Sport Tracker WP

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Sport Tracker WP

Příspěvek od SirTom »

Používám RunSat (už od dom Win Mob.).
Rychlá, jednoduchá, a hlavně se mi zdá že velmi přesná v záznamu, narozdíl od třeba Runstatic, který mi házel naprosté nesmysly v nadmořské výšce. Pod displejem funguje velmi dobře, vydrží i celodenní cyklovýlet.
me2d09
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát říj 16, 2009 11:24
Zařízení: Kaiser, DesireZ, Trophy, Lumia800
Bydliště: Řevnice, Grenoble

RunKeeper App

Příspěvek od me2d09 »

Se zájmem jsem si přečetl diskusi, z toho co jsem vyzkoušel se mi jeví nejlepší Endomondo. Ale mám zakoupen Elite na runkeeperu, takže se ho nehodlám vzdát - a protože má jako jediný funkční API, rozhodl jsem se napsat svojí aplikaci (ofiko RK je stažená a nebude pokračovat její vývoj - byla strašná).
V souvislosti s tím zakládám nové vlákno. Uvítám nápady na funkce co pořadujete!
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Sport Tracker WP

Příspěvek od icepoint »

Mne teda endomono rozhodne na pozadi-pod lockscreenem nebezi,ani jednou se mi to nepovedlo.Funguhe run the map- slusne,i vyskove udaje nebo runastic.V jedne z nich jde trasa exportovat do google earth ,ted nevim,ve ktere.Obe bezi pod lockscreenem,coz endomondo u mne ne.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Sport Tracker WP

Příspěvek od mimonaut »

možná bych zkusil znovu, za tu dobu co ho mám (půl roku) proběhly minimálně dvě aktualizace. Teď v nastavení zapnu "run under.." a šlape báječně.
XarlieN
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 23, 2014 16:22
Zařízení: LUMIA 720

Sport Tracker WP

Příspěvek od XarlieN »

Dobrý den,

nějaké změny od posledního postu ? Používal jsem ENDOMONDO na LUMIA 800 a 720, ale posledního minimálně půlroku se mi zhruba v 30% zamknutí obrazovky samo pausne. Netuším proč (jiný telefon, reinstall atp. a furt). Tak jsem si řekl, že budu používat něco jednoduchého jen na uložení GPX (protože v ENDOMONDU mám už dva roky dat, tak ho dál využívám k samotnému zpracování). Zatím používám GPX Viewer - zazmanená a uloží GPX na SkyDrive - následně si to importnu an webu Endomonda. Co Vy ?
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Sport Tracker WP

Příspěvek od mimonaut »

Endomondo mi normálně běží na pozadí, i když používám telefon, i když ho nechám jen tak běžet...
a chystají se další novinky: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=144&t=30334" onclick="window.open(this.href);return false;
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Sport Tracker WP

Příspěvek od icepoint »

Je nějaká apka, kterou spustím v režimu plavání, zaplavu si a pak ji zastavím a zadám,že jsem uplaval třeba 100 bazénů, tak a tak dlouhých, takovým a takovým stylem? Endomondo to dle mne neumí,i když je tam aktivita plavání. A co nějaký náramek ala Fitbit Flex, co by to uměl? Vím jen o ¨gps trackeru Garmin - drahý,co rozpozná plavání a vzdálenost, ale třeba nerozpozná styl prsa ? Díky za odp.
djchris
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř črc 20, 2011 14:28
Zařízení: Samsung omnia7

Sport Tracker WP

Příspěvek od djchris »

Zdravim sport track pouzivam cca mesic a na pozadi mi taktez nebezi musim jen vypnout displej a apku nechat spustenou, a taky se mi stava ze po dojeti trasy odemknu tel a chi ulozit trasu a apka spadne a trasa se mi ztrati :-(
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Sport Tracker WP

Příspěvek od MKLumia1020 »

Zdravím, byl by někdo tak hodný a poradil mi s Endomondo? Potřeboval bych vědět jak si nastavím krokoměr který to údajně umožňuje nebo kdyby někdo věděl o nějakém pěkném návodě kde jsou podrobnosti ohledně všech možných nastavení. Díky.
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Sport Tracker WP

Příspěvek od MKLumia1020 »

Ještě dotaz - vypnul sem kouče i povzbuzování a pořád mi to něco žvatlá - neumím anglicky tak napíšu jak to slyším je to něco jako - VLL KAT VIDEŇOU - nevíte co to je a kde se to dá vypnout, poslouchám písničky a je opravdu otravný být každou chvíli přerušen tímto.
jjarda
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte říj 15, 2013 17:51
Zařízení: Lumia 830

Sport Tracker WP

Příspěvek od jjarda »

Já jsem maximálně spokojený s Run The Map, běží na pozadí, je česky, umí výškové profily, export. A hlavně běhá spolehlivě...
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Sport Tracker WP

Příspěvek od MKLumia1020 »

Tak vyzkoušet to mohu ;) To pracuje s mapami v telefonu nebo si to stahuje?

To Endomondo mi běhá taky spolehlivě - jen ty otravný hlášky při ztrátě a nalezení GPS signálu..... Asi na tý apce budou muset ještě zapracovat.
jjarda
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte říj 15, 2013 17:51
Zařízení: Lumia 830

Sport Tracker WP

Příspěvek od jjarda »

Pracuje offline a používá mapy z telefonu.
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Sport Tracker WP

Příspěvek od MKLumia1020 »

Díky už ho tam cpu ;)
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Sport Tracker WP

Příspěvek od MKLumia1020 »

Hm.... tak s tím taky nejsem moc spokojen - to převýšení je dost na prd - dal jsem telefon na zem ukázal 410m zvedl jsem ho o 3m a ukázal 408m ..... :( Chodil jsem po bytě na vzdálenost 15m a ani se to nehlo - Runtastic i Endomondo toto zaznamenají.....
mceza

Sport Tracker WP

Příspěvek od mceza »

MKLumia1020 píše:Chodil jsem po bytě na vzdálenost 15m a ani se to nehlo
A mě se v metru GPS nechytne vůbec! Tak špatné to jsou aplikace!
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Sport Tracker WP

Příspěvek od MKLumia1020 »

Tak metro bude asi jiný level ne :-D Nevím, jako prostředí bylo pěkné, ale ta funkcionalita mi u Runtastic a Endomondo přijde lepší - nějaká apka která bude využívat barometr k urční výšky asi nebude co - nebo tím nějaká disponuje třeba v placené verzi? Klidně si nějakou koupím, jen chci aby to neházelo nesmyslné údaje.
mceza

Sport Tracker WP

Příspěvek od mceza »

Barometr je na určování výšky nevhodný. Musel bys ho pravidelně kalibrovat podle aktuální výšky, byl by náročný na změny počasí a i tak by to bylo +/- v desítkách metrů. GPS+Glonass to umí s přesností na jednotky metrů. Nesmíš být ovšem samozřemě v bytě...
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Sport Tracker WP

Příspěvek od MKLumia1020 »

Aha - já měl zato, že ten barometr tam cpou právě na upřesnění. Jo tak beru, že uvnitř to nefunguje moc dobře. No teď sem si stáhl přídavný modul k Runtastic na kliky a už nemůžu ani psát jak jsem KO - taková kravinka a jak to člověka vyhecuje :D
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Sport Tracker WP

Příspěvek od MKLumia1020 »

Tak jsem zakoupil ten Runtastis PRO a k tomu ještě PRO verze aplikací na kliky, dřepy a zkracovačky - no 220 Kč v ři...i :D ale apky to sou vážně pěkný takže doporučuji. Jinak všechny apky jsou dostupné ve verzi zdarma s omezením a reklamou.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů