Ztracený mobil - nový přístroj

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Ztracený mobil - nový přístroj

Příspěvek od motas »

Protože se moje ztracená Lumia 920 momentálně nachází v Kingstonu, musím pořídit tel. nový. Určitě to bude WP8. Jen nevím jaký. Je něco adekvátního k L920? Líbí se mi 1020, ale nemá bezdrátové nabíjení, což je pro mě celkem zásadní požadavek.

Taky bych potřeboval ten ztracený telefon nějak zablokovat (protože ho někdo aktivně používá), ale to asi nijak nejde. Tak jsem změnil hesla. Nebo jiný tip?
mceza

Ztracený mobil - nový přístroj

Příspěvek od mceza »

Zkus https://www.windowsphone.com/cs-cz/my/find" onclick="window.open(this.href);return false;
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Ztracený mobil - nový přístroj

Příspěvek od motas »

To jsem zkoušel, ale zobrazí se mi jen ten můj telefon, bez dalších možností. Pravděpodobně je to tím, že na telefonu, ten kdo ho teď "vlastní" zakázal možnost najít telefon v menu.
rpet
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: stř dub 03, 2013 21:17
Zařízení: Nokia Lumia 930 Orange
Kontaktovat uživatele:

Ztracený mobil - nový přístroj

Příspěvek od rpet »

zalezi na tom, jak a co zlodej s tim telefonem udelal:

1) pokud neudelal reset an nedal tam jinej MS ucet, musis mit porad moznost ten telefon vymazat a zamknout.

2) pokud vymazal telefon a dal jinej MS ucet, je pravdepodobny, ze ten telefon uvidis vylistovanje jako tvuj, ale volba pro reset telefonu uz nebude pristupna

ovsem volba 'najit muj telefon's tim nema nic spolecnyho, telefon lze lokalizovat uz jen podle toho, ze je registrovany v siti operatora, nebo na wifi nebo na GPS lokaci. takze obe volby muzou byt vypnute, a porad mas moznost telefon vymazat - tedy pokud plati vyse uvedeny bod 1.

takhle by to melo fungovat, alespon co moje chabe znalosti tvrdi...
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Ztracený mobil - nový přístroj

Příspěvek od motas »

Vymazanej MS účet určitě není, protože pořád na webu (účet Microsoftu) vidím, kde se pokouší přihlásit s nesprávně zadaným heslem - to jsem změnil. Ale na windowsphone se k vymazání telefonu nedostanu.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů