Prosím o radu ....

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
HoraMartas
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 11, 2014 18:06
Zařízení: Xperia X8

Prosím o radu ....

Příspěvek od HoraMartas »

Zdravím,
potřebuji si pořídit nový mobilní telefon.
Jelikož můj začíná být k ničemu ( pomalý a zasekaný), také na to má věk. Jinak tomuto bych se chtěl hlavně vyhnout, aby se telefon nesekal a nebyl pomalý. Chtěl bych si pořídit nějaký mobilní telefon, který by byl výkonný, měl dobrý foťák, display s dobrým rozlišením, ....
Já jsem se snažil nějaký mobil vybrat, ale jelikož jich je tolik, tak si nedokážu vybrat a proto prosím o odbornou radu a pokud možno o co nejlepší volbu.
V oblíbených mám : Lg G2, Samsung Galaxy S4 mini, Nokia Lumia 925, Lenovo K900, Sony Xperia SP nebo Z ...
Který z těchto je nejvhodnější nebo je ještě nějaká další varianta?
Odborné poradě se nebráním, naopak. Proto se obracím na tento web ( na profesionály ).
:) :?:
Děkuji za odpověď
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Prosím o radu ....

Příspěvek od mberdych »

Z tech co pisete za me G2 a nebo L925. Ostatnim bych se vyhnul. Zvazil bych iPhone 5/5c, mozna.
mceza

Prosím o radu ....

Příspěvek od mceza »

HoraMartas píše:Chtěl bych si pořídit nějaký mobilní telefon, který by byl výkonný, měl dobrý foťák, display s dobrým rozlišením, ....
No jasně, že nikdo nechce špatný telefon s mizerným foťákem a špatným rozlišením... Ale jaká je cenová hranice?
Martin Pavlović
redaktor
redaktor
Příspěvky: 7
Registrován: čtv říj 04, 2012 21:59
Zařízení: Motorola Moto G, Nexus 7 2012

Prosím o radu ....

Příspěvek od Martin Pavlović »

Myslím, že G2 je dobrou volbou.
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

Prosím o radu ....

Příspěvek od IvanGS »

Cenový limit bude asi dostatečný na telefony zmíněné autorem.
Každý bude asi chválit svůj telefon, ani já nebudu jiný. Zkušenost mám se Sony Xperia T, ten mi nesedl, zklamal mne foták v horších světelných podmínkách, což je prý typické i pro některé další Xperie. Přítelkyně má Samsung Galaxy S4 mini, kompaktní, slušný telefon se solidním výkonem i fotákem ale i přes menší displej je menší rozlišení znát. Já si po Xperii po delším výběru koupil G2 a téměř po všech stránkách mne překvapil. Výkon nesrovnatelný s výše zmíněnými, výdrž také, nádherný displej, foták bezvadný, navíc s optickou stabilizací, velmi mne překvapila kvalita videa, zejména venkovního, jen v šeru občas déle zaostřuje ale dá se eliminovat nastavením a snad by se to mělo zlepšit i po očekávané aktualizaci na 4.4. Spousta funkcí, gesta, široké možnosti nastavení, zadní návyková tlačítka, probouzení dvojklikem, funkční originál pouzdro s okénkem a více funkcemi, i přes velikost telefonu ovladatelný jednou rukou, přední sklo na krajích zaoblené, displej až k bočním okrajům, snad k ničemu nemám výhrady což je snad poprvé. Každý má jiné požadavky, ale za mne tedy G2.
HoraMartas
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 11, 2014 18:06
Zařízení: Xperia X8

Prosím o radu ....

Příspěvek od HoraMartas »

Děkuji za reakce ...
Ještě to promyslím, ale nejspíše zkusím tedy tu G2 :)
Byla i mým favoritem.
Děkuji, mějte se.
tomasEG
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 23, 2013 13:29
Zařízení: Samsung Galaxy S7 EDGE GOLD

Prosím o radu ....

Příspěvek od tomasEG »

Naprosto jasně LG G2. Jsem s ním nejspokojenější co jsem kdy s telefonem byl.... Zkoušel jsem z podobného HTC ONE ,S4, L1020 a ještě Xperia Z1...
Akorát bych příště šel do 32GB verze...
Stabilní, rychlý, super fotak, extremně dobrá baterka. Jdi do něj :!: ;-)
HoraMartas
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 11, 2014 18:06
Zařízení: Xperia X8

Prosím o radu ....

Příspěvek od HoraMartas »

Ještě mě napadl Samsung Galaxy Note 2 nebo Note 3.
Co si myslíte o tomhle mobilu? Stále bude lepší Lg G2?
Děkuji
tomasEG
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 23, 2013 13:29
Zařízení: Samsung Galaxy S7 EDGE GOLD

Prosím o radu ....

Příspěvek od tomasEG »

Note II krok zpět.
Note III a G2 jsou porovnatelný. Nicméně u note 3 by mi vadily obří rozměry, absence knock on a taky vyšší cena přecijen...
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů