Instalace aplikací pomocí PC

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
vono
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte úno 25, 2014 22:52
Zařízení: Nokia Lumia 720

Instalace aplikací pomocí PC

Příspěvek od vono »

Zdravím..
Celkem bych uvítal, kdyby existovala nějaká možnost zadat přes pc, které aplikace chci do telefonu nainstalovat... při připojení telefonu by se aplikace nainstalovaly.
Líbilo by se mi to z důvodu toho, že hledání aplikací je přes pc snadnější a stále jsem ve fázy hromadné instalace a zkoušení různých app.
Děkuji za návrhy
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Instalace aplikací pomocí PC

Příspěvek od motas »

To jde přeci jednoduše přes store: http://www.windowsphone.com/cs-cz/store" onclick="window.open(this.href);return false;
Vybereš které chceš nainstalovat a oni se ti do telefonu automaticky stáhnou a nainstalují. A nemusíš telefon k PC připojovat, jede to přes WiFi i mobilní data.
vono
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte úno 25, 2014 22:52
Zařízení: Nokia Lumia 720

Instalace aplikací pomocí PC

Příspěvek od vono »

Výborně, to jsem ani nečekal, že to půjde oficiálním způsobem.
Ještě jsem se koukal jestli jde instalovat skrze počítač, tak abych nemusel na telefonu vůbec na internet.
Jde to skutečně tak, že přesunu stažený soubor (.xap) na sd kartu? Tu zatím nemám, zkoušel jsem to dávat do telefonu, ale nikde to soubor nenašlo...
Nainstaluje se to z SD skutečně bez internetu?
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: Instalace aplikací pomocí PC

Příspěvek od Manek49 »

Internet i tak potřebuješ, sice ne na stažení instalačky, ale na ověření aktuálnosti xapu atp.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů