Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Telefon si vezme tolik kolik potrebuje.Budes-li mit silnejsi nabíječku tj.napr. 2A neznamena, ze zaroven tece do telefonu 2A.
Stanley1357
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:39
Zařízení: Nokia Lumia 720

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Stanley1357 »

Mam asi 3 měsíce Lumii 720 a cca 5 dní zpátky mi začalo blbnout tlačítko na volume down. Občas funguje a občas ne. Nic jinýho se neprojevuje. Stalo se to někomu taky? Docela mě to štve.
Daniel Stiegler
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: čtv čer 20, 2013 11:18
Zařízení: Lumia 1520, 920, 928, 650
Bydliště: Brno, South Moravia

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Daniel Stiegler »

Stanley1357: Možná prošla vlhkým prostředí a mohla začít zevnitř oxidovat. Nebo se stal jen někde nějaký soft. problém a to by se dalo vyřešit vrácením systému do továrního nastavení a nebo Nokia Software Recovery Tool.
Osobně bych servis zvažoval až jako poslední variantu, bez telefonu by žít nemohl :D.
Stanley1357
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:39
Zařízení: Nokia Lumia 720

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Stanley1357 »

Daniel Stiegler Já jsem na tý Lumii závislej. Nedokážu si představit jak bych funguval třeba měsíc s Androidem místo WP. Mám z toho docela těžkou depresi. :-D Zkusim radu a uvidim.

Edit: Bez reakce. Asi bude muset proběhnout servis. :-/
hiden
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned úno 16, 2014 11:05
Zařízení: Lumia 950 DS

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od hiden »

htcjirka píše:Telefon si vezme tolik kolik potrebuje.Budes-li mit silnejsi nabíječku tj.napr. 2A neznamena, ze zaroven tece do telefonu 2A.
to znamená? ANO - mohu nabíjet a tak podobně, staré HTC jsem už potom nabíjel čímkoli .... nebo NE - raději používat origo věci, odpověď kolik si mobil vemze mi není k ničemu ...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Odpoved je/byla napsana dost jasne,ikdyby jsi mel nabíječku kde je 5A na vystupu, neznamena, ze potece do telefonu 5A a ze ho to znici,tudiz polopaticky a pro méně chapave - muzes :roll:
odyla
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned dub 13, 2014 12:14
Zařízení: Nokia Lumia 720

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od odyla »

zdarec lidi .. mam Lumii 720 Red dotazenou nekde zrejme z Francie pac po hard resetu to ma jako vychozi jazyk FR .. coz o to nejde ale mam par problemu a chci se zeptat zda se to tu resilo ci ne pac je zde uz moc stranek na procitani.

mel jsem problemy s duplikaci fotek - pochopil jsem ze je to problem pametove karty ( 32GB pouzivam) nechal jsem si ji naformatovat na Fat 32 a velikost 32kb neslo pac mi to hazelo jenom vychozi velikost alokacni jednotky a pouzil hard reset protoze po soft resetu se nic nevyresilo .. coz o to uz mi to neduplikuje a jsem rad jenomze nastal problem .. od zacatku minuleho roku cervence kdy mam tento telefon tak s nim nebyl problem az ted .. nejprve ta duplikace coz jsem tedka vyresil hard resetem jenomze si pamatuji ze jsem pouzival od zacatku aplikaci City lens a ejhle po hard resetu ji jiz nemohu naistalovat a dopatral jsem se ze v mem telefonu najednou schazi compass coz nechapu protoze od zacatku jsem tu aplikaci mel city lens mel a ted ji nazpet nemohu pac mi to store nedovoli .. nesetkal se s tim nekdo ? + jeste kdyz vezmu v potaz ze mi take blbne tlacitko down u hlasitosti a nedavno mam a to docela otravuje problem i se zamrznutim dotyku .. v nahodilych pripadech proste vypadne jakoby dotykova plocha a nic nereaguje ani dole 3 tlacitka a jedine co pomuze tak je uspat mobil na boku a znova rozbehnout a bezi jak ma .. a tohle dela nahodile .. nevi nekdo cim by to melo byt ? aktualizace mam pouzvam - ted tam mam Black verzi .. mobil nebyl utopen zachazen slusne .. ( a jeste dodatek k mapam drive - obcas kdyz jsem ji dal na nabijecku v aute tak obcas zamrzla navigace na miste a pak se nahodile po x km ale i metrech rozjela a neprisel jsem cim by to mohlo byt tak jsem to prisuzoval prave SD karte ael to me tak netrapi jako spis ten compass - vypadavni dotykove plochy a tlacitka down) .. nesetkal se s tim nekdo ? jo a k hard resetu - tam jsem pouzil novy profil obnoveni ze zalohy jsem nedaval ..
Daniel Stiegler
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: čtv čer 20, 2013 11:18
Zařízení: Lumia 1520, 920, 928, 650
Bydliště: Brno, South Moravia

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Daniel Stiegler »

odyla: Nokia Software Recovery Tool jsi zkoušel nebo třeba NSU?
odyla
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned dub 13, 2014 12:14
Zařízení: Nokia Lumia 720

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od odyla »

Daniel Stiegler: nee nezkousel .. ok vyzkousim a uvidim ..
odyla
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned dub 13, 2014 12:14
Zařízení: Nokia Lumia 720

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od odyla »

Daniel Stiegler: tak jsem pouzil Nokia Software Recovery Tool a je to furt stejne .. napada te jeste neco ? co by se dalo ?
Daniel Stiegler
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: čtv čer 20, 2013 11:18
Zařízení: Lumia 1520, 920, 928, 650
Bydliště: Brno, South Moravia

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Daniel Stiegler »

odyla: Nerad ro říkám, ale vidím to na servis. Jestli je Lumie z FR, pak je možné použít Nokia servis, protože je platná Evropská záruka které garantuje opravu.
nikikapralova
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob dub 19, 2014 9:46
Zařízení: Nokia Lumia 720

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od nikikapralova »

Dobrý den, mám mobil sice chvilku a spadl mi asi třikrát, ale hrany už vypadají šíleně a chtěla bych si nechat vyměnit celá záda. Máte s tím někdo zkušenosti a jde to vůbec? Díky za odpověď :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Lze, cena s praci do tisícovky.
Kreid
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: stř bře 17, 2010 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 930, Sony Xperia Z5
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Kreid »

Ahoj všem. Moje Lumia 720 má od zakoupení následující problém. I když mám plný signál (T-mobile) slyší mě protistrana velmi slabě, jakoby vzdáleně. Příchozí i odchozí hovory. Zkoušel jsem HR, výměna SIM za novou, test mikrofonu OK. Napadá někoho co ještě vyzkoušet nebo je to na reklamaci. Díky.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Jak jsi mikrofon testoval a který z nich jsi testoval?Mikrofony ma dva,jeden z nich bude v haji = reklamace.
Kreid
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: stř bře 17, 2010 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 930, Sony Xperia Z5
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Kreid »

htcjirka: jen jednoduchý test přes aplikaci Hardware tests.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

To nestaci,navic to neotestuje ten druhy korekcni..jehož prunik je u diody a je dulezity prave při hovoru.
Kreid
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: stř bře 17, 2010 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 930, Sony Xperia Z5
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Kreid »

htcjirka: OK. Díky. Jen pro zajímavost kde myslíš ten průnik u diody? Na těle vidím jen hlavní mikrofon u USB konektoru.
EDIT: Tak už ten průnik vidím. Je teda mikro, ale je tam. Díky.
tascert
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned dub 07, 2013 13:31
Zařízení: LUMIA 950

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od tascert »

Mám problém s aktualizací živých dlaždic - jsou mrtvé.
Aplikace se tváří, jako by byly zakázány na pozadí - ač jsou poveleny. Neaktualizují se a po tapnutí se otevřou a zaktualizují.
Mám Black, problém se objevil asi před týdnem bez jakýchkoliv změn v nastavení, soft reset jsem dělal několikrát a nic.
Fungují pouze zmeškané hovory, notifikace SMS (i na zamykací obrazovce) a vestavěný kalendář.
Nefunguje:
Week view
Počasí BING
Meteoservis
České svátky
Stav baterie ze Status tiles
Tak co, máte někdo návrh na řešení?
Děkuji předem za odpovědi.
koby
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát dub 18, 2014 12:00
Zařízení: nokia lumia 720

Nokia Lumia 720: Všeobecná diskuse

Příspěvek od koby »

psal jsem to i na jiném foru, jde o to, že se mi mnohdy nespojí hovor, napíše to Hovor ukončen a pípne to. 100x za sebou. Pomáhá jen letový režim a zpět. Naštěstí u 8.1 to je otázka 2 vteřin... :D ale stejně mi to vadí... Udajně to je operátorem, tomu ale nevěřím. Dělá to někomu ještě? Mám O2.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů