E-TEN X650: Konkurence pro HTC Touch Cruise s VGA displejem

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

E-TEN X650: Konkurence pro HTC Touch Cruise s VGA displejem

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na trhu se ještě ani neobjevil nedávno představený glofiish X600, a E-TEN už připravuje jeho vylepšenou verzi, která by měla konkurovat novince HTC Touch Cruise.

Obrázek
X600 a X650

X650 nabízí oproti X600 několik vylepšení. V první řadě je to procesor taktovaný na 500MHz, dále přibyl VGA displej (úhlopříčka 2.8") a zdvojnásobila se i hodnota paměti ROM (256MB); operační paměti RAM se bohužel změny nedočkala.

Hardwarové parametry modelu X650 naleznete v našem Katalogu.

Obrázek

Je hezké, že E-TEN do svých nových komunikátorů integruje jemné VGA displeje, ale proč neustále zapomíná na tolik důležitou operační paměť RAM? Situace na trhu je zajímavá, HTC má v nabídce několik telefonů se 128MB RAM a další budou následovat, E-TEN naopak sází na VGA displej; kdy se konečně dočkáme zařízení, které tyto specifikace skloubí dohromady?

Zdroje: hpc.ru, the::unwired
Uživatelský avatar
berczo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 301
Registrován: stř dub 25, 2007 8:48
Zařízení: Nějaký pracovní nucený nástroj, než bude Passport
Bydliště: Bystřice

Příspěvek od berczo »

No, pro mně jasná volba, RAM vs VGA displej = ... and the winner is .... HTC :-D
Mimochodem nevíte někdo, zda na e-tenech se stále objevuje problém s dipsleyem - když přitlačíte, tak je to takový "vodní" efekt na displeji ;-) ?

edit: Každopádně pane Hrmo, bylo by supr porovnání HTC Polaris a E-tenu X650 ;-)
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Příspěvek od jacek »

Takže se můžem evidentně těšit na X850 :tlem: , VGA, 128 Ramka,

v recenzi na X800 se píše o displeji A TEN SE NEVLNÍ :wink:
Uživatelský avatar
berczo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 301
Registrován: stř dub 25, 2007 8:48
Zařízení: Nějaký pracovní nucený nástroj, než bude Passport
Bydliště: Bystřice

Příspěvek od berczo »

... až uvidím, tak uvěřím ;-)
... v mém manuálu k SX1 taky nic nebylo o vlnění a vyskytuje se v pravém horním rohu :-D

Mimochodem VGA, ale jaká velikost displeye a využití VGA pro mně je minimální ....
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

ano, u X800 se displej opravdu nevlni (jako u starsich modelu) :-)
Chris.Dale
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09
Zařízení: iPhone 4 32 GB

Příspěvek od Chris.Dale »

Možná konkurence pro HTC Cruise? Myslím že ani vzdáleně, očekávám podobné fiasko jako u x800. Co jsem už slyšel o E-Tenech, nikdy bych do jakéhokoliv nešel. Pro mě je Cruise stále neotřesitelný favorit
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Příspěvek od jacek »

ou,ou,a jaké, že to máš OSOBNÍ zkušenosti s E-TENEM?, mimo toho,že jedna paní povídala?
Tior
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv srp 02, 2007 11:26
Zařízení: Orange San Francisco, Ainol Aurora II
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tior »

Taky me docela mrzi ze eten nedava do svych zarizeni 128mb ram,s 64 se da zit,ale luxus to rozhodne neni,ale hlavne to vubec nechapu,to je takovy porblemn tam nacpat vetsi pamet?:) VGA dispej je parada,uz jsem si na nej zvykl a co se tyce vlneni,vlni se opravdu jen trochu coz vetsinou neni ani videt a vubec mi to nevadi..urcite to u x600,650,800 delat nebude:)
Chris.Dale: taky by me zajimalo jaky ze to mas zkusenosti s etenem,ja mam naopak dost pozitivni
Chris.Dale
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09
Zařízení: iPhone 4 32 GB

Příspěvek od Chris.Dale »

Netvrdím, že mám osobní zkušenosti, jen jsem hodně četl zkušenosti uživatelů. Netvrdím, že jsem nějak hrozně moc objektivní, pouze prezentuji svůj utvořený subjektivní názor.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Dokud se nezmění procesor tak bude málo RAM, tento typ pracuje maximálně s 64MB RAM a 256MB ROM:
Volodya
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 21, 2008 12:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Volodya »

jacek píše:ou,ou,a jaké, že to máš OSOBNÍ zkušenosti s E-TENEM?, mimo toho,že jedna paní povídala?
...nedavno som si kupil Polaris a zatial som spokojny

k E-Tenu len tolko, ze dvaja kamarati sa etenu po pol roku zbavili, ze nikdy viac, napriklad m700 po case sa akoby vyhloda, suchate plast o plast, klavesnica nic moc, ani vykon neocaril, a ked to chcete nosit v saku, tak na to zabudnite (sam som ho skusal)

ja tu nechcem tvrdo zastavat htc, ale co do kvality spracovania je to o niecom inom ako eten, verte ze som presiel dost ludi a predajni co sa s tym zaoberaju, poznam ludi kt. sa tym zivia a kupodivu ani raz som nepocul niekho kto by sa etenu zastal
.....a za vsetko hovori aj statistika predaja jdnej spol. v ba, kt podiel na celkovom predaji mobilov tvori htc 90% ....a e-ten prestala predavat....
Standa99
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: ned bře 12, 2006 10:53
Zařízení: Pixel

Příspěvek od Standa99 »

Zkus se nekdy kolem sebe porozhlednout.
http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=28712

Kapu: Necituj poslední příspěvek!
to Kapu: Chapu, ze to je v pravidlech, ale nejak mi to hlava nebere.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů