazí černá obrazovka a tam obnovuji, takhle to je asi 2 sekundy a až potom se ukáže odemykací obrazovka, teď otázka čím to je.Nic jsem neinstalovat, restart jsem zkoušel :-(

EDIT : Ikdyž je pravda že jsem aktualizoval Messenger od FB, teď jsem zkoušel přehodit z fotky na bing a už to jde, dal jsem to zpět, a už to zase fachá.Pro jistotu jsem dal pryč i Messenger...No nevim čím to je...
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pát zář 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od shicola »

určitě máš / měl jsi nainstalovanou super truper aplikaci Live Lock Screen Beta, pak je řešení tady: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 20#p334759" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Re: Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Carlosso »

Nemam, ale uz to funguje
martasbas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: ned lis 14, 2010 17:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Black

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od martasbas »

Carlosso:

Přesně to se mi stalo taky, jenže když jsem telefon odemknul tak už byl vařící jako blázen a to "obnovuji" tam bylo dalších asi pět minut a nic se nestalo. Neměl jsem v telefonu nic nainstalovaného. Tak jsem ho vypnul a zapnul a on naběhl normálně a normálně i fungoval, jenže za tu chvíli mi to sežralo celou baterku. Tak šel na reklamaci, měl jsem i ten kus co má špatný displej a tak jsem to dal na obě závady.
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Carlosso »

Nestraš proboha :tlem:

Ale displejem to nebude, to by se nesepnul vůbec, on se zapne, jen se nechtěla načíst zamykací obrazovka.
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od MKLumia1020 »

Massik píše:Neví někdo, jak rozchodit mms na 930? Tmobile. Zkoušel jsem ručně nastavit, přes konfigurační sms to nešlo.
V T-Mobilu dělaj samí trubky slušně řečeno - jejich konfigurační SMS nefachá ani na 1020 ani na 720 - takže ani na 930 jak píšeš ty :-D nechápu, že tam ještě zaměstnávaj takový blbce - upozornil jsem je na chybné nastavení a jediné co od nich přišlo, že mají vše v pořádku a zřejmě je chyba v mém telefonu když nefunguje konfigurační SMS :-D

nastavení systému - přístupový bod - T-Mobile CZ LTE - ten je právě špatnej takže si vytvoř novej a pak nezapomeň na něj přepnout, jo a ten jejich vadnej originál se nedá ani upravit ani odstranit :-D
potřebné nastavení:
Přílohy
nastavení.jpg
(260.16 KiB) Staženo 45 x
Massik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: stř pro 05, 2012 15:19
Zařízení: Lumia 950 DS
Bydliště: Ústí nad Labem

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Massik »

Přidat nový - nelze, ta možnost tam není.
Je tam jen Upravit APN pro internet a Upravit APN pro MMS
V tom APN MMS je navíc Brána WAP (URL) - to je to 10.0.0.10 ?
Port brány WAP - 80 ?
pak: MMSC (URL): http://mms/" onclick="window.open(this.href);return false; ?
Port MMSC - tam také 80 ?
Maximální velikost MMS - nevím, co zadat
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od TomSoft »

Musíš to nastavit v obou těch APN...
Upravit APN pro připojení k internetu
Obrázek

Upravit APN pro MMS
Obrázek

velikost MMS vyplňovat nemusíš
Michael
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte říj 04, 2011 18:06
Zařízení: Dell Venue Pro, Nokia Lumia 930 White
Bydliště: Jaroměř

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Michael »

Zdravím všechny, chci se zeptat jestli někdo má problém s přehráváním hudby, kdy se po nějaké době zastaví přehrávání mezi skladbami a už s tím nejde hnout. Můžu pausovat, posouvat, přeskakovat na další skladbu (nebo zpět) ale zvuk nehraje. Dělá to jak v přehrávači od MS tak i v alternativním Music Pro. Zkoušel jsem hard reset ale ten nepomohl. Jediný co pomůže je vytáhnutí a zasunutí jacku od sluchátek. Koukal jsem na wpcentral a tam se s tím setkali asi jen 3 uživatelé....
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Carlosso »

Taky s tim mám občas problém, ale opravdu jen někdy...Je to chyba aplikace Hudba, v tomhle byly klasický WP8 lepší, byly vyladěnější a rychlejší. WP8.1 má v tomhle co dohánět.To samé aplikace Hry, taky je pomalejší atd...Nevim proč to tak podělali. To mě se zase opět sekaj hry od Gameloftu, ale zatím jen MC4 a 5 taky.Asphalt 8 ne, vůbec nevim čim to je, někdy se sekaj a někdy ne, nechápu to :-( tohle se mi u Osmiček nestávalo.
martasbas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: ned lis 14, 2010 17:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Black

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od martasbas »

Takže moje situace. Telefon jsem dal na reklamaci ,protože jsem měl tu vadu displeje, tedy černá ne úplně černá a bílá do růžova, a docela extrémní přehřívání. Chtěl jsem výměnu kus za kus, ne opravu. Na to prý mám právo ,ale posoudit to musí servis. Jestli tam ty vady opravdu jsou. Dnes mi řekli ,že zítra se pro telefon můžu stavit , že je opravený. Prý když je cena opravy neúměrně nízká vůči ceně přístroje ,tak nemam právo na výměnu , ale na opravu. Vyměnili prý displej a baterku. Tak to sem teda zvědavej co mi zítra daji. Mám pocit že je to poslední věc co jsem si v DATARTU koupil, víckrát už se s nima hádat nechci.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Re: Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Sinpa »

Nove LCD a baterka je neumerne nizka cena? Kdybys to kupoval zvlast, tak das 1/3ceny telefonu :-) S timhle kecem bych je někam poslal...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

LCD stoji 5 tisic, baterie okolo 500kc, s timhle nesmyslem bych je poslal do haje a pozadoval stale novy pristroj.Jeje, to by bylo neco pro me.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Daniel Fibikar »

On je problém s výkladem nového Občanského zákoníku a jejich stupidním výkladem vady podstatné a nepodstatné, ale i v případě vady nepodstatné má pokud vím zákazník nárok do 6 měsíců na výměnu zboží nebo opravu, podle toho co uvede do reklamačního protokolu jako požadovaný způsob reklamace.
martasbas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: ned lis 14, 2010 17:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Black

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od martasbas »

Právě že je to tam nějak napsaný ,že je li vada svou povahou nepodstatná nebo cenově neúměrná tak to můžou opravit a ne vyměnit. Nejhorší je že kdybych chtěl teď proti tomu protestovat tak bych byl dál bez telefonu ,zase několik dní a já už ho potřebuju. Doufám že tedy aspoň bude fungovat jak má, pak už mi to bude jedno. Hádal jsem se s nima týden, už na to nemam nervy. Taky jsem protestoval ,že displej a baterka už neni nepodstatná vada ,ale prý displej stojí tak do dvou tisíc. Tak jsem chtěl aby mi těch displejů po dvou tisících prodali deset, že je vemu. To prý nejde ,to je cena jen pro ně. Vždycky si najdou nějakou výmluvu a člověka ojebou. Taky že DATART už pro mě skončil, tam už si nekoupim nikdy nic.
Durri
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv črc 24, 2014 18:47
Zařízení: Lumia 930

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Durri »

Zdravim vas, zaujimalo by ma ako sa chova wifi v telefone ked som mimo dosahu domácej siete (Lumia 930). Vlastne ci si ju mam v tel..vypnut ked odchadzam z domu alebo nie.
Vdaka
martasbas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: ned lis 14, 2010 17:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Black

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od martasbas »

Tak jsem si vyzvednul telefon po opravě. Pořádně nevim co s tím dělali, ale zadní kryt sedí jak má, před tím neseděl. Napsali akorát že příčina byla špatné usazení krytu a baterky, oprava provedena výměnou vadných dílů. Co si pod tím představit ,to nevim. Pravda je že před opravou jsem měl číslo revize HW 2.0.0.0 a teď mám 2.0.0.1. No a zatím se telefon skoro nehřeje, jen tak lehce, když jsem ho koupil tak než jsem ho vůbec zapnul a prošel to prvotní nastavení tak byl rozfajrovanej jako kráva, teď jen tak lehounce vlažnej. Na displeji taky nevidim že by byl růžovej jako před tím. No tak doufám že po těch peripetiích už budu mít klid.

Durri: Wifi se vůbec nevšímám, mam ji pořád zapnutou a když přijdu na dosah známé sítě tak se připojí, jinak po mě nic nechce a nijak se neprojevuje.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

No vidis to, treba budes mit nakonec klid a bude spokojenost.
Presne tak, wifi si nevsimat, neni treba ji vypinat.
martasbas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: ned lis 14, 2010 17:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Black

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od martasbas »

Ten telefon se opravdu skoro vůbec nehřeje ,teď topí míň než Galaxy S4. To by mi zajímalo co s tím udělali. :roll:
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Tomet »

Mě by spíš zajímalo jak opravili ten displej. Jestli to udělali jen softwarově, tak by mohli uvolnit aktualizaci pro všechny.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů