jaky high end tablet?

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

jaky high end tablet?

Příspěvek od Davedroid »

Jaky byste doporucili high end tablet, prosim? Jde mi hlavne o spickovy displej pro internet, filmy, prohkizeni fotek, sem tam nejaky maik se souborem. Vel.muze byt 8-10 plus minus. Nelpim na urcite vel.
Diky
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

jaky high end tablet?

Příspěvek od JanHavlicek »

iPad AIr nevyhovuje? Pořád má podle mě nejlepší aplikace pro tablety a konkurence na poli aplikací zaostává. Proti displeji tam snad nemůže být jakýchkoliv námitek
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: jaky high end tablet?

Příspěvek od mberdych »

Tak tak, kdyz high end tak iPad.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Re: jaky high end tablet?

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Co nějaký Windows tablet, nemyslím RT, ale full Windows 8.1.

Z hlediska kompatibility, podpory příslušenství apod. na tom budou Win stejně nejlépe.

Jinak asi iPad, i když řekl bych, že na tablet je iOS hodně velké omezení a Android či full Windows 8.1 jsou na tom lépe. Z hlediska prémiového pocitu podle mě není nic jiného než iPad.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

jaky high end tablet?

Příspěvek od GreenArrow »

záleží jak to chce používat...cílovka tabletu s Win 8.1 si nekoupí iPad a cílovka iPadu si určitě nekoupí neintuitivní Win 8.1 s desktop prostředím.
mceza

jaky high end tablet?

Příspěvek od mceza »

Bylo třeba přidávat to neintuitivní?
Creyzy
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: stř čer 20, 2012 9:33
Zařízení: iPhone 6s 64 GB, MacBook Pro 2015, Apple Watch

jaky high end tablet?

Příspěvek od Creyzy »

Taky se přidávám, iPad Air nema konkurenci a to jsem vyzkoušel jiz hodně tabletu.
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

jaky high end tablet?

Příspěvek od IvanGS »

Příbuzný si koupil Samsung Galaxy Note 10, verze 2014, pěkný přístroj a hlavně dokonalý displej. Já mám Asus Transformet Infinity TF700T a do práce Nexus 7 (2012), ale displejem se na Note 10 nechytají...
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

jaky high end tablet?

Příspěvek od GreenArrow »

mceza píše:Bylo třeba přidávat to neintuitivní?
A ono je intuitivní používat prstem desktopové rozhraní? (metro je nepoužitelné) Já bych si asi taky koupil radši tablet s Win 8.1, ale rozhodně si nemyslím, že bych to doporučoval všem v rodině. Naopak, těm patří iPad.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Re: jaky high end tablet?

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Me přijde Metro velmi intuitivní a desktopové rozhraní se da pestem také využít, ano, pro konzumaci internetu apod. bych taky asi doporučil iPad, ale pro uživatele hledající všestranný systém (dobre použitelné touc prostředí "metro") a pro jiné úkony je zde desktop, kompatibilita s příslušenstvím a využití jako laptopu mi přijde super.
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

jaky high end tablet?

Příspěvek od Davedroid »

iPad je super. Mam trojku, ale deti mi ji "zabavili":-) Co se tyce hardware a zpracovani, pevnost, sklo, co vydrzi, tak asi neni nad iPad. Min tyden jsem nasel 2 letou dcerku, jak po nem skace:-/ . Ale casto stahuju z youtube treba zapasy na pozdejsi shlednuti nebo filmy a u iOs a mi vadilo, ze ten film nevytahnu z fane apkikace a nelretahnu treba na flashku nebo do joneho zarizeni. Alespon mi to neslo. Samsung zdaleka nevydrzi tolik, ale zase z Androida muzu jakykokiv soubor oretahovat kam chci. Tak zvazuju mozna spis posledni Samsung, ale jestli ho capnou deti, kdyz nebudu doma, tak urcite nevydzi, to co iPad. A ze mu daji. Win mi prijde, ze nema moc nabytku ve fullHD displejich a vice. Urcite nebude mit rozliseni jako S nebo iPad. Diky vsem.
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

jaky high end tablet?

Příspěvek od Davedroid »

A nemate nekdo zkusenost se Sony nebo Toshiba? To spis ten Samsung, co myslite? Diky
miharu
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř bře 05, 2014 17:59
Zařízení: ..., Sony, Lumia 520, iPad Air, Lumia 925

jaky high end tablet?

Příspěvek od miharu »

Za mě určitě iPad. Zkoušela jsem i Samsung Galaxy Note 10 verze 2014, ale nelíbilo se mi dílenské zpracování. Takže ve výšší cenové relaci rozhodně iPad.
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Re: jaky high end tablet?

Příspěvek od iljusin66 »

Jestli ti jde o konzumaci obsahu, tak si kup tablet se stejným systémem jako máš v telefonu. Pakliže jsi tedy se systémem ve svém telefonu spokojen a není to zrovna BB.
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

jaky high end tablet?

Příspěvek od Davedroid »

...no momentalne mam SG4, kvuli vel.displeje, ale za par tydnu to muze byt jinak:-)
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Re: jaky high end tablet?

Příspěvek od icepoint »

Pro někoho,pro koho je nepoužitelné metro,na rozdíl od ikonecek z 20stoleti fakt může byt ono neintuitivní.On totiž v tom 20 století ustrnul,u vynalezu ikonek z-??? Nevím,Win.3.1 :-)
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Re: jaky high end tablet?

Příspěvek od iljusin66 »

Davedroid píše:...no momentalne mam SG4, kvuli vel.displeje, ale za par tydnu to muze byt jinak:-)
Jako, že bys klidně zkusil jiný systém? Neuděláš chybu s žádným z těch co tu byli zmíněné, ale přesto to bude těžká volba [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

jaky high end tablet?

Příspěvek od JanHavlicek »

Ještě mě napadlo to nový Sony Z2 tablet, z Androidů mi přijde daleko vydařenější než ten Samsung
phone7sk
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř říj 13, 2010 7:20
Zařízení: HTC 7 Trophy, iPad

jaky high end tablet?

Příspěvek od phone7sk »

Moja skusenost. Zohnal som si Dell Venue 8 pro (v Cechah dostupne podobne zariadenie od Lenova) s Win 8 a maximalna spokojnost. Prevedienie slusne/kvalitne, vydrz slusna, vsetko funguje tak ako ocakavam. Dokazem na nom spravit velmi vela veci, ktore potrebujem k praci. Takto nejak si predstavujem maly tablet, navyse Office zdarma, OneNote zdarma, vyborny OneDrive. To co neexistuje ako aplikacia mam ako pin website.

http://www.microsoftstore.com/store/msu ... .289455200" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů