Rozbitý displej, Prosím pomoc!

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Uživatelský avatar
amirinda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 19, 2010 13:41
Zařízení: HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Rozbitý displej, Prosím pomoc!

Příspěvek od amirinda »

Lupik píše:Prosimvás s telefonem se mi stalo toto

http://img714.imageshack.us/gal.php?g=p1100444f.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

také mi spadl:( mohl by mi někdo dát kontakt nebo internetovou stránku na nějakou opravnu? Děkuji

co tohle?> http://www.huramobil.cz/vymenny-kryt-ht ... /dp-58296/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zheiko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: pát lis 05, 2010 11:24
Zařízení: SGSII Rooted, HTC Desire (PVT1,AMOLED)Redux 1.0.2

Rozbitý displej, Prosím pomoc!

Příspěvek od Zheiko »

Tak se mi taky rozbil vnitrni display po padu telefonu, ziju v Irsku, takze jsem telefon posilal pres UPS do anglie nekam do servisu, celej servis me stal 100euro, vymena vnitrniho AMOLED displaye(dostal jsem znovu AMOLED, ne SLDC jak jsem se obaval) a MicroDriveu(je na stejnym PCB) stala 40 liber, 22liber za testovani a 8liber doprava(vsechno hrazeno mnou) dohromady asi 85liber, (=100eur)

Jo, jen bych chtel dodat, celej proces trval skoro 4 tejdny, telefon se posilal tam, s tim ze mi nerekli cenu dopredu, rekli ze se na to musej nejdriv podivat, podle toho pak napisou vyuctovani, takze sem to poslal, po par dnech to obdrzeli a podivali se na to, prislo vyuctovani na plnou castku, pak druha volba byla ze jim zaplatim 25liber aby mi telefon poslali zpet ve stejnem stavu, a treti volba ze ho muzu HTCcku nechat at si s nim delaj co chtej...
Uživatelský avatar
amirinda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 19, 2010 13:41
Zařízení: HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Rozbitý displej, Prosím pomoc!

Příspěvek od amirinda »

já naštěstí rozbil jen venkovní, ale teď nevím estli bude stačit koupit jen ten předek jak je v odkazu, či něco víc :???:

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv úno 24, 2011 20:14) --

tak jsem nakones objednal: http://cgi.ebay.com/FRONT-COVER-TOUCH-S ... 2a0d5445a1" onclick="window.open(this.href);return false;
musim říct, že super, sedí perfektně, velká spokojenost.
Martina46
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 222
Registrován: pát kvě 09, 2014 5:09
Zařízení: Lumia 550

Rozbitý displej, Prosím pomoc!

Příspěvek od Martina46 »

dnes mi spadla moja lumia 625 a krasne mi popraskal displej, funguje vsak nosmalne, no crepy z prsta som uz vytahovala.
nasla som lacne displeje - ci iba skla??? oplati sa to kupit a svojpomocne vymenit alebo radsej servis? co pozeram tie ceny v servise, to uz pomaly mozem telefon zahodit a kupit si nejaku lacnu lumiu 520 :(
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Rozbitý displej, Prosím pomoc!

Příspěvek od htcjirka »

Určitě originál, ne žádný šmejd z ebay.Stačí dotykové sklo, s prací oprava tak do 1000Kč.
Martina46
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 222
Registrován: pát kvě 09, 2014 5:09
Zařízení: Lumia 550

Rozbitý displej, Prosím pomoc!

Příspěvek od Martina46 »

takze najlepsie servis?
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů