Nokia Smart Cam a ukládání fotek

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
vono
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte úno 25, 2014 22:52
Zařízení: Nokia Lumia 720

Nokia Smart Cam a ukládání fotek

Příspěvek od vono »

ahoj.
Smart cam vypadá na pěknou aplikaci, ale: Když chci z toho uložit fotky, tak vzniká porblém. Vyberu si nějaký snímek, dám save a v tu chvíli bych očekával, že se mi fotka objeví v uložených, nebo tak něco... ale ne-e objeví se jako "hlavní" fotka smart cam formátu (nebo jak to mám nazvat), takže když jich uložim víc, mám pořád jenom jednu v tom daném formátu.. Když bych chtěl skutečně fotky, tak musím po uložení sdílet, otevřít to v jiné aplikaci upravující fotky a pak teprv uložit- a hurá- konečně mám uloženou fotku, tak jak potřebuji...
Je to tak nebo něco přehlížím?
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Re: Nokia Smart Cam a ukládání fotek

Příspěvek od matoman »

Ano je to tak. Ide ulozit iba jedna upravena fotka. Ale vdaka za navod ako ich ukladat viac. Inac miesto smarcam je lepsie pouzivat rovno Nokia Camera, kde je smartcam integrovany....
Uživatelský avatar
chobotmilan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv srp 22, 2013 19:22
Zařízení: Lumia 950 xl
Bydliště: Kamenná Poruba

Re: Nokia Smart Cam a ukládání fotek

Příspěvek od chobotmilan »

Poradí my niekto?Keď som aktualizoval L1020 na 8.1 wp mal som v mobile apps nokia smart cam,mal som nejaký problém,tak som musel telefon vymazať a už tam nebola apps nokia smart cam,pryšiel som na obchod tam apps je,ale nemam povolenie to stiahnuť,dal som aj zapadné krajiny,že potom to stiahnem a stále nič.Neviete prečo?
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 80 hostů