Kategorie v hl. menu

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
pospa669
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 23, 2014 23:53
Zařízení: Nokia Lumia 520

Kategorie v hl. menu

Příspěvek od pospa669 »

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak zrušit otravné označení kategorií v hlavním menu (mám na mysli kompletní seznam aplikací, posunutím prstu z metra do leva. Asi od včerejška mi tyhle kategorie začly vyskakovat a docela mě to štve. Projel jsem snad cele nastaveni ale tam nic. Prikladam fotografii, co tam presne mam, pro ty, co nevi. Vsem dekuji za odpovedi
Obrázek
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Re: Kategorie v hl. menu

Příspěvek od matoman »

Niesi ani prvy ani posledny, co sa na to pyta :) zrusit to nejde. Od urciteho poctu aplikacii to naskoci. Musis si na to zvyknut, a casom zistis, ze je to tak lepsie....
culis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 145
Registrován: úte říj 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

Kategorie v hl. menu

Příspěvek od culis »

Je to tak rychlejší, stačí kliknout na kterékoliv písmeno a ........ ;-)
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Kategorie v hl. menu

Příspěvek od l0lz »

nemôže to byť počtom aplikáci. Na lumiji 920 ked som ich mal len 4-5 tak som to mal tiež. Na lumiji 820 ked ich mam cez 20 tak to tam stale nieje
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Kategorie v hl. menu

Příspěvek od htcjirka »

nemôže to byť počtom aplikáci.
Je to poctem aplikaci,celkove,vcetne tech z vyroby.To magicke cislo je kolem 42/43 celkovych aplikaci.Vseobecne znama a dana vec.
fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: pon říj 17, 2011 8:27
Zařízení: Lumia 930

Kategorie v hl. menu

Příspěvek od fredysz »

Navic se do toho postu tusim pocitaji i hry, i kdyz nejsou soucasti seznamu apliakci...
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: Kategorie v hl. menu

Příspěvek od Manek49 »

Tatík si teď koupil L620, stáhnul jsem mu tam pár aplikací, který potřebuje, ale abeceda ještě nenaskočila. Nechápu, jak to někdo může používat bez ní, je to strašně nepřehledný...
mceza

Kategorie v hl. menu

Příspěvek od mceza »

Probírá se to tu snad každý týden.

MS udělal nejlepší možnou věc, protože při větším počtu aplikací je ta abeceda nezbytná (když tam nebude, tak budou lidi nadávat, jak je to pomalé a jak se v tom blbě hledá) a když tam bude už od začátku, kdy je tam pět předinstalovaných aplikací a pár systémových, tak to bude nepřehledné a vypadat hrozně.

Také jsem nadával a také jsem si zvykl a nemohu bez toho už být. Jsou tu extrémisti, kteří naschvál udržují počet aplikací pod limitem a když to omylem překročí, tak dělají hard reset... O takových si já myslím své...
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Kategorie v hl. menu

Příspěvek od Flynn »

Také nechápu takové odpůrce. Stejný způsob hledání je i v sekci Lidé a tam to nikomu z nich nevadí? Vyhledávání je takto rychlé a pokud se to někomu nezamlouvá, může hledat pomocí vyhledávací ikony s lupou. Ostatní systémy (iOS, Android) také používají abecedu (po straně) a tam jsem žádnou kritiku nikdy neviděl.
mceza

Kategorie v hl. menu

Příspěvek od mceza »

Kritika je v tom, že se v průběhu používání menu změní. A to nezávisle na vůli uživatele. Kdyby to tam bylo od začátku, tak by tu nikdo nenadával. Jenže problém je, že zezačátku by tam zas bylo víc písmenek abecedy než aplikací (tedy obrazně řečeno, písmenek abecedy může být v "nejhorším případě" stejně, jako aplikací) a vypadalo by to blbě.
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Kategorie v hl. menu

Příspěvek od zlieva »

Manek49 píše:Tatík si teď koupil L620, stáhnul jsem mu tam pár aplikací, který potřebuje, ale abeceda ještě nenaskočila. Nechápu, jak to někdo může používat bez ní, je to strašně nepřehledný...

Nainštaluj mu tam ešte nejaké aplikácie aby sa tam tie písmená objavili a potom ich môžeš zase odinštalovať, písmená už ostanú.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: Kategorie v hl. menu

Příspěvek od Manek49 »

To já samozřejmě vim :-) jemu to ale vyhovuje, takže mu to nechám :-)
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Kategorie v hl. menu

Příspěvek od l0lz »

Tak to mi je zvláštne.Po kúpe L920 som nemal žiadne aplikacie, (v menu som Mal len budík, IE, Fotogaleria, nastavenia... atď) a to zoradenie podla kategori som tam mal proste odzačiatku. Že by nejaká chyba SW? :?:
mceza

Kategorie v hl. menu

Příspěvek od mceza »

l0lz: Neber to osobně, ale nevěřím ti. Už několikrát si tu něco psal a byly to totální blbosti. Takže to, že se ti to chová zcela opačně než úplně všem se mi nezdá...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Kategorie v hl. menu

Příspěvek od htcjirka »

l0lz píše:Tak to mi je zvláštne.Po kúpe L920 som nemal žiadne aplikacie, (v menu som Mal len budík, IE, Fotogaleria, nastavenia... atď) a to zoradenie podla kategori som tam mal proste odzačiatku. Že by nejaká chyba SW? :?:
To je totalni nesmysl.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Kategorie v hl. menu

Příspěvek od l0lz »

Je to váš problém či verite, lebo s L820 problém už nemám.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 hostů