Nefunkční integrovaný FB chat

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
cardi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 182
Registrován: ned srp 04, 2013 16:55
Zařízení: Samsung Galaxy S5
Bydliště: Hlučín

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od cardi »

Hlavne fungujou i notifikace na facebook beta paráda, no s tím prostředím nemám problém :) protože to dojde na fb apl. :)
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od Tade »

Tak jsem ve skrytu duše doufal, že GDR3 + Black vyřeší zpožděné notifikace v integrovaném FB chatu. Kámoš mi napsal a 3 zprávy přišly se zpožděním cca 3 minuty a hned za sebou, jako to bylo u Amber. Takže moje očekávání se přesouvají o pár měsíců do budoucnosti k WP8 Blue :-D Příliš mnoho radosti z aktualizace Black by mě mohlo poslat do kolen a to MS jistě nechce, proto bude radost dávkovat postupně.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od nofu »

Děje se to na wifi nebo na mobilním připojení?
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od chytil123 »

Mě to funguje normálně jak na WiFi tak na datech...zpoždění pozoruji v rámci pár sekund.
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od Tade »

Zatím jsem to pozoroval při připojení na wifi (data zapnutá, ale preferovaná je samozřejmě wifi). Musím dodat, že na pc mám skype, ve kterém je integrovaný i FB - možná, že to má taky nějaký vliv. Pokud jsem mimo domov a používám data, tak už při Amber byl chat docela spolehlivý ve smyslu příchodu notifikací. Problém byl třeba při přechodu z wifi na data, kde se objevila známá hláška o tom, že se nepodařilo připojit k chatu. To většinou končilo vypnutím nebo restartem telefonu, protože chat se mi nedařilo nijak rozchodit. Následně chat přes data fungoval a při příchodu zpět na wifi už problém nenastával. Takže jen z wifi na data (ne pokaždé, odhadl bych to tak na 50% případů). Každopádně s Lumia Black to nemám téměř otestované, vzhledem k tomu, že se stáhl včera večer (GDR3 jsem stáhl také včera s Black). Uvidíme, jak budou probíhat přechody z wifi na data atp.
Joztar
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon pro 02, 2013 8:59
Zařízení: L920

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od Joztar »

mne posledne 4 dni vkuse vypadava chat :( fakt uz neviem co s tym ... ked nastavim offline zap-vyp setric baterie preklikat rozsirene nastavenia znova povolim fb chat a zapnem online tak to chvilu ide ale fakt len trochu a potom ""neda sa pripojit k chatu". Skusal som aj finty s odobratim fb konta na webe znova pridat synchronizovat no nic nepomaha :-/
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od TomasSX1 »

Neviete co s tym chatom? Uz sa mi cca 3tyzdne nevie telefon pripojit na chat. Cez outlook.com to ide v pohode. Uz som skusal aj odobraz a znovu pridat fb ucet a nic nepomaha. Chatovat cez tu fb appku je hroza..ma ide trafit zneho :/
Joztar
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon pro 02, 2013 8:59
Zařízení: L920

Re: Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od Joztar »

Mne to už ide ... Fakt neviem čo s tým... Nespravil som nič asi fakt len počkať kým to spravia...
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Re: Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od Carlosso »

Taky se vám v integrovaným chatu nezobrazujou všichni lidé co jsou online?Mě jen někteří, když se tady podívám na seznam online lidí a zároveň do seznamu na iOS v messengeru tak každej ukazuje úplně jiný počet...
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od chytil123 »

O mnoho méně se mi jich ukazuje online...někteří vím že jsou online, vidím je offline a jak jim napíšu se přepnou na online.
Joztar
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon pro 02, 2013 8:59
Zařízení: L920

Re: Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od Joztar »

Ano potvrdzujem je v tom bordel
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od Tade »

Jj, v tom seznamu online je bordel. Ukazuje to méně lidí.
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od Radim Stehlík »

mě toto (nebo víceméně podobnou věc) dělá telefon, pokud jsem udělal reset a pak dal obnovu dat. Sice se všechno nainstalovalo (dlaždice teda ne), ale pak mi to po zadání všech účtů nepřipojí chat na online. Předpokládám, že to je jen na FB. Pořád píše že se nelze připojit. Přestal jsem to kvůli tomu používat, jinak to bylo super.
bigt
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 334
Registrován: sob bře 30, 2013 11:15
Zařízení: Nexus 5X, Nvidia Shield K1, Acer 1810TZ
Bydliště: Haná

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od bigt »

Ten chat na telefonu je oddělený od FB, můžete přeci zadat, že jste offline a na facebooku budete klidně online, zprávy chodit budou, ale jen na FB v PC.
Problem solved...
smashdash
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 04, 2014 15:53
Zařízení: Nokia Lumia 820

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od smashdash »

Ahoj...tak jsem si procetl snad vsechny prispevky co sli ohledne integrovaneho chatu, ale i presto,ze jsem se pokusil o vsemozne rady smerujici k jeho zprovozneni, tak na me Lumii 820 se bohuzel nezapnul ani jednou... netusim, kde muze byt problem, napada me jedine, ze to dela nejak nastaveni uctu...jelikoz jich mam nekolik...a nvm jak ta aplikace presne funguje, aby se chat nacetl... v telefonu mam v uctech pridany Microsoft,Ucet Nokia, seznam,facebook,twitter a Outlook...s tim, ze u Outlooku mam tri ruzne aliasy vcetne Gmailu, a seznamu. (Pres Seznamacky email se musim prihlasovat na ucet microsoft, jelikoz ho mam jiz nekolik let,a kdyz jsem prvne zapnul telefon, nevidel jsem v tom problem, a ted uz se mi HR delat nechce) ... ale bojim se, ze aby ten chat fungoval, tak to mozna bude prave tim, ze nemam jako primarni ucet na outlooku...tedy ani na microsoftu ucet stejny jako na facebooku...a hlavne je to seznam. nic jineho me nenapada... zkousel jsem vsemozne s tema uctama hejbat...sjednocovat je, mazat je...ale nic nepomaha
:( tak kdyby mel nekdo nejakej spasnej napad, tak prosim poradte... ASi jsem to napsal zmatene...ale kdyztak se zeptejte, a ja upresnim.
fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: pon říj 17, 2011 8:27
Zařízení: Lumia 930

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od fredysz »

V telefonu odeber ucet Facebooku, na webu Facebooku -> ozubene kolecko -> nastaveni -> aplikace -> odeber aplikace Microsoft a Windows Phone, Na webu Outlook.com klikni na jmeno -> nastaveni uctu -> opravneni -> spravovat ucty -> u Facebooku upravit -> Zcela odebrat toto pripojeni

Restartuj telefon -> pridej ucet Facebook -> na strance FB s opravnenim co se otevre povol vse co bude vyzadovat...

Jinak pokud mas treba O2 a vycerpany FUP, integrovany chat nepojede.
Ja mam MS ucet jako mail na volny.cz a zadny problem nemam ;-)
smashdash
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 04, 2014 15:53
Zařízení: Nokia Lumia 820

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od smashdash »

Dekuju za rychlou odpoved...pokud jde o ta odebrani...ja uz to zkousel nekolikrat...ze jsem na outlooku odebral facebook...menil emaily a v mobilu to taky odebiral..krom microsoft uctu vse...ale to nepomohlo..ale ted jak jsem koukal na ten tvuj postup...tak ja na facebooku zadne aplikace nemam...respektive mam tam tri nejaky nesouvisejici, ale nikdy jsem si ani nevsiml, ze by se nejaky vytvorili... muzes mi priblizit co to je?...opravneni jsem nekde pro outlook mel, ale ne ty aplikace...
Jinak bych se rad jeste zepta...proc microsoft vytvari zvlast ucet pro kontakty a outlook taky svoje...kdyz je to vlastne jedno a totez, protoze se tam prihlasuju stejnym emailem...pak mi to v mobilu vytvari dvoje kontakty...s tim, ze ty od microsoft uctu nemuzu nijak na internetu upravovat...takze je mam v mobilu skryty...protoze pote, co jsem upravil ty stare aby se sparovali s facebookem, a zaroven jsem udelal cistku, tak tam proste prekazeji...

EDIT: tak uz jsem si tech aplikaci vsiml..ja jsem koukal asi na jine...tak tady jsem je nikdy neodebiral...vzdy jen prres ten outlook...
EDIT2: Muzu si nejak zalohovat to sparovani kontaktu v telefonu tak, abych kdyzto vsechno odeberu...je nemusel zase parovat mezi fcb a hotmail uctem?...v hotmailu je sice sparovany mam, ale nejak to nefunguje tak, jak bych chtel i v telefonu...tak to beztak zase musim udelat znova..akorat pak nektere kontakty maji tri ruzne ucty jakoby...
fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: pon říj 17, 2011 8:27
Zařízení: Lumia 930

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od fredysz »

To s temi kontakty nechapu. Na MS uctu jsou jen jednou. Jakmile zapnes poprvé telefon, zadas MS ucet a rozjedou se ti jak kontakty, tak mail. Dvakrát bys je mohl mit jen kdybys mel do telefonu pridane ty ucty dvakrát. Kntakty mezi FB a Outlookem se odebranim rozhodi s tim udelat nic nepujde, něco se propoji samo, pokud se shoduji informace...
smashdash
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 04, 2014 15:53
Zařízení: Nokia Lumia 820

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od smashdash »

Mno...mam pridany na mobilu ucet Microsoft...(seznamacky mail),pak Nokia(seznam.mail),facebook(hotmail),a OUTlook(Hotmail)...a kdyz si v mobilu v Lidech rozkliknu nektere kontakty...hlavne ty starsi...tak v propojenych profilech mam tri profili( Facebook,outlook, a microsoft.)...s Facebook je to jasny, to jsou lidi z fcb, Outlook...to jsou ty lidi, co jsem si tam natahnul z Gmailu, a zaroven to byla zaloha...ale tu jsem premazal tim Gmailem, kde jsem to predtim upravil (delal jsem cistku, a upravoval jmena...po 10 letech to obcas byli kontakty typu "Holka 1,2... " vsak to znate:D... ) jenze kdyz jsem to takhle upravil...tak furt tu je ten ucet od Microsoftu, kde se mi nejakym zahadnym zpusobem ty kontakty duplikuji...ono to primo nicemu nevadi...protoze jak ted tak koukam, tak uz se to nejak synchronizovalo...takze uz tam ty stary kontakty nejsou...to je fajn...takze kdyz dam schovat bud hotmail nebo microsoft..tak to vyjde asi nastejno...ale mate me to...
EDIT: tak jsem to zkusil znova...odebral jsem v outlooku to propojeni, pak na fcb v aplikacich microsoft...a nejakej windows phone(ale to tam nebylo presne tak jak si psal..a ted uz se to tam neukazalo, taknvm)... pak v telefonu fcb ucet...restartoval... nahodil... v telefonu pridal fcb...skocila mi tam fcb stranka s povolenim k pristupu...povolil jsem jen chat, a pak mi to zahlasilo nejakou chybu...tak jsem to zkusil znova...a tak nejak to proslo...na mail mi prisla zprava ze jsem propojeny...a na outlooku mam zase fcb online...ale v mobilu i kdyz zapnu chat, a dam online tak zase "nezle se pripojit k zasilani rychlich zprav"
fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: pon říj 17, 2011 8:27
Zařízení: Lumia 930

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od fredysz »

Když si pridas Microsoft ucet, automaticky mas pridany i Outlook. Nemusis ho pridavat znova. To ze je login ve tvaru jiné adresy nicemu nevadi...
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 9 hostů