Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chmeldas »

To sice je, ale spolu s InvisibleShield se jedná o jedny z nejkvalitnějších fólií na trhu.
Libas.Hm-kovo
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv led 23, 2014 21:38
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Libas.Hm-kovo »

Daniel Stiegler - kryt do kterýho mobil zasuneš mi právě moc nevyhovuje jsem spíše zastánce silikonových obalu na zadní stranu plus folii na displej. chmeldas - díky za tip koukal jsem na to na internetu a určitě jí zkusím, to že po ní jde trošku hůř prst mi zase tak moc nevadí, jde mi hlavně o to abych mobil ochránil co nejvíce. Díky za rady. Jinak mi na L920 taky nenašlo ve store žádný dárkový poukaz takže smůla no škoda.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od murder »

Jestli chceš screenshield mám ji doma, nechám za cenu na ebay, je jen rozbalená, ale komplet i s kartou pravosti, koupil jsem ji a nakonec nepoužil. Budeš ji mít dříve než přes ebay...
Víc v SZ.
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bouskat »

nevíte čím to? když má puštěnou hudbu přes BT do Nokia MD310 ta se hudba hrozně seká. Dost mě to vytáčí nevíte co stím? telefon leží v klidu dva metry od příjmače...
Uživatelský avatar
Gooorila
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon srp 06, 2007 10:23

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Gooorila »

Zdar. Asi hloupý dotaz, ale WP 8.1 pro Lumii 920 je už uvolněný? Nebo musím ten dev účet zařizovat? Aktualizaci mi to nenabídne a já furt jenom čtu, jak ji už všichni mají...
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od relouth »

vsetci maju betu

furt to ctes preto,lebo je to dost problemove
myscho
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 402
Registrován: pát pro 13, 2013 9:31
Zařízení: Nokia 8
Bydliště: Kolta

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od myscho »

Musis si Dev ucet spravit
Uživatelský avatar
Gooorila
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon srp 06, 2007 10:23

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Gooorila »

Dík. Lumii jsem koupil manželce, takže jsem to nijak nelsedoval. Já mám zatím furt HD7, ale chci si koupit něco nového, takže jsem chtěl otestovat WP 8.1. Všechny telefony jsem měl WM, nebo WP, ale chci nyní dualSIM a rozhoduju se, jestli furt na něco s WP čekat (L635 se mi nelíbí), nebo jít do nějakého androidu...
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

Mas ode mne sz tak mrkni ;)
Uživatelský avatar
Gooorila
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon srp 06, 2007 10:23

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Gooorila »

Nebylo to myšleno, že mi WP nevyhovuje. Opak je pravdou. Ale nejsem ten zarytý odpůrce jiných platforem, takže iOS a Android jsem ještě neměl, tak je nijak nechci hodnotit. Jenom jde o to, že jsem čekal na dualSIM s WP a když pominu nějaké v evropě nedotupné číňany, zaregistroval jsem jen tu L630 a ta se mi nelíbí vzhledově, ani parametry (hlavně tedy displej).

Takže začínám uvažovat třeba o Androidu, ale chtěl jsem nejdříve osahat WP 8.1, jestli tam nebude něco, bez čeho nebudu moci žít (a nebo vyváží to, co se mi zase nelíbí na androidu). Ale jak píšeš, tohle je OT a nepatří to sem.
SchanoZdenek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: pon pro 10, 2012 10:50
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SchanoZdenek »

Libas.Hm-kovo píše:Zdravím, určitě se to tu už řešilo. Poradíte mi prosím opravdu kvalitní a ověřenou folii na displej L920. Pár jsem jich už zkoušel, výrobce si už nepamatuji a moc spokojený jsem nebyl, např. jsem kupoval balení kde byly dvě folie za 200 Kč a bída. Děkuji za odpověď. Jinak L920 mám přes půl roku a jsem s ní maximálně spokojený, šlape jak má.
Ahoj já mám na své 920 nějakou folii která se asi jmenuje (celly - effetto lucido) nemám tušení jestli to je název ale je to tu napsaný a když jsem zkoušel s kámošovo 920 bez folie, tak rozdíl bych na slepo nepoznal. Dvě stály 150 kč. To že je už poškrábaná jak odporový display neřeším ...
matejko
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 05, 2014 17:43
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od matejko »

Zdravim ludia,

mam problem....bral som si nokiu a lumiu 920 aj preto, lebo som k mobilom trosku viac nesetrny, padaju, topia sa, zaprasuju sa a pod...moja lumia absolvovala za rok a pol nespocetne vela padov, vzdy bez akehokolvek problemu, mini vlasocnicove skrabanceky a poodierane rohy tela mobilu. Dnes, nevinny pad a na skle sa mi objavil pavuk. Mobil funguje, dotyk je dobry, otazka znie...da sa nejako vymenit len to sklo? Kolko to stoji? Kde to sklo zozeniem? Je dobre ist do fejku? Neoriginalu? Ak ano, do ktoreho? Alebo mam ist do orange-u? Neoplati sa kupit rovno cely telefon? Alebo teda co s tym? Do ineho mobilu nechcem ist a 930 este na trhu nie je....vopred velka vdaka...
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tade »

Oprava se už asi nevyplatí. Někde tu v diskuzi najdeš i ceny za výměnu. Teď to jsou tak 2/3 ceny L920 (šedivky, které se dají ještě sehnat na netu).
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bouskat »

zkoušeli jste někdo na L920 treasure tag?? funguje to sní? protože v zadným obchode není napsaná v podpoře... uvazuji o koupi
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chytil123 »

Doporučil by mi někdo osvědčené pouzdro na ruku na běhání pro L920? Aby dobře sedělo a telefon se v tom nerosil atd. Díky.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od p.a.Ť.o »

bouskat píše:zkoušeli jste někdo na L920 treasure tag?? funguje to sní? protože v zadným obchode není napsaná v podpoře... uvazuji o koupi
Zrovna včera jsem četl na wpcentral k diskuzi o podobném, ale menším, přívěsku od Nokie, že WS-2 s 920 nefunguje. Takže to je možné, ale nechápu, proč. Také jsem ho chtěl koupit...
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bouskat »

a ted koukám že dokonce nenína store ani aplikace k tagu...
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od matoman »

musi tam byt podpora BT 4 LE, co podla mna L920 stale nema...
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

L920 má podporu BT4.0LE, aktualizace Black ji přinesla (bylo to omezení WP, nikoliv HW). Ve WP8.1 DVP ale na Lumiich zase nefunguje, bude az s aktualizaci FW od Nokie
jozefg
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: ned dub 29, 2012 6:50
Zařízení: samsung s7 edge

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jozefg »

Zdravim ludia. Neviete nahodou kde by som hohol zohnat sklicko na fotak? mam tam maly skrabanec, ktory sice nieje moc viditelny ale tak nechcem mat zlu kvalitu fotiek. Hladal som vsade ale kupit sa da len ta kovova cast s napisom nokia ale v tom to sklicko nieje. Cely kryt kupovat nechcem len kvoli tomu. Dik
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů