Platba v marketplace přes operátora

Tipy, triky, neoficiální postupy a užitečné návody pro Windows Phone
Odpovědět
azzurit
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř bře 14, 2012 9:08
Zařízení: Nokia

Platba v marketplace přes operátora

Příspěvek od azzurit »

Před pár dny jsem někde zachytil zprávu, že je možné z WP v marketplace platit přes operátora (o utracenou částku se mi navýší měsíční faktura). Je to pravda?

Máte s tím někdo zkušenosti? Nevíte, jak tuto možnost zpřístupnit?
mceza

Platba v marketplace přes operátora

Příspěvek od mceza »

Je to pravda, ale z hlavy vím, že to umí jen T-mobile. Jak ostatní, nevím. Ale pohledej, vše je to tu na fóru.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Platba v marketplace přes operátora

Příspěvek od karelchadim »

zjistit to lze velmi snadno při nákupu aplikace než potvrdím platbu kliknu na odkaz "Přidat nebo změnit způsoby plateb" pokud se mi tam zobrazí T-Mobile m-platba tak ji jen vyberu, ostatní operátoři to nemají nebo alespoň doposud neměli, pokud by to bylo podporované tak by se mezi možnými způsoby placení tato položka objevila
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Platba v marketplace přes operátora

Příspěvek od Cheetah007 »

Mám předplacenou kartu od mobil.cz, je to virtuální operátor, používající síť T-Mobile a pokud chci aplikaci koupit, strhne se mi daná částka z kreditu pomocí T-Mobile m-platba, jednodušší už to snad být ani nemůže :wink:

Jen doplní že přímu u Mobil.cz to nechodí ač jedou přes TM sít a nabízí se m-platba, patrně to mají zablokované, koupil jsem si nakonec vodafone kartu se vším všudy, která má sice vf peněženku, audiotext, premium sms v základu bloklé, ale po její aktivaci vám tyto služby na infolince operátor povolí, sami v samoobsluze to udělat nemůžete.
Teď tedy používám na volání simku mobil.cz a k nákupu aplikací, když bude nějaká kterou budu chtít, nahodím simku od vf a koupím si ji.
Prohazování přežiji a je to pro mě stále lepší/mm vše pod kontrolou, než kvůli občasným nákupům na store, zřizovat paypal nebo u banky další kreditku s podporou plateb přes internet.
Matusalem
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob úno 22, 2014 19:16
Zařízení: Lumia 920

Platba v marketplace přes operátora

Příspěvek od Matusalem »

Zdravím, dnes som kupoval zo store Angry Birds za 0,99centov. Dával som tam paypal, no nedošiel mi žiaden email ani od MS ani Paypalu o kúpe. Na mojom účte paypal nevidím žiadnu tranzakciu. Hru mám dostupnú. Kedy mi stiahnú peniaze alebo ako tu funguje?
Ďaukjem
stomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: pon srp 19, 2013 14:48
Zařízení: Nokia Lumia 820

Re: Platba v marketplace přes operátora

Příspěvek od stomas »

Email od MS mi při posledním nákupu přišel asi za 3 dny takže si nedělej starosti, kdyžtak se ještě podívej na historii transakcí v MS účtu a tam bys měl vidět svoje nákupy. Když nepřijde ani po delší době napiš na podporu MS, už jsem s nimi párkrát problémy řešil a pokaždé byli ochotní a vyřešili jsme to.
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů