Cyanogenmod

Diskuzní fórum věnovaná současné vlajkové lodi HTC, modelu One X s quad-core procesorem…
Odpovědět
Liwstter
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv dub 28, 2011 14:58
Zařízení: Nexus S

Cyanogenmod

Příspěvek od Liwstter »

Zdarec,

Nedávno jsem se doslechl o úžasné ROM jménem cyanogenmod.
Rozhodl jsem se nainstalovat nejnovější ROM typ STABLE. To je snad jasný, chtěl jsem aby ROM jela na 101% .
Hned první den jsem zjistil že GPS signál neustále vypadává a co je horší moje poloha lítá tam a zpět .
To mě dost vadí, GPS používám často.
Další věc a to fakt nepochopitená, reproduktor sluchátka se ztlumil o polovinu a víc nešel zesílit. Sebemenší hluk a nešlo nic slyšet.
V poslední řadě jsem si všiml, že prohlížeč na internetu co je v tel. v základu strašně padá a dělají se tam černý šmouhy - nečitelný.
Po těchto zkušenostech jsem zkusit nainstalovat starý STABLE, SNAPSHOOT dokonce i novější NIGHTLY. Pořád ta stejná písnička.
Mnozí z vás si dokáží představit co stojí energie a času tam cpát ROMky, ale nahrát tam originální, no to byl děs.

Proto všem kdo přemýšlí nahrát na ONE X cyanogenmod říkám - kašlete na to.
Bude vás to stát nervy a čas, a taky pár dní nefunkční telefon.
Možná že na ostatní telefony Cyanogenmod šlape jak má, ale One X, bohužel.
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Cyanogenmod

Příspěvek od Wertigo »

Když instaluješ custom ROM, vždycky si nejdřív projdi diskuze na Xda. Pak Tě nemá co překvapit.... a můžeš najít lepší ROM, která má třeba cyanogenmod jako základ ale je lépe odladena.
Uživatelský avatar
Peete
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: sob led 08, 2011 0:24
Zařízení: Huawei P9 black
Bydliště: Karlovy Vary - Třinec/Brno

Cyanogenmod

Příspěvek od Peete »

To je dost známá věc u CM11, myslím tu hlasitost a vše kolem GPS, takže se to netýká jen HTC One X, ale celkového vývoje kolem CM... Třeba mi to někdo bude rozmlouvat, že to tak není, ale alespoň u HTC Desire 500 a 601, Xperia Z1 a L a mám to i odzkoušené na Samsungu Galaxy S4 mini :)

Tím chci říct, že je jedno co za ROMku člověk má, stále je to založené na CM11 a ten právě obsahuje tyto chyby, takže je pak úplně jedno co to za ROM je, když základem je právě "neodladěný" CM11 :tlem:
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Cyanogenmod

Příspěvek od uni »

Nechci nic vymlouvat, ale na S4 (i9505) s CM 11 M6/7 (tedy snapshoty, stable pokud chápu jsou opuštěny) jsem nalovil několik desítek keší, navigace na kole, atd. a "rock stable" poloha v mapě. Tak jako určování azimutu z dig. kompasu nebo poloha z bezdrátů. Zde si opravdu nemám na co stěžovat.
K aplikacím se neumím vyjádřit, ze systémových užívám max. tak kontakty (což je pravda dost hrůza made by Google), jinak 3rd party.
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Cyanogenmod

Příspěvek od Wertigo »

Poslední co jsem používal byl CM10 a odvozené ROM..... bez problémů. Nejnovější není vždy nejlepší....
Odpovědět

Zpět na „HTC One X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů