Hello SMS - Aplikace pro snadné odesílání SMS zdarma

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
mdop
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: sob říj 28, 2006 9:47
Kontaktovat uživatele:

Hello SMS - Aplikace pro snadné odesílání SMS zdarma

Příspěvek od mdop »

Jak asi víte, server Hello Reality nabízí přes své webové stránky možnost zasílání SMS zdarma do všech sítí.
V prográmku Hello SMS napíšete sms, vyberete adresáta a popřípadě odháčkujete zprávu a odstraníte z ní mezery. Poté se vygeneruje stránka, která se otevře v IE s již předvyplněnými údaji a vy jen opíšete kód a kliknete na odeslat.

Obrázek

http://www.smartmadsoft.com/hellosms/hellosms.cab

A jako vždy, je vyžadován .NET CF 2 a připojení k netu pro odeslání sms.
Primárně je tento program pro Windows Mobile Smartphone/Standard, ale měl by fungovat i na Pocket PC.

EDIT: Zatím očividně není funkcionalita 100%. Na WM5 for Smartphone to chodí bez problémů, ale u WM6 to usekne konec stránky. Pokusím se to vyřešit.
Tazz1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pon bře 12, 2007 9:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tazz1 »

Dal jsem generate po napsání sms, ale načetlo mi to tu stránku bez možnosti odeslat. Jen můžu zadat kod, ale už ne odeslat...
mdop
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: sob říj 28, 2006 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mdop »

A captcha (kód) se načetl? Tlačítko odeslat je stejně jako kód v podobě obrázku. Zkus začíst stránku ještě jednou, popřípadě také vyzkoušet tu jejich (http://www.helloreality.cz/sms1.php). Stahovat obrázky by se měli, pokud jsi online a i v offline by se to mělo pokusit o připojení.
ledvys
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 10, 2007 10:17

Příspěvek od ledvys »

Po zadání generate se vždy objeví hláška "v aplikaci Hello SMS.exe došlo k neočekávané chybě..." ??? :-(
mdop
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: sob říj 28, 2006 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mdop »

Tazz1: Právě jsem zkoušel program na WM6 smartphonu a tam to taky dělá. Z nějakého důvotu to usekne konec stránky. Ještě na to mrknu.

ledvys: v obrazovce s chybou by měla být možnost zobrazit detaily chyby.
mac
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 10, 2007 13:30

Příspěvek od mac »

Pokud chce nekdo vyzkouset odesilani techto SMS pres java aplikaci Oskarek ( http://mobilecity.cz/java/oskarek ), necht za cislo prijemce vlozi hvezdicku. Zpravy se pak budou odesilat pres HelloReality (samozrejme do doby, nez neco upravi, omezi nebo zablokuji :-) )
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Příspěvek od Sir Andrew »

To jsem jediny koho zajima kolik stoji datove prenosy za jednu SMS? Myslim, ze na GiboSMS nema...
RDT
VIP
VIP
Příspěvky: 450
Registrován: úte dub 10, 2007 21:59
Zařízení: HTC HD7, Sony Vaio UX380N (100GB) a P92KS
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RDT »

Já jsem za jednu SMS o třech znacích zaplatil za GPRS 24.90,-Kč

Ano, zadarmo :-D :-D...
mdkill
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř čer 28, 2006 13:59
Zařízení: Asus P535 a HTC Touch 2
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od mdkill »

mdop píše:Tazz1: Právě jsem zkoušel program na WM6 smartphonu a tam to taky dělá. Z nějakého důvotu to usekne konec stránky. Ještě na to mrknu.

ledvys: v obrazovce s chybou by měla být možnost zobrazit detaily chyby.
Tak mi to dela uplne to same. Konec stranky s tlacitkem "odeslat" tam proste neni. Takze budu odesilat sms z netu pres Operu.
d.rossi
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned lis 11, 2007 9:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od d.rossi »

no, me to mile prekvapilo jen v tom, ze na HTC Kaiser i po vysunuti klavesky pise bez problemu.

HORSI JE TO, ZE TO NEJDE ODESLAT.... POTOM CO SE MI NACTE STRANKA NA WEBU, TAK VIDIM KOD, ALE UZ HO NEMAM KAM NAPSAT :roll: :-(

NEVIM JESTLI JE TIM, ZE POUZIVAM OPERU ..... JESTLI TOTO NEKDO ROZCHODITE, TAK SEM HODTE "NAVOD", PROSIM .... HODNE STESTI VSEM :lol:
mdop
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: sob říj 28, 2006 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mdop »

Opraveno. Download ze stejného místa. :wink: Teď by to už mělo chodit.
Tazz1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pon bře 12, 2007 9:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tazz1 »

super, už to funguje, díky. Jen bych ještě nějak grafickyvylepšil ikonu. Když si ji hodím na "plochu" (do traye) PocketPc, tak se mi zobrazí nic neříkající čtvereček a poznám to jen proto, že vím o co se jedná. :-)
mdop
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: sob říj 28, 2006 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mdop »

Snad stacim spachtit nejakou tu ikonku driv, nez to prestane fungovat., pokud by ale nekdo nejakou udelal, zlobit se nebudu. :-)
Uživatelský avatar
ogw
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon srp 20, 2007 19:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ogw »

tak dnes již brána nejde, jak se dalo předpokládat, cituji:

ODESLAT SMS ZDARMA:
Služba byla dočasně zastavena, protože byla zneužívána pro rozesílání spamu.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

jj, viz tahle diskuze na mobilmanii, provoz brany byl ukoncen :-( To ten projekt vazne prilis dlouho nevydrzel, ale ono se neni cemu divit, jelikoz medializace teto brany behem minulych dnu musela spolecnost prijit na poradne penize (podle clanku na MM provozovatel brany platil za kazdou sms operatorovi poplatek)... a to byla asi ve finale hodne draha reklama :-(

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů