Tablet pro tříleté dítě

Fórum věnované tabletům s operačním systémem Android
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od dvzd »

Doporučte nějaký hodně levný a odolný tablet pro tříletého kluka, který s tím nebude zacházet zrovna jemně. Aby to umělo fotit, Wi-Fi, Google Play, přehrávání pohádek, budou na tom asi jen ty jednodušší hry pro děti. Klidně to může být neznačková čína. A displej aby neničil zrak.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od tslany »

Tak pro tříletý dítě bych volil asi papírové knížky s obrázky, Čtyřlístek a hry typu Člověče, nezlob se. Na pohádky se může dívat na televizi, nebude muset tolik ostřit na displej 30cm před sebou a nebude mít zkažený zrak. A nebo pokud má být odkojeno na nějakém tabletu, tak pro díte jedině iPad nebo Surface. S androidem raději nic, protože by z něj mohl vyrůst pěkný cholerik, a to bych měl na silnicích konkurenta :-D
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od mberdych »

Rozhodne iPad, pro deti jednoznacne s ohledem na software. Klidne jetou dvojku nebo miniho. Jedničku uz bych nebral.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od matoman »

a hlavne k tomu odolny obal pre deti:)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od GreenArrow »

Odolný obal určitě, vidím to doma, iPad už byl dvakrát na výměně LCD.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od dvzd »

Díky za návrhy, ale zdají se mi cenově tak trochu mimo mé chápání. Je to pro tříletého kluka, který když k nám přijede na návštěvu, tak se hned sápe po mém mobilu a pak s ním fotí a fotí a všechno kolem sebe fotí a nebo si prohlíží své rozmazané fotky, které vyfotil. Chci mu podstrčit nějaký co možná nejlevnější tablet na rozbití, aby mi nerozbil můj mobil. Jsem myslel, že by stačilo něco kolem 60 USD?
http://www.pandawill.com/gdippo-q8h-tab ... 84514.html
http://www.spemall.com/IPPO-Q78-Tablet- ... 4GB_g.html
http://dx.com/p/beneve-s750-7-lcd-andro ... xuN6z95Ozk
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od murder »

Sorry, tříleté dítě se nemá co sápat po mobilu, dej ho mimo dosah a kup mu hračku.
Co se týče této cenové relace, tak čímkoliv nic nezkazíš, ono to už víc podělat nejde...
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od Flynn »

Kupte mu skládací knížky, Lego, později Merkura, a držte ho dál od této zrádné elektroniky nebo vám z něj vyroste duševně zaostalý robot. Dítě má rozvíjet fantazii tvůrčím způsobem, nikoli šmátráním po lesklé obrazovce a kurvit si zrak už od dětství. Chápej, že to je 2D prostředí a lidské oko se nejlépe cvičí v realitě tří rozměrů. Já fakt tyhle lidi a jejich výchovné metody nechápu. I kdybych měl sebelepší tip, tak v tomhle ti rozhodně radit nebudu, protože mě napadá jediné: poslat na tebe sociálku. Kdybych mohl, tak tohle vlákno zamknu.
Standa99
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: ned bře 12, 2006 10:53
Zařízení: Pixel

Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od Standa99 »

........
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od mberdych »

Booze to je diskuze. Kam to tu dospělo. Za chvili se clovek nebude moct ani zeptat aby nedostal cocku. Pokud u toho nesedi porad tak nevidim problem. Nepochybuji ze Vasim rodicum prisla ja nevim autodraha a nebo merkur jako blbost, prece drevene kostky staci. Particka moralistu. Zajimalo by me kdo z nich deti opravdu ma.

K diskuzi, nez nejakeho sileneho cinana, tak to radsi nic. Skoda penez.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od murder »

Mam dva kluky 9 a 11 let, telefonem, tabletem, počítačem jsem je nikdy nepotřeboval zabavit.
Kamarádka má 7 letého "asociála" který vyrůstá od cca 2-3 let u televize, počítače, nyní mi volala celá nešťastná, že mu na jeho notebooku nefunguje šipka doprava a co s tím, že odeslání na reklamaci prcek nevydrží, tak že pokud to nejde opravit na počkání, že musí koupit nový. Kamarádka má docela hluboko do kapsy, nejedná se o žádnou zbohatlici. Prcek dokonce nechodí ani do školy, učí ho doma, nesnesl ostatní děti.
Takže vím o čem píšu, začíná to telefonem, tabletem ať mám klid....
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od murder »

A u této cenové relace jak jsem již psal je zcela jedno co koupíš. Všechno budou stejné šmejdy. Můžu ti za litr nechat podobného, funguje, ALE......
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od mberdych »

Murder: pak je to ovsem problem kamaradky a ne tabletu. Misto tabletu si muzes dosadit cokoli jineho a mas zavislaka.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od mberdych »

Ne to necitime. Mam 2 deti a tatka neni stroj, takze nevidim nic spatneho, kdyz se chvili zabavi sami, at uz je to Lego a nebo tablet.
mceza

Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od mceza »

mmmm.: To, že to tak cítíš ty neznamená, že to tak cítíme taky. Taky není třeba být hned vulgární a sprostý. Co ale čekat zrovna od tebe, že...

Ale ano, vyjímečně s tebou také (alespoň částečně souhlasím). Tablet malému dítěti do rukou opravdu nepatří. Na světě je tolik věcí, co může dělat, jak se může zabavit, jak může rozšiřovat svou kreativitu a učit se. A patlání po tabletu k nim rozhodně nepatří.

Zkus zapřemýšlet, zda by nešel kluk zabavit lépe. Ať už třeba nějakou pěknou stavebnicí lega (LEGO Duplo je opravdu super věc) nebo čímkoli podobným.

Ano, chápu, že vrazit dítěti do ruky tablet a nechat ho si na něm něco dělat je jednoduché a pohodlné. U LEGA například hrozí, že by si dítě chtělo hrát ještě s někým a on by se mu musel věnovat. Nebo by mu přineslo na ukázku svůj výtvor a on by se mu opět musel věnovat. Tablet tohle řeší. Dítěti to dle mého vůbec neprospěje.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od Flynn »

Jo jo, nadělat si děti a pak na ně nemít čas, to je dnešní trend. Ale co? Máme tu zábavní průmysl, tak místo rodičů nastoupí on. Jak to dopadne? Tak, jak se už dnes nad tím nikdo nepozastavuje, že chlap neumí vzít do ruky šroubovák, natož aby něco doma opravil. No a co? Zavoláme servis a zaplatíme.
Pro mou generaci bylo normální, že jsme montovali kovové stavebnice. Táta byl poblíž, naučil správně použít šroubováček a nerýpnout se u toho, naučil na kterou stranu se matička zašroubuje a na kterou povolí, ale i jiné věci okolo mechaniky. Současné dítě to možná uvidí na simulaci na obrazovce, pokud vůbec ho to bude zajímat. Zájem může vzbudit pouze realita, nikoli ta virtuální.
Jsem rozhodně proti podobné moderní "výchově".
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od Cleric »

Chce tablet, tak mu nějaký doporučte od toho tu to fórum je abychom lidem radily co za hardware si mají pořídit. A né abychom je moralizovaly, že to co chce je špatné.

Pokud vím tak nejsme mateřská poradna a nezaobíráme se vztahy mezi dítětem a dospělým.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od dvzd »

3000 Kč se mi zdá moc. Navíc růžový pro kluka? :lol:
jzljzl
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř zář 25, 2013 16:19
Zařízení: Lumia 620

Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od jzljzl »

Tomuto nerozumiem, nie som síce Čech, ale písaný text mi nerobí problémy. Autor jasne vo svojom druhom príspevku (#6) hovorí, že to chce pre trojročného chalana, ktorý k nemu chodí na návštevu. Aby ochránil svoj telefón.

Ale niečo akoby niektorým bránilo pochopiť, že nie je ten ktorý to dieťa vychováva (otec). Takže nerozumiem, prečo sa začala proti nemu krížová výprava. Hlavne tie osobné výpady a priame aj nepriame urážky.
-----

Tie tri navrhované sú na daný účel v podstate dobré všetky, ale zvolil by som posledný
http://dx.com/p/beneve-s750-7-lcd-andro ... xuN6z95Ozk
, hlavne kvôli rozlíšeniu.

Alebo jeden z najlacnejších, či už z Alzy, alebo CZC.
http://www.alza.cz/tablety-google-andro ... &pn=1&po=1
http://www.czc.cz/tablety/produkty?q-order=PRICE
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Tablet pro tříleté dítě

Příspěvek od M.BoBo »

Tady jde spíše o to, zda ten nejlevnější tablet pro dítě stačí. U těch nejmladších je teď hitem hra s Mimoni -> Despicable Me a ta se bohužel na těchto levnějších strojích nerozjede (seká se i na mém oblíbeném tabletu Lenovo Yoga 10).
Vždy po ní šílí pětiletá dcera mojí sestřenice...
Odpovědět

Zpět na „Tablety s Androidem“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 8 hostů