Nokia Lumia Cyan update

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od MKLumia1020 »

Já nejsem nakakanej - já už sem pokakanej a plácám si to na hlavu abych jí uchladil :D Jako alespoň kdyby se objevil nějaký reálný plán - dnes model ten a ten za 3 dny ten a ten..... ale nic, nikdo nic neví, nic se neděje na FB mi nikdo neodpověděl - já jim asi napíšu mail ale se obávám že to odmáznou jako spam za ty výrazy co tam použiju :D
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od MKLumia1020 »

Tak jsem jim napsal - odpověď byla rychlá a ,,univerzální,, horkou bramboru hodíme na jiné políčko:

Prosim, abyste se informoval primo u vyrobce telefonu. Reseni techto otazek bohuzel nespada do kompetenci naseho oddeleni, i kdyz bychom Vam dotaz zodpovedeli.


A výrobce telefonu mi zdělil ať se obrátím na vydavatele OS :-D
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od icepoint »

Sandra píše:To notifikační centrum mi naopak vyhovuje, protože používám složky (např. "Internet" a v ní mám Facebook, Messenger, WhatsApp, Skype, Tapatalk atd) a v těch složkách se notifikace nezobrazují, takže bych bez spuštění programu vůbec nevěděla, jestli je něco nového. Ale dokonalé to není, protože přijde mi třeba 5 zpráv na WhatsApp, já je z not. centra otevřu, přečtu a v not. centru zůstanou čtyři nepřečtené.
Sorry za upřímnost, ale dát si komunikační programy do složky místo využít např.malé live tile je u WP zhovadilost.
Uživatelský avatar
vykouk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: čtv srp 22, 2013 17:54
Zařízení: Lumia 1520

Re: Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od vykouk »

Je mi jasné ze budu za blbce,ale nevíte kam se podelo presmerovani hovoru po aktualizaci na Cyan u L1520? Tam kde bylo proste neni. Diky moc
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Re: Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od Sandra »

icepoint píše:
Sandra píše:To notifikační centrum mi naopak vyhovuje, protože používám složky (např. "Internet" a v ní mám Facebook, Messenger, WhatsApp, Skype, Tapatalk atd) a v těch složkách se notifikace nezobrazují, takže bych bez spuštění programu vůbec nevěděla, jestli je něco nového. Ale dokonalé to není, protože přijde mi třeba 5 zpráv na WhatsApp, já je z not. centra otevřu, přečtu a v not. centru zůstanou čtyři nepřečtené.
Sorry za upřímnost, ale dát si komunikační programy do složky místo využít např.malé live tile je u WP zhovadilost.
Takze podle tebe mi misto jedne dlazdice ma zabirat misto pro osm jen proto, ze system je nedodelany?
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od MKLumia1020 »

A co je na něm nedodělaného......? jde snad o to, že když je budeš mít na ploše tak ti ukáží přímo notifikace - když je zahrabeš někam do složky uvidíš velké........ tak nějak.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Re: Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od Sandra »

Co je na nem nedodelaneho? To se ptas vazne? Vzdyt to pisu o radek vyse...
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od MKLumia1020 »

No když budeš mít normálně aplikace na ploše bez složky tak u každé appky uvidíš její vlastní notifikace - to ti ve složce nefunguje - a v notifikačním centru je to jak si psala na prd pokud vše neodklikáš.
--------------------
Jak psal icepoint je blbost dávat komunikační programi do složky a celkově notifikační centrum ve WP je jen takové papírové lákadlo pro lidi z Androidu - kdo používá WP je zvyklý na živé dlaždice což dává více možností a rychlejší přehled o všem.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od CageJ »

Takze konecne 1320 ma update.
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Re: Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od TomSoft »

vykouk píše:Je mi jasné ze budu za blbce,ale nevíte kam se podelo presmerovani hovoru po aktualizaci na Cyan u L1520? Tam kde bylo proste neni. Diky moc
V nastavení je položka Síť+ a zde je Nastavení hovoru, kde jsou volby i na přesměrování.
Rehor J Zacek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: sob lis 24, 2012 15:33
Zařízení: Nokia Lumia 1520, iPhone5, iPad4 32
Bydliště: Milevsko

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od Rehor J Zacek »

Tak ode dneška je oficiálně dostupná aktualizace Cyan pro Lumii 1320. A my s 1520 (France) stále čekáme... :-) S tímhle tempem uvolňování to stihneme do konce roku...
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od Sandra »

MKLumia1020 píše:No když budeš mít normálně aplikace na ploše bez složky tak u každé appky uvidíš její vlastní notifikace - to ti ve složce nefunguje - a v notifikačním centru je to jak si psala na prd pokud vše neodklikáš.
--------------------
Jak psal icepoint je blbost dávat komunikační programi do složky a celkově notifikační centrum ve WP je jen takové papírové lákadlo pro lidi z Androidu - kdo používá WP je zvyklý na živé dlaždice což dává více možností a rychlejší přehled o všem.
Já jsem nepřešla z Androidu, používám iOS (a i když jsem s WP spokojená, tak se stejně dříve či později vrátím na iPhone, s WP si jen hraju a zkouším co vlastně umí) a tam samozřejmě funguje upozorňování app i když je ve složce a správně všechno komunikuje i s notifikačním centrem. Copak je tak špatné chtít, aby funkci, která je v operačním systému, výrobce dotáhl k dokonalosti?
Můj názor je, že když je někde něco dobré, ať to výrobce klidně zkopíruje, ale ať to dotáhne k dokonalosti.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od relouth »

wp nebude nikdy ako ios..to ale neznamena ze wp je nedoladeny a zly..len ma inu myslienku,ktoru si zrejme zatial nepochopila,lebo sa furt nachadzas v myslienkovych mantineloch ios
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od TomSoft »

No já teda nejsem zastáncem jablečných OS, ale třeba zmiňovaná notifikace na Live Title, která je jako složka, by fungovat mohla. Chápu Snadru, budu mít nějakých 8 aplikací, u kterých chci sledovat stav a tak budu mít 8 dlaždic na telefonu nebo budu mít jen jednu (složku) a na ní se budou zobrazovat taky notifikace.
Možná nový upgrade GDR1 pro WP8.1 přinese v tomto změnu, protože složka bude již součástí OS, tak se třeba MS pochlapí ;)
Uživatelský avatar
vykouk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: čtv srp 22, 2013 17:54
Zařízení: Lumia 1520

Re: Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od vykouk »

TomSofte: Dekuju za radu,nasel jsem :-)
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od MKLumia1020 »

Tak já právě myslím že složky jsou takové,,šidítko,, stejně jako to centrum aby lidi z A nemohly remcat - do celé logiky WP mi to nepasuje. Jinak si myslím že složka je tu hlavně zamýšlená na nějaké dokumenty, soubory, určité zástupce nastavení ale ne pro komunikační aplikace kde se právě předpokládá že jí máš na ploše - kdyby to na ploše nebylo co bychom tam dávaly taky :) nějak se to místo musí zaplácnout.
1320 má Cyan? To je sprostý jako že nejdříve nedostávají Top modely?
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od Petulinek »

Rehor J Zacek píše:Tak ode dneška je oficiálně dostupná aktualizace Cyan pro Lumii 1320. A my s 1520 (France) stále čekáme... :-) S tímhle tempem uvolňování to stihneme do konce roku...
Aha, česká L1520 mý Cyan už týden... Frantíci jsou pozadu? Si flešni český nebo GB 8.0 a budeš mít Cyan hned, stejně to chce po updatu udělat HR
Rehor J Zacek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: sob lis 24, 2012 15:33
Zařízení: Nokia Lumia 1520, iPhone5, iPad4 32
Bydliště: Milevsko

Re: Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od Rehor J Zacek »

No flashovat jsem se pokoušel, ale bohužel na NCS mi to nepřipojí telefon a nevím, jak to vyřešit, tak mi nezbývá než počkat, než to dorazí oficiální cestou... Zatím funguji na Developer verzi taky to jde...
Uživatelský avatar
vykouk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: čtv srp 22, 2013 17:54
Zařízení: Lumia 1520

Re: Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od vykouk »

Mne se povedlo při downgradu na 8.0 bricknout L1520 i když jsem asi jediný na světe. Nicméně reklamace nefunkcniho tel.prošla... Rikam jen proto, aby když tomu někdo nerozumí, at to raději nedela a ceka...tech par dni za pro bezneho uzivatele par nových funkcí (nefunkci) nestojí za tu možnost prijit o telefon
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Re: Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od Daniel Fibikar »

vykouk píše:Mne se povedlo při downgradu na 8.0 bricknout L1520 i když jsem asi jediný na světe. Nicméně reklamace nefunkcniho tel.prošla... Rikam jen proto, aby když tomu někdo nerozumí, at to raději nedela a ceka...tech par dni za pro bezneho uzivatele par nových funkcí (nefunkci) nestojí za tu možnost prijit o telefon
Takže si jej zabil a v servise ti přehráli SW? Pokud ano, tak to sis ho mohl přehrát i doma, jen je podstatné jestli byla dostatečně nabitá baterie.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů