Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sinpa »

Kde se da nastavit aby si telefon bral čas z site? Driv to myslím bylo v nastavení datum-čas, ale na 8.1 nic takového nevidím.
richtrj
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř říj 09, 2013 12:04
Zařízení: Lumia 830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od richtrj »

Pořád stejně, řekl bych. Nastavení - datum + čas - Nastavovat automaticky. Já to na WP 8.1 tak mám.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od matoman »

ono zalezi aku tam mas "romku" ja som to na nejakej nemal, ked som flashoval nejaku nemecku... Teraz mam origo cesku a je to tam.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sinpa »

ROM jsem pravě s přechodem na 8.1 nahodil origi co byla v telefonu - DE. Ta to právě nemá, předtím jsem měl ROM pro CZ a tam to bylo. U te si mi ale přes několik HR nepovedlo dosáhnout puvodno vydrže na baterii. S DE je zase výdrž ok, ale nemá tuhle volbu v nastavení času.
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od finchcz »

a neni nejaka appka, ktera by delala sync pres net?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veigy »

Zdravim, chtěl bych změnit barvu své L920. Co se myslíte o levných krytech z eBay? Např. http://www.ebay.com/itm/New-White-Back- ... 2ec953184a" onclick="window.open(this.href);return false; . Má s tím někdo zkušennosti? Díky :)
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od flemo »

Nerob to. Chybaju tam suciastky (bezdrotove nabijanie a pod) ktore budes musiet prekladat z povodneho krytu a nie vzdy je to uplne bezproblemove.Kedze nie je original, tak mozes ocakavat problemy so vsetkym moznym - rychle osuchanie, nebude to licovat a tak dalej.

Pre porovnanie (nevravim, ze toto je 100% original, ale vidno tam tie chybajuce drobnosti):
http://www.ebay.com/itm/100-Genuine-Nok ... 43bcde041f" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od p.a.Ť.o »

veigy píše:Zdravim, chtěl bych změnit barvu své L920. Co se myslíte o levných krytech z eBay? Např. http://www.ebay.com/itm/New-White-Back- ... 2ec953184a" onclick="window.open(this.href);return false; . Má s tím někdo zkušennosti? Díky :)
Já to vyměnil za kryt z ebay. Dokonce se dá koupit kompletní balení, včetně cívky a sim šuplíku. Věda to vyměnit není. Otázkou je, jestli ti nebude vadit, že to 100% nesedí barevně a kryt může být náchylnější na prasknutí. Ale když nedáš dva telefony vedele sebe, tak to nepoznáš.. Více když tak přes SZ.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veigy »

S tim nabíjením atd je to blbý, já vím... asi bych zkusil sehnat teda kryt i s tim, kdybyste měl někdo foto, ocenil bych :) A tak mě napadá, jestli by se nenašel někdo, kdo by chtěl vyměnit žlutej kryt za jinou barvu? :D
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od murder »

Koupil jsem levné holátko z ebay s sedí normálně, přestrojil jsem na něj všechno. Funguje bez problému. Jediné co tak nesedí 100% odstín šuplíčku na sim, mám žlutý a u té je všeobecně problém dodržet odstíny, kdo měl žluté auto a musel lakovat, ví...
crisp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř bře 07, 2012 21:52
Zařízení: HTC Desire, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od crisp »

Chtěl bych se někoho zkušenějšího zeptat:

1) jestli při reklamaci volného a vrzajícího černého krytu, je možnost požádat o výměnu za bílý, nebo jestli to v případě reklamace nejde a dají mi tam natvrdo zase ten černý.

2) kolik by to tak stálo, kdybych tu výměnu požadoval s tím, že to uhradím (mimo záruční opravu).

Děkuju
dredtatum
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: ned bře 23, 2014 12:22
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dredtatum »

Mě kryt vrže neskutečně. V dolním levém rohu. Nevím, zda ho dát na reklamaci nebo ne.. Popř. jestli mi to vůbec vezmou.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veigy »

Mě to dělalo to samé asi půl roku. O víkendu jsem ale experimentoval s DIP UK a od té doby nevrže :D myslím, že DIP zatekl pod tlačítko fotoaparátu a nějak vrzání utlumil... :tlem:
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od p.a.Ť.o »

crisp píše:Chtěl bych se někoho zkušenějšího zeptat:

1) jestli při reklamaci volného a vrzajícího černého krytu, je možnost požádat o výměnu za bílý, nebo jestli to v případě reklamace nejde a dají mi tam natvrdo zase ten černý.

2) kolik by to tak stálo, kdybych tu výměnu požadoval s tím, že to uhradím (mimo záruční opravu).

Děkuju
Nejsem odborník, ale u nebohé 6310i jsem v rámci záruky reklamoval prach pod displejem, a řekl jsem si o Silver kryt namísto Black/Gold, který byl původně. Akorát mi to zapsali do zaručáku. Teď by to mohlo být stejně.

Co se ceny týká, tak bych tipoval aspoň cenu krytu, a ten je mastný, pokud ho neseženeš někde levněji + 500 za práci.

Ale optej se htcjirka, on do toho dělá, tak bude vědět víc.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veigy »

Shodou okolností jsem byl včera v servisu a ptal jsem se orientačně na cenu kryt na L920 a řekli mi necelé dva tisíce i s prací.
crisp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř bře 07, 2012 21:52
Zařízení: HTC Desire, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od crisp »

No, to je docela pálka řekl bych, to už se pomalu ani nevyplatí do toho vrážet :) to je lepší začít šetřit pomalu na novou L :D
Libas.Hm-kovo
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv led 23, 2014 21:38
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Libas.Hm-kovo »

Zdravím, určitě se to tu už řešilo. Poradíte mi prosím opravdu kvalitní a ověřenou folii na displej L920. Pár jsem jich už zkoušel, výrobce si už nepamatuji a moc spokojený jsem nebyl, např. jsem kupoval balení kde byly dvě folie za 200 Kč a bída. Děkuji za odpověď. Jinak L920 mám přes půl roku a jsem s ní maximálně spokojený, šlape jak má.
Daniel Stiegler
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: čtv čer 20, 2013 11:18
Zařízení: Lumia 1520, 920, 928, 650
Bydliště: Brno, South Moravia

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Stiegler »

Libas.Hm-kovo: Tento problém jsem řešil při zakoupení Lumie 920 taky a bohužel jsem si radši pořídil kryt do kterého pohone dávám. Ty fólie byli jen bída a utrpení.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chmeldas »

Libas.Hm-kovo: Podívej se po ScreenShield. Vydržela mi na telefonu skoro 2 roky a nerozhodí ji ani jízda po betonu.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sinpa »

To sice jo, ale je dost měkká - tzn. prst po ní hůř klouže.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů