[app] Messenger: aplikace pro zprávy z Facebooku

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

[app] Facebook Messenger

Příspěvek od chytil123 »

Nějaké další info nevyplynulo na povrch? Těším se na to jak malej Jarda...
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

[app] Facebook Messenger

Příspěvek od Carlosso »

Bohužel zatím nikde nic, jako říkali že během několika týdnů...No uvidíme, ale taky se těšim :)
fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: pon říj 17, 2011 8:27
Zařízení: Lumia 930

[app] Facebook Messenger

Příspěvek od fredysz »

http://wmpoweruser.com/new-facebook-mes ... phone-8-1/" onclick="window.open(this.href);return false; :-(
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

[app] Facebook Messenger

Příspěvek od chytil123 »

Několik týdnů prý...i když několik může být i 20 to je taky fakt. :???:
Uživatelský avatar
Paffka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte srp 20, 2013 13:14
Zařízení: Lumia 930 Black WP10 TP

[app] Facebook Messenger

Příspěvek od Paffka »

Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

[app] Facebook Messenger

Příspěvek od chytil123 »

Vypadá to hezky a i prvních pár testovacích zpráv došlo. :-)

Kdyby šel ještě upravit zvuk upozornění budu úplně spokojen, ale to je detail...
Uživatelský avatar
Dr.Y
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 05, 2013 21:44
Zařízení: Huawei P9 Lite White

[app] Facebook Messenger

Příspěvek od Dr.Y »

Ta aplikace je super, mnohem lepsi nez integrovany chat. Proc? Umi odesilat a prijimat obrazky, vidite veskerou konverzaci, vite, zda si dotycny zpravu precetl, funguje spolehliveji a hlavne kdyz chatuju primo z webu, tak aplikace to pobira a nemusim nic ztlumovat.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

[app] Facebook Messenger

Příspěvek od Jakub Karásek »

Aplikace není špatná, ale u mě ji potápí dva nedostatky:
- když mám vypnutý chat, tak bych byl rád, kdyby telefon při příchozí zprávě nevibroval, nepřehrával melodii a neukazoval toast notifikaci, bohatě stačí číslo na dlaždici. Takto se zcela vytrácí princip být offline
- psaní v režimu pouze na výšku

Kvůli těmto nedostatkům zatím zůstávám u vestavěného chatu a doufám, že v budoucnu bude provedena oprava
Zdenekschano
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon pro 10, 2012 11:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

[app] Facebook Messenger

Příspěvek od Zdenekschano »

Jediný důvod proč bych já osobně zůstal u integrovaného fb chatu (zpráv) je ten že když mi příjde zpráva z fb do klasických zpráv otevřu to asi tak za 1 vteřinu. Jenže když mi to příjde do toho slavného a jak píšou recenzenti svižného messengeru trvá to asi 2-3 vteřiny na WIFI a když je blbý signál 3g bo 2g tak je to asi deset vteřin a to mě úplně vytáčí !!! Chci rychlost !!!
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 443
Registrován: ned bře 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Bydliště: Trnava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: [app] Facebook Messenger

Příspěvek od romčo »

Ako zistím, že si prijímateľ prečítal správu? Inak škoda, že nenechali klasickú modrú ikonku...
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

[app] Facebook Messenger

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Upřímně vítám, spolehlivě chodí zprávy, narozdíl od FB app, je daleko rychlejší jak FB app a integrovaný chat... někdy funguje super někdy ne a neumí odeslat fotku, což jsou pro mě zásadní rozdíly a těším se až integrace ze systému zmizí, lepší by bylo, kdyby se FB messenger mohl integrovat do nějakého hubu "zprávy" pod WP 8.1, kde by se seběli všechny notifikace z aplikací an zprávy (whatsapp, viber, FB messenger, skype apod.), ale cesta aplikace je lepší než integrace, co je integrované se musí aktualizovat systémově, narozdíl od aplikace.
bahamut
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv led 16, 2014 14:57
Zařízení: Nokia Lumia 920 Red

[app] Facebook Messenger

Příspěvek od bahamut »

S pomalým připojením trvá strašně dlouho načtení zpráv.
S integrovaným chatem jsem nikdy problém neměl...

Zatím vidím pozitivum jen u samolepek
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

[app] Facebook Messenger

Příspěvek od mmme »

Nejsem moc fanoušek tohoto messengeru, pže mít chat FB a zprávy sjednocené je pro mne obrovská výhoda. Velmi jednoduše použitelné. Navíc nějaký samolepky nebo co jsou spíš jen modní vlna na kterou si za půl roku nemusíme ani vzpomenout.
Nicméně v rámci příprav na aktualizaci WP8.1, u které, zdá se, integrace chatu do zpráv nebude, jsem si Facebook Messenger nainstaloval.
Ocenuju rychlost, vadí mi ale potřeba další dlaždice na HS.
Pokud ale bude ve WP8.1 možnost šesti malých dlaždic vedle sebe, asi si zvyknu.
bigjohn
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 350
Registrován: stř pro 19, 2012 21:45
Zařízení: Ulefone Power 3 (Nova Launcher)
Bydliště: Trenčín

Re: [app] Facebook Messenger

Příspěvek od bigjohn »

romčo píše:Ako zistím, že si prijímateľ prečítal správu?
no, tiež by ma to zaujímalo...
bahamut
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv led 16, 2014 14:57
Zařízení: Nokia Lumia 920 Red

[app] Facebook Messenger

Příspěvek od bahamut »

S pomalým připojením opravdu trvá načítání zpráv věky. Dal jsem ho pryč a nevrátím se k němu dokud opravdu nebudu
muset...
fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: pon říj 17, 2011 8:27
Zařízení: Lumia 930

Re: [app] Facebook Messenger

Příspěvek od fredysz »

bigjohn píše:
romčo píše:Ako zistím, že si prijímateľ prečítal správu?
no, tiež by ma to zaujímalo...
V seznamu konverzaci fajfka, v rozkliknute konverzaci je u zprávy cas zobrazeni...
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

[app] Facebook Messenger

Příspěvek od imperator »

Mne sa zdal ten messenger super...nainstaloval som ho mame na L520 aby sme presli konecne z MSN protokolu z integrovanych sprav v messages na nieco vseobecneho krizom-krazom napriec platformami (kedze som sa posledne nastval po tej mwc konferencii a nokiackych zelenych smejdoch a kupil ajfouna - ale nie o tom som chcel) ale vadi jej ze pismenka su male (tudiz ignoruju velkost textu definovanu systemom) a rovnako aj cas prijatia spravy (ano podrzat prst zobrazit podrobnosti - aspon na ios staci na spravu iba tapnut... a ta velkost pisma....no mohli tam dat tu moznost teraz to ma zatial tak ze chodia klasicky do messages FB spravy resp aj aj....vyhody samozrejme prevazuju, poloha, offline spravy, precitane, atd...ale ta velkost pisma je na 520tke pre ludi stredneho veku mozno naozaj nevyhoda...inak ma v systeme vacsie pismo a ma to super - dlazdice tiez podporuju si myslim velmi dobru citatelnost a viditelnost :)

Ale...nepametam si zeby ten integrovany FB podporoval nieco taketo : ked som chcel napisat z chatu na FB tak mi pisalo ze uzivatel je offline ale mozem mu poslat spravu do messengera...a ked bol online tak napisalo ze uzivatel je online na mobile...a to priamo vo FB integrovanom chate...mal som za to ze povodne tam bolo len ze je online alebo offline aj to mi dost casto neslo - riesil to v nedavnej dobe nejaky update alebo mi to uniklo ?

dakujem

EDIT : s rychlostou nemam problem ani na wifi ani na 3g - je pravda ze nejake 2-3 sekundy obnovenia vsetkych sprav tam su ale zas to mam s komplet historiou...takze v pohode - a bohuzial musim poznamenat na ios je ta rychlost srovnatelna s integrovanym chatom t.j. okamzite...stale mi to pride ako sice officialny klient podla poziadaviek ale zbuchany MS
Joztar
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon pro 02, 2013 8:59
Zařízení: L920

[app] Facebook Messenger

Příspěvek od Joztar »

nakolko mam s integrovanym FB chattom cez spravy problem ... neustale vypadava ... teraz uz tyzden nefici a stale pise ze sa neda pripojit a zistit kto je online ... som si stiahol Facebook Messenger ->

moj problem je v tom ze mi nechodia notifikacie ani na dlazdicu messengera ani na obrazovku uzamknutia ... fakt uz neviem kde co nastavit aby to fungovalo ... v samotnej aplikacii mam vsetko povolene tak isto v nastaveni uzamknutej obrazovky mam pridany facebook messenger no nikdy nic nepride .. dokonca ani zvukova notifikacia nefunguje aj ked je zapnuta :-/
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

[app] Facebook Messenger

Příspěvek od mato289 »

Nevie niekto, ako sa dá zmeniť notifikácia messengera ? Tá, ktorá tam je predvolená mi už lezie na nervy.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

[app] Facebook Messenger

Příspěvek od imperator »

mozno by som skusil soft reser...mne tak sem tam par aplikacii vypadlo...ani sa neupdatovali ani nic...tak som dal soft reser a preinstaloval apku... ja mam teraz skor opacny problem...cisla na dlazdici FB apky sa mi zobrazuju aj ked som ich uplne vypol....vyriesil som to zatial tak ze som dal ze zobrazovat cisla na dlazdici ale skoro vsetky polozky som odskrtol...kazdopadne to nefunguje ako ma...a integrovany FB chat mi uz davno davno, nesiel ako mal...takze toto urcite len vitam...vsetky featury su zakomponovane, len vacsie pismo trochu (aj ked to nemaju ani konkurencne systemy), cas spravy a mozno trocha rychlost...malo by to ist sviznejsie...podla mna ale tuto appku nerobil FB ale MS...a stale su tam nejake kulehy :D
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů