BlackBerry Q10 sync iP

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
Pavel Hurta
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 01, 2013 17:18
Zařízení: BlackBerry Q10

BlackBerry Q10 sync iP

Příspěvek od Pavel Hurta »

Může prosím někdo znalý poradit? Uvažuji o Blackberry Q10, potřebuji zjistit informaci ohledně synchronizace - na iPhone mi funguje okamžitá synchronizace kontaktů, mailů, kalendáře a poznámek s MS Outlook přes iCloud. Okamžitá (nikoli aktualizace např. co 2 hod.), tzn., že po jakékoli změně např. v kontaktech v telefonu je tato změna během pár sekund automaticky provedena i v Outlook a naopak. Funguje to skvěle a určitě toto chci i na svém dalším telefonu. Umí to a bude to fungovat i na Blackberry Q10? Děkuji za radu.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: BlackBerry Q10

Příspěvek od mberdych »

Ano, ale ne s iCloud. Budes se muset premistit na jinou sluzbu, napriklad Outlook.com ci Office 365 nebo cokoli co podporuje activesync.
Uživatelský avatar
Levapw
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv črc 08, 2010 11:30
Zařízení: BlackBerry Q10
Bydliště: Ostrava

Blackberry Q10

Příspěvek od Levapw »

1 - Dotaz. jde nějak nastavit režim ložnice a to tak, aby třeba byl k disozici jen příjem hovorů ?
2 - Jak nejlépe přepínat mezi profilem "NORMÁLNÍ" a třeba "VIBRACE" ?
Pavel Hurta
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 01, 2013 17:18
Zařízení: BlackBerry Q10

BlackBerry Q10 sync iP

Příspěvek od Pavel Hurta »

V režimu ložnice lze nastavit pouze, zda budeš upozorněn na příchozí hovory vyzváněcím tónem. Pokud zvolíš toto nastavení, při příchozím hovoru bude telefon zvonit a při příchozí sms, mailu, apod. žádný zvuk ani signalizace LED nebude.

Nejrychlejší přepínání režimu normální a např. tichý je když do rychlého nastavení zvolíš položku oznámení. Když pak shora displeje stáhneš roletu rychlého nastavení, kliknutím na symbol zvonku v položce oznámení ni se telefon přepne na tichý režim a naopak.
Uživatelský avatar
Levapw
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv črc 08, 2010 11:30
Zařízení: BlackBerry Q10
Bydliště: Ostrava

BlackBerry Q10 sync iP

Příspěvek od Levapw »

Děkuji za odpověď.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

BlackBerry Q10 sync iP

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ad 2: Od verze operačního systému BlackBerry 10.2 přibyl k hornímu okraji displeje quicklaunch panel, který se vysouvá podobně jako na iPhonu (akorát z opačné strany) a lze do něj nastavit libovolné množství přepínačů od vyzváněcích profilů po svítilnu, jdou i přeuspořádat mezi sebou atd. Takže nejjednodušší způsob jak měnit profil je stáhnout gestem horní launcher a kliknout na ikonku zvonečku.
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů